Dobry start

Dobry start

Kto jeszcze chce wiedzieć jak dokonać najlepszych wyborów w życiu i w pełni wykorzystać swój potencjał?


Cena: 14.90 zł
Autor: Rafał Witkowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-129-4

Opinie

Jeśli nie masz pewności co chcesz robić po ukończeniu szkoły - ta pozycja będzie dla Ciebie obowiązkową! Ja już jestem lżejszy o kilka wątpliwości!

Krzysztof Bobiński, uczeń liceum, 18 lat
Ebooka kupiłam dla mojego 13 letniego syna. Jest w trakcie jej czytania i podba mu się. Mówi że tematy są mile przedstawione. Ja ją przeczytałam i na mnie zrobiła duże wrażenie. To wspaniała pomoc dla młodych ludzi we wchodzeniu w dorosłość. Jeśli ja, mająca 35 lat, wyniosłam z niej korzyści to co dopiero człowiek, który zaczyna podejmować samodzielne decyzje. Polecam młodzieży i rodzicom.

Beata Tyka, 35 lat, zawód wolny
Istotne poszerzenie wiedzy z zakresu motywacji i planowania.

Marcin, 29 lat inżynier
Książka, którą śmiało polecam wszystkim wkraczającym w dorosłe życie... tym, którzy zaczęli pracę, albo studia. Warto jest stawiać cele i je realizować...

Piotr Gibulski, 31 lat, inż.elektronik
Bardzo często zdarzało mi się mawiać 'to nie dla mnie', 'ja się do tego nie nadaję'. Ten ebook pozwolił mi poznać siebie, zrozumieć swoje słabości i zwalczyć je. Teraz pozostaje już tylko wspinaczka na szczyt.

Dariusz Wroński, Biznesnauta
Etapowo wskazuje poszczególne sposoby myślenia w każdym etapie życia młodego człowieka w zakresie podejmowanych decyzji

Adam Oczkowski, 30 lat, ubezpieczenia, Poczta Polska
Muszę przyznać, że książka zawiera informacje, które mogą mieć korzystny wpływ na osobowość każdego z nas. Zdecydowanie warto ją przeczytać. Z czystym sumieniem - polecam, szczególnie osobom, które wybierają się w najbliższym czasie do liceum lub na studia.

Michał Ziółko, 16 lat, uczeń, w tym roku zaczyna naukę w liceum
Bardzo dobra publikacja (jak wszystkie zresztą w Złotych Myślach ;)

Krzysztof Rajda, 14 lat
Książka autorstwa Rafała Witkowskiego wyróżnia się spośród innych publikacji tego typu swoją przystępnością wypowiedzi w wyniku powyższego czytelnik łatwo może przyswoić przekaz płynący od autora. Sposób napisania sprawia, że czyta się ją rewelacyjnie szybko. Książka przeznaczona jest nie tylko dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, ale również dla osób starszych, które pogubiły się same w sobie i od nowa szukają dróg i odpowiedzi. Gratuluję Panu Rafałowi tej publikacji i szczerze zachęcam do jej zakupu.

Erwina Grochowalska, 26 lat

Podobne poradniki

Odrodzenie Feniksa
24.90 zł
Odkryj moc swojego umysłu
18.90 zł
Jak zostać wziętym trenerem
34.90 zł
Prawdziwy Mężczyzna
19.90 zł