Duchowa rEwolucja

Duchowa rEwolucja

Jak poprzez rozwój duchowy osiągnąć szczęście, żyjąc mądrzej i bardziej świadomie?


Cena: 19.90 zł
Autor: Atman Atman
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-036-2

Opinie

Książka zaciekawiła mnie już samym spisem treści o bogatym przekroju wiedzy,zwiastującym moc ciekawych tematów wewnątrz. Autor to młody poszukiwacz sensu i celu życia, który poczynił już duże kroki na duchowej ścieżce.Oprowadza czytelnika przez zagadnienia jak towarzysz podróży - przewodnik po pięknym ogrodzie. Dzieli się osobistymi doświadczeniami, które czyta się jak cudzy pamiętnik. Ciekawa pozycja dla poszukiwaczy Wiedzy.

Monika Wróbel, Nauczyciel w Gimnazjum, mama dwójki świetnych dzieci
Ksiazka Duchowa rEwolucja spelnila w moim przypadku to co obiecywal tytul. Przezylam i rewolucje i ewolucje duchowa. Moje zycie nabralo nagle jasnosci,ciepla i sensu. Jestem niezmiernie wdzieczna autorowi za podzielanie sie ze mna swoja wiedza i cierpliwie czekam na ciag dalszy. Pozdrowienia. Asia

Joanna Elgan, Nauczyciel w Gimnazjum, mama dwójki świetnych dzieci
Ebook jest bardzo interesujący. Rozszerza horyzonty myślowe oraz uświadamia nas o rzeczach, które były ukrywane.

Bożena Bańczyk, energetyczka, 43 lata
Ebook potwierdza moją wiedzę nabytą wcześniej. Zwraca uwagę na nowe zagadnienia. Polecam wszystkim, którzy pragną się zmieniać i żyć lepiej. Dziś i teraz tu na ziemi!

Tadeusz, 52 lata
Piękna, prosta i genialna książka. Utwierdza w szukaniu prawdy, oświecenia. Polecam!

Robert Wartecki, branża transportowa, kierownik spedycji; 36 lat
Początki z własną duchowością są dla niektórych trudne, a dla innych wręcz bardzo proste. Dla mnie ta publikacja otworzyła bramę do innej drogi i wiem jak mogę teraz tą drogą wędrować. Tytuł Duchowa rEwolucja jest adekwatny do tego, co teraz czuję w środku siebie. Ebook otworzył mi oczy na to, jak postępować zgodnie z samym sobą, nie krzywdząc innych!!!

Łukasz Korzeniowski, pracuję jako nauczyciel praktycznej nauki zawodu, 28 lat
Książka przeszła moje najśmielsze oczekiwania... Jest to super poradnik, wystarczy tylko otworzyć swój umysł na nową wiedzę - naprawdę działa :D !!! Czytając tego e-booka chwilami czułem się jak w transie, dzięki niemu potrafię spojrzeć na świat oczyma mojej duszy... Polecam!

Tomasz T., 24 lata, absolwent AWFiS w gdansku
E-book wewnętrznie zalecany. Prawdy tu zawarte będą dla niektórych jak tlen. Dostaną za dużo i się rozchorują. Mimo wszystko warto!

Przemysław Gostomski, lat 28, specjalista ds. analiz zagrożeń i oceny bezpieczeństwa w koncernie chemicznym
Świetna książka. Naprawdę wywołała u mnie rewolucję. Przywołuje do refleksji nad biegiem ludzkiego życia. Wywołuje pozytywne myśli, odczucia. Warto przeczytać, gdyż duchowość nie tylko skupia się wokół religii (tak jak w większości kojarzy się nam ;)

Wioletta Pych, 33 lata, księgowa
Duchowa rEwolucja pozwoliła mi przypomnieć sobie to, czego uczyłem się na początku. Czyta się ją przyjemnie, przypomina mi w pewnym sensie język, jakiego używał Osho w swoich książkach. Autor, podobnie jak Osho, odwołuje się do uważności czytającego. Podoba mi się to. Po kilku latach świadomego rozwoju i wielu nabytych informacjach, lektura Duchowej rEwolucji jest doskonałą okazją do przypomnienia sobie tego, czego uczyło się na swojej ścieżce dotychczas, uświadomienia sobie wiedzy nabytej i własnej, może też usystematyzowania i zrewidowania wiedzy pod kątem aktualności w osobistym przypadku. Uważam tą książkę za świetny pretekst do takiej wyrywkowej kontroli swych umysłu, wiedzy, ścieżki i jakości rozwoju.

Piotr Grabowski, 26 lat, muzyk, DJ, fotograf, organizator i konsultant reklamy, początkujący astrolog
Poszerza wiadomości z zakresu rozwoju duchowego. Z wieloma rzeczami się zgadzam, z niektórymi nie, np. z reinkarnacją. Brak jest interpretacji snów, jasnowidztwa.

Stanisław Kołodziej, 58 lat, mgr inż.rolnictwa
Ta książka daje do myślenia, jeśli ktoś lubi rozmyślać i zastanawiać się nad przeszłością, to w takim razie polecam :)

Paweł, 24 lata, kierowca
Kompleksowa wiedza n t drogi duchowej przedstawiona w uniwersalny sposób aby każdy wziął sobie z tego to co go najbardziej interesuje.

Adam Oczkowski, 29 lat, menedżer, adamski.oko@interia.pl
Wartościowa pozycja, zawiera wiele ciekawych obserwacji, wniosków uwag; zwalcza wiele mitów. Ciekawym dodatkiem jest bibliografia rozwoju duchowego. Miło się dowiedzieć, że ktoś ma podobne doświadczenia, a także problemy, że ktoś myśli podobnie. Jedynym mankamentem książki jest słaby opis technik rozwoju duchowego, choć i tak można się sporo dowiedziecieć, także o ludziach, któży mogą pomóc w rozwoju duchowym.

Rafał Dłużewski, 31 lat
Dzięki wiedzy zawartej w tej publikacji bardzo pogłębiła się moja wiedza na temat duchowości oraz w jaki sposób pogłębiać swój rozwój duchowy poprzez metody wskazane w tym ebooku. Polecam ją każdemu z otwartym umysłem, którzy tak jak ja poszukują wiedzy na temat rozwoju duchowego. Po przeczytaniu tego podręcznika zmienił się mój stosunek do otaczającego świata oraz do ludzi. Jeszcze raz gorąco polecam.

Mieczysław Kurkiewicz, 43 lata
Książeczka ta odegrała ogromne znaczenie w moim życiu. Cały czas jestem na etapie duchowego rozwoju. Bardzo się cieszę, że wpadła ona w moje ręce. Bardzo gorąco polecam wszystkim tym, którzy wciąż poszukują prawdziwego Boga, którzy wypełnią swoją duchową pustkę i zaczną ją napełniać tym co jest nam dane od Najwyższego.

Paweł Kędzierski, lat 28, funkcjonariusz straży granicznej
Moje myślenie jest napewno inne i jaśniejsze, rozumiem rzeczy, które wcześniej były niezrozumiałe, to warto przeczytać, polecam.

Maciocha Dariusz, 32 lata, pracownikiem w dużym zakładzie produkcyjnym

Podobne poradniki

Coaching. Misja życia
21.70 zł
Architektura życia
19.90 zł
Bądź swoim najlepszym przyjacielem
14.90 zł
Działaj skutecznie!
19.90 zł