Dobry start

Dobry start

Kto jeszcze chce wiedzieć jak dokonać najlepszych wyborów w życiu i w pełni wykorzystać swój potencjał?


Cena: 14.90 zł
Autor: Rafał Witkowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-129-4

Opinie

Jeśli nie masz pewności co chcesz robić po ukończeniu szkoły - ta pozycja będzie dla Ciebie obowiązkową! Ja już jestem lżejszy o kilka wątpliwości!

Krzysztof Bobiński, uczeń liceum, 18 lat
Ebooka kupiłam dla mojego 13 letniego syna. Jest w trakcie jej czytania i podba mu się. Mówi że tematy są mile przedstawione. Ja ją przeczytałam i na mnie zrobiła duże wrażenie. To wspaniała pomoc dla młodych ludzi we wchodzeniu w dorosłość. Jeśli ja, mająca 35 lat, wyniosłam z niej korzyści to co dopiero człowiek, który zaczyna podejmować samodzielne decyzje. Polecam młodzieży i rodzicom.

Beata Tyka, 35 lat, zawód wolny
Istotne poszerzenie wiedzy z zakresu motywacji i planowania.

Marcin, 29 lat inżynier
Książka, którą śmiało polecam wszystkim wkraczającym w dorosłe życie... tym, którzy zaczęli pracę, albo studia. Warto jest stawiać cele i je realizować...

Piotr Gibulski, 31 lat, inż.elektronik
Bardzo często zdarzało mi się mawiać 'to nie dla mnie', 'ja się do tego nie nadaję'. Ten ebook pozwolił mi poznać siebie, zrozumieć swoje słabości i zwalczyć je. Teraz pozostaje już tylko wspinaczka na szczyt.

Dariusz Wroński, Biznesnauta
Etapowo wskazuje poszczególne sposoby myślenia w każdym etapie życia młodego człowieka w zakresie podejmowanych decyzji

Adam Oczkowski, 30 lat, ubezpieczenia, Poczta Polska
Muszę przyznać, że książka zawiera informacje, które mogą mieć korzystny wpływ na osobowość każdego z nas. Zdecydowanie warto ją przeczytać. Z czystym sumieniem - polecam, szczególnie osobom, które wybierają się w najbliższym czasie do liceum lub na studia.

Michał Ziółko, 16 lat, uczeń, w tym roku zaczyna naukę w liceum
Bardzo dobra publikacja (jak wszystkie zresztą w Złotych Myślach ;)

Krzysztof Rajda, 14 lat
Książka autorstwa Rafała Witkowskiego wyróżnia się spośród innych publikacji tego typu swoją przystępnością wypowiedzi w wyniku powyższego czytelnik łatwo może przyswoić przekaz płynący od autora. Sposób napisania sprawia, że czyta się ją rewelacyjnie szybko. Książka przeznaczona jest nie tylko dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, ale również dla osób starszych, które pogubiły się same w sobie i od nowa szukają dróg i odpowiedzi. Gratuluję Panu Rafałowi tej publikacji i szczerze zachęcam do jej zakupu.

Erwina Grochowalska, 26 lat

Podobne poradniki

Optymizm
19.90 zł
Zorganizuj się!
19.90 zł
Dobry start
14.90 zł
Spokój i radość
14.90 zł