Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Dieta fizjologiczna, to sprawdzony sposób na odchudzanie, czyli jak zdrowo i przyjemnie uzyskać i utrzymać pożądaną sylwetkę ciała?


Cena: 19.70 zł
Autor: Tomasz Rezner
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-367-6

Opinie

Uważam się za sceptyka, ale ten ebook przeszedł moje oczekiwania. Gorąco Polecam !!!

Marcin Skórnóg, Marcin 29 lat inżynier
OBIE CZĘŚCI KSIĄŻKI PRZECZYTAŁAM 'JEDNYM TCHEM'...Z NIEKTÓRYMI RADAMI W NIEJ ZAWARTYMI SIĘ JUŻ GDZIEŚ SPOTKAŁAM,ALE WIĘKSZOŚĆ SPRAW JEST NOWYCH...MAM PROBLEMY Z OTYŁOŚCIĄ JUŻ OD KILKU LAT I PRÓBOWAŁAM RÓŻNYCH RZECZY...TA KSIĄŻKA POZWOLIŁA MI ZOBACZYĆ MÓJ PROBLEM Z INNEJ STRONY.BĘDĘ DO NIEJ CIĄGLE WRACAĆ I WIERZĘ ,ŻE UDA MI SIĘ ŻYĆ ZDROWIEJ ...

KRYSTYNA ROGOWICZ, JESTEM GOSPODYNIĄ DOMOWĄ I PROWADZĘ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ-RAZEM Z MĘŻEM...
Bardzo ciekawa lektura.Tematy przedstawione zwięźle i zrozumiale .Mnóstwo informacji gotowych do stosowania na co dzień ( niektóre mnie zaskoczyły i wyprowadziły z błędu popełnianego wiele lat).To bardzo prosrty sposób na zdrowe życie.

Grażyna Ptasznik, pracownik biurowy
Pierwsza część książki zainteresowała mnie tak bardzo, że koniecznie musiałam sięgnąć po drugą! Autor w prosty i zabawny sposób wyjaśnia wiele skomplikowanych zagadnień związanych z fizjologią układu pokarmowego człowieka i odżywianiem. Szczerze polecam tę książkę tym, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie odchudzania.

Maria Kępczyńska, dietetyk, 22 lata
Osiągnąłem duże korzyści. Poznałem znaczenie słowa ODCHUDZANIE. Poznałem sposób jedzenia - żucia oraz prawidłowego łączenia potraw i tak przekazuje to moim znajomym.

Henryk Kruk, emerytowany nauczyciel, 75 lat
Czytam i analizuje.

Józef Nawrot, Jestem stałymklientem.
Uważam, że wiadomości przedstawione w e-booku są niezwykle cenne dla każdego, kto chce dbać o swoje zdrowie i sylwetkę, no i oczywiście dla każdego, kto ma za sobą wiele diet (mniej czy bardziej skutecznych). Książka jest napisana przystępnym językiem i zawiera wiele ważnych wiadomości dotyczących odżywiania - momentami dość kontrowersyjnych. Sądzę, że wszystkie informacje i zalecenia okażą się skuteczne dla każdego.

Violetta O., pedagog, 47 lat

Podobne poradniki

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera
19.70 zł
Kuchnia weganki
19.90 zł
Leczyć czy wyleczyć?
19.97 zł
Dieta surowa, która jest... smaczna!
19.97 zł