Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Dieta fizjologiczna, to sprawdzony sposób na odchudzanie, czyli jak zdrowo i przyjemnie uzyskać i utrzymać pożądaną sylwetkę ciała?


Cena: 19.70 zł
Autor: Tomasz Rezner
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-367-6

Opinie

Uważam się za sceptyka, ale ten ebook przeszedł moje oczekiwania. Gorąco Polecam !!!

Marcin Skórnóg, Marcin 29 lat inżynier
OBIE CZĘŚCI KSIĄŻKI PRZECZYTAŁAM 'JEDNYM TCHEM'...Z NIEKTÓRYMI RADAMI W NIEJ ZAWARTYMI SIĘ JUŻ GDZIEŚ SPOTKAŁAM,ALE WIĘKSZOŚĆ SPRAW JEST NOWYCH...MAM PROBLEMY Z OTYŁOŚCIĄ JUŻ OD KILKU LAT I PRÓBOWAŁAM RÓŻNYCH RZECZY...TA KSIĄŻKA POZWOLIŁA MI ZOBACZYĆ MÓJ PROBLEM Z INNEJ STRONY.BĘDĘ DO NIEJ CIĄGLE WRACAĆ I WIERZĘ ,ŻE UDA MI SIĘ ŻYĆ ZDROWIEJ ...

KRYSTYNA ROGOWICZ, JESTEM GOSPODYNIĄ DOMOWĄ I PROWADZĘ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ-RAZEM Z MĘŻEM...
Bardzo ciekawa lektura.Tematy przedstawione zwięźle i zrozumiale .Mnóstwo informacji gotowych do stosowania na co dzień ( niektóre mnie zaskoczyły i wyprowadziły z błędu popełnianego wiele lat).To bardzo prosrty sposób na zdrowe życie.

Grażyna Ptasznik, pracownik biurowy
Pierwsza część książki zainteresowała mnie tak bardzo, że koniecznie musiałam sięgnąć po drugą! Autor w prosty i zabawny sposób wyjaśnia wiele skomplikowanych zagadnień związanych z fizjologią układu pokarmowego człowieka i odżywianiem. Szczerze polecam tę książkę tym, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie odchudzania.

Maria Kępczyńska, dietetyk, 22 lata
Osiągnąłem duże korzyści. Poznałem znaczenie słowa ODCHUDZANIE. Poznałem sposób jedzenia - żucia oraz prawidłowego łączenia potraw i tak przekazuje to moim znajomym.

Henryk Kruk, emerytowany nauczyciel, 75 lat
Czytam i analizuje.

Józef Nawrot, Jestem stałymklientem.
Uważam, że wiadomości przedstawione w e-booku są niezwykle cenne dla każdego, kto chce dbać o swoje zdrowie i sylwetkę, no i oczywiście dla każdego, kto ma za sobą wiele diet (mniej czy bardziej skutecznych). Książka jest napisana przystępnym językiem i zawiera wiele ważnych wiadomości dotyczących odżywiania - momentami dość kontrowersyjnych. Sądzę, że wszystkie informacje i zalecenia okażą się skuteczne dla każdego.

Violetta O., pedagog, 47 lat

Podobne poradniki

Zdrowe odżywianie i jego sekrety
19.97 zł
Dieta surowa, która jest... smaczna!
19.97 zł
Sztuka bycia zdrowym
21.70 zł
Witaminy, minerały i suplementy
27.00 zł