Dieta surowa, która jest... smaczna!

Dieta surowa, która jest... smaczna!

Jak poprzez odpowiedni dobór surowych składników swojego pożywienia możesz odmienić siebie. Czym jest dieta surowa?


Cena: 19.97 zł
Autor: Sergiusz Karpov i Wiera Chmielewska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-126-5

Opinie

Książka Dieta Surowa Jest również b.interesującą książką z Waszej kolekcji, opisuje dość szczegółowo skład poszczególnych produktów roślinnych i podaje wskazówki zdrowotne. Sam fakt, że wykupuję po kolei całą reklamowaną przez Was serię książek zdrowotnych świadczy o wysokim poziomie Waszej księgarni - jeszcze nie spotkałam bubla, każda z ksiązek zawiera jakieś cenne wskazówki, ostrzeżenia.

Ula D
Uważam się za sceptyka, ale ten ebook przeszedł moje oczekiwania. Gorąco Polecam !!!

Marcin Skórnóg, Marcin, 29 lat inżynier
calkiem ciekawa i dobra ksiazka

piotr biernacki, technik dentystyczny
Zawsze wiedziałam, że jedzenie surowych rzeczy jest najbardziej naturalną rzeczą dla człowieka, a ta książka jeszcze mnie w tym utwierdziła. Podaje nie tylko informacje na temat warzyw, owoców i soków, ale podstawowe zasady mądrego odżywiania się. Dla mnie strzał w dziesiątkę!!!

Małgorzata Serek, technik dentystyczny
Dieta surowa to moja dieta od kiedy ją zakupiłam, zdrowie jest najważniejsze a moje ciało moją wizytówką

Łucja Gancarz, Łucja, 51 lat , włascicielka małej firmy, lubi zdrowo się odżywiać
Ciekawe opracowanie. Zwłaszcza jeśli chodzi o zapoznanie czytelnika ze wszystkimi dobrymi stronami jedzenia owoców i warzyw. Szczegółowe opisy zalet surowej diety są według mnie rewelacyjne. Przyznam, że od kiedy mam tego ebooka, stale zaglądam aby sprawdzić co właśnie jem!

Beata Tyka, organizator turystyki i wypoczynku, fotograf; 35 lat
Zapoznałem się z tą książką Dieta surowa która jest...smaczna! i potwierdzam jej wielką wartość, ponieważ czytałem również innych lekarzy naturalistów, którzy mówią to samo. To nie jest książka, po przeczytaniu której pokapie nam parę łez, wzruszymy się jaka to piękna historia, położymy na półce i cześć. Jej nie wystarczy przeczytać. To co tam jest napisane należy stosować na codzień, a powrócisz do zdrowia. W przeciwnym przypadku nie zawracaj sobie nawet głowy. Musisz się zdecydować czego chcesz. Zdrowie? Kupujesz książkę, czytasz i stosujesz, czytasz i stosujesz, i tak aż dojdziesz przynajmniej do 100-ki

Wiesław Adamczyk, rencista, 50 lat

Podobne poradniki

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II
19.70 zł
Witaminy, minerały i suplementy
27.00 zł
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera
19.70 zł
Leczyć czy wyleczyć?
19.97 zł