CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes

E-biznes oczami praktyka. Poznaj sprawdzone i skuteczne metody zarabiania w Internecie, spisane na 652 stronach przez specjalistę od marketingu internetowego, jakim jest Piotr Majewski


Cena: 37.00 zł
Autor: Piotr Majewski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-336-2

Opinie

Co tu duzo mowic, must read dla kazdego e-biznesmana. Pozwoli przyspieszyc kariere o lata!

Tomcio, 15 latek, rozwojowiec i pasjista :)
Książka Piotra Majewskiego Czas Na e-Biznes jest chyba najlepsza na rynku. Jest to repetytorium dla każdego e-biznesmena, zarówno początkującego jak i doświadczonego. To ponad 650 stron wartościowej wiedzy, której zdobywanie we własnym zakresie zajęłoby lata!

Marcin Kijak, NLP, techniki szybkiej nauki i czytania, biznes www.marcinkijak.pl
Piotr Majewski po raz kolejny przekazuje bogate źródło wiedzy do praktycznego zastosowania. Wiele się z tej pozycji nauczyłem. Zdecydowanie polecam.

Andrzej Dworakowski, energetyk, lat 51
Podejżewałem że będzie to ogrom wiedzy - ale jak pobrałem sobie tę publikacje ogrom wiedzy powalił mnie na kolana. Będe to czytal pewnie do 2012 roku. :-)

Aleksander Sowa, Autor ksiażkek i publikacji elektronicznych. Twórca poradników, powieści i prozy - także pod pseudonimem.
Podejżewałem że będzie to ogrom wiedzy - ale jak pobrałem sobie tę publikacje ogrom wiedzy powalił mnie nan kolana. Będe to czytal pewnie do 2012 roku. :-)

Aleksander Sowa, Autor ksiażkek i publikacji elektronicznych. Twórca poradników, powieści i prozy - także pod pseudonimem.
Świetna książka, która dokladnie pokazuje każdemu laikowi, jak można osiągać świetne wyniki w biznesie prowadzonym za pośrednictwem internetu. Gorąco polecam

Stanisław Bińkiewicz, Doradca finansowy
Musisz to przeczytać, jeżeli chcesz zarabiać w sieci!

Krzysztof Pieścikowski, 47 l., informatyk
Na pewno jest to prawdziwe vademecum jeśli chodzi o zakładanie e-biznesu na pewno mi się przyda gdy będę miał już swoją stronę internetową

Mariusz, student 22 lata
Jest to bez wątpienia największy w Polsce zbiór informacji o tej tematyce zamknięty w jednym e-booku.Praktyczna wiedza.Polecam.

Tomasz, czytelnik Złotych Myśli
Zaczynasz biznes w internecie, może już masz biznes MUSISZ przeczytać koniecznie - lektura obowiązkowa. Porusza wiele tematów e-biznesu. Mogę szczerze polecić - mi otworzyła oczy na wiele zaganień.

Robert Nowaczyk, 31 lat. specjalista
Chyba najlepszy poradnik na świecie dotyczący ebiznesu. Książka obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy!

Damian Pietroszek, Właścieciel: www.mp3tanio.pl

Podobne poradniki

Niezawodne strategie wygrywania w sieci
47.00 zł
Błyskawiczny e-mail marketing
27.00 zł
Domeny internetowe
19.90 zł
Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?
27.00 zł

Reklama:

pożyczki

Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.