Czas Na Zmiany

Czas Na Zmiany

Zacznij w swoim życiu zmiany i dokonaj tego o czym do tej pory bałeś się marzyć w programie zmiany osobistej Łukasza Milewskiego Czas na zmiany. Czym jest prawdziwa motywacja i realizacja marzeń?


Cena: 29.90 zł
Autor: Łukasz Milewski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-714-9

Opinie

Moje oczekiwania co do tej publikacji były nieco inne. Miałem przyjemność poznać Łukasza (niesamowity facet pod wieloma względami). Rozpoczynając czytanie tej książki byłem nieco rozczarowany jednak z rozdziału na rozdział była coraz lepsza. Ostatnie rozdziały są esensją tej książki dającej wiele praktycznych wskazówek co zrobić by uzyskać sukces. Polecam zapoznanie się z tą lekturą.

Stanisław Gorwa, Jestem inżynierem automatykiem. Projektuje i uruchamiam stacje uzdatniania wody dla ludzi.
Bardzo pozytywna książka, która pokazuje jak uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Seweryn Gajda, Pracownik działu logistyki
Super pozycja. Jeśli nie wiesz co zrobić ze swoim życiem, ogarnia Cię marazm i przygnębienie, ta książka jest dla Ciebie. Autor w jasny i klarowny sposób pokazuje jak podejść do problemów z którymi wszyscy się zmagamy, jak podejść przede wszystkim do Siebie!.Polecam!

Iwona Buczek, Mam 36 lat, jestem asystentką dyrektora w firmie developerskiej.
Zmienia życie. Szczególnie jeżeli czytasz i chcesz zmian.

WOJCIECH BIELICKI, Pracuję w handlu i marketingu sieciowym
Jest to książka napisana pełnym pasji językiem z wielkim znawstwem tematu. Przeczytałam ją jednym tchem dwukrotnie tego samego dnia. Treść jest oczywista i bardzo prawdziwa. Udowadnia nam, że aby zmienić diametralnie swoje życie wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami autora. Oby było to takie proste :) W każdym razie autor bardzo nas w tym wspiera, dodaje wiary w siebie i ujmuje swoją ogromną życzliwością. Wspaniała książka! Polecam ją i sama podaruję egzemplarz bliskiej osobie. Czas na zmiany!

Iwona R, tłumaczka i mama 3latka
Jestem w trakcie czytania ale już teraz wiem ,że wiele ciekawych a nawet rewelacyjnych rzeczy jest tu dla mnie. Gorąco polecam wszystkim którzy szukają nowych wyzwań. Wiem że na pewno zmienię pracodawcę,i zaczynam nowy etap w moim życiu i jestem pewny że będzie lepszy.

Bogusław Nikliborc, Zajmuję sie transportem miedzynarodowym i krajowym oraz bezpieczeństwem z tym związanym.
Książka Czas na zmiany pozwoliła mi uwierzyć siebie. Zrozumieć, że wszystko zależy tylko ode mnie. Jeśli czegoś pragnę - mogę to mieć. Warto inwestować w siebie. Dziękuję autorowi i Złotym Myślom.

Jadwiga Pełka, Jestem kobietą w średnim wieku, pracuję jako księgowa.
Jak dla mnie bardzo pomocna lektura dla tych co chcą coś zmienić w swoim życiu. Same konkrety

Konrad, uczniem
Książka pokazała mi, że tak naprawdę nie ma ludzi w pełni uczciwych, wszyscy biegną za pieniędzmi, które wolności nie dają, a szczęście można uzyskać tylko przez kompromis między pieniędzmi, a wolnością . Dodatkowo pozwoliła mi zaoszczędzić wiele czasu który po prostu marnowałem, lepiej się zorganizować .

Daniel Włoszczyński, uczeń 1 klasy technikum ekonomicznego
Lektura na pięć. Ciekawie napisana i opracowana. Użyto prostego a zarazem interesujacego słownictwa, przy którym trudno się nudzić. Co ważne - mobilizuje do przemyśleń nad swoim JA. Polecam i życzę pozytywnych wrażeń.

Antoni Mazur, Medycyna, paramedycyna, w tym ratownictwo medyczne, rehabilitacja, masaże, chiropraktyka, fotografika.
Jest to kolejna publikacja mówiąca o tym jak zmienić swoje życie. Pomimo iż przeczytałem kilka podobnych książek, to i ta dała mi parę rad, które pozwolą zmienić parą rzeczy w moim życiu. Gdybym od tej książki zaczynał czytanie poradników z tej serii, wiedza tutaj zawarta pozwoliłaby mi na zmiany bez potrzeby zakupu kolejnych.

Krzysztof Szaton, Manager
Książka która wciąga od pierwszych słów. Dla mnie fantastyczna. Kiedy ja czytałam miałam wrażenie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pomaga spojrzeć na świat i ludzi w innych barwach. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym zmiana w swoim życiu i nie tylko.

Ewa Dudar, Manager
Przyznam się, że trochę sceptycznie podchodzę do tzw. literatury motywacyjnej, chociaż po ostatnim przypływie często powracającej do mnie depresji postanowiłam użyć tej książki jako linki ratowniczej. To zadziwiające, ale gdy zaczęłam wprowadzać w życie rady autora (szczerze chylę przed nim czoło), w moim życiu zadziałała jakaś magia. Nie lubię tego słowa ani tego, co się z nią wiąże, może użyję określenia CUD . W każdym razie coś ewidentnie zaczęło się zmieniać, polepszyła się jakość tego, co robię i zupełnie nieoczekiwanie przyszło do mnie spełnienie wielkiego marzenia - jutro jadę oglądać dom, który spadł nam (mnie i mężowi) z nieba, bo inaczej tego nie nazwę. Teraz wiem, że prawie nie ma rzeczy niemożliwe. Piszę prawie , bo trzeba zostawić mały margines dla przysłowiowej gwiazdki z nieba, do której, być może, niesłusznie rościmy sobie prawo. Mam mocne przeczucie, że moje życie wchodzi w nową fazę, szczęśliwe i piękniejszą.

Anna Bogusz-Dobrowolska, 60 lat, filolog polski, proofreader i tłumacz.
Świetna publikacja. Inspiruje do działania w obszarze własnej osobowości. Każdy, kto czuje się niepewnie w obecnej sytuacji, otrzymuje tu gotowe formuły jak tą sytuację zmienić. Warto się z nią zapoznać.

Małgorzata Staśkiewicz, Jestem handlowcem, ale od wielu lat interesuje mnie strefa rozwoju osobistego
Polecam znakomitą książkę Łukasza Milewskiego Czas na Zmiany. Zawarta w niej wiedza ułożona jest w przejrzysty sposób, a użyty język sprawia że trudno oderwać się od lektury. Opracowanie zawiera dużo ćwiczeń i wskazówek, które przeprowadzają czytelnika krok po kroku przez szczególny proces zmiany osobistej na ścieżce do sukcesu.

Marcin Kijak, Trener szybkich technik nauki i czytania www.projektsukces.pl
Ta publikacja to prawdziwe szkolenie motywujące do działania! Bardzo dużo istotnych informacji!

Andrzej, Fizjoterapeuta
Książka zawiera wiele trafnych i ciekawych spostrzeżeń. Wiele przedstawionych tam zasad mozna z powodzeniem zastosować w zyciu. Podstawową barierą jest zmiana sposobu myślenia i oceniania tego co się dzieje dookoła nas. Istotne jest tez jasne okreslenie swoich celów i systematyczne dążenie do ich realizacji, co jest trudne przy niektórych cechach charakteru. Wprowadzenie tych zasad w życiu często wiąże się z pracą nad własnym charakterem co nie jest zadaniem łatwym, ale możliwym do zrealizowania. No i oczywiście emocje które czasem mogą pokrzyzować plany. Ogólnie książka godna polecenia.

Artur, urzędnik
Jestem pod wrażeniem!!! Bardzo budująca. Zawiera wiele teoretycznych i praktycznych informacji i ćwiczeń. Jestem w trakcie wprowadzania ich w życie. Polecam wszystkim szukającym informacji jak dokonać zmian w swoim życiu i jak je wprowadzić w życie. Książka wyśmienita!!!

Ryszard Leśniewski, zajmuję się terapią manualną i masażem, chwilowo przebywam w Hiszpanii
Książka jest bardzo praktyczna. W jasny i prosty sposób jest w niej opisane jak dążyć do sukcesu i wyrobić w sobie nawyk myślenia o sukcesie. Uważam tą publikację za jedną z najciekawszych. Polecam wszystkim tą książkę, wszystkim tym co myślą o rozwoju osobistym i dążeniu do swojego osobistego sukcesu.

Dominik Stefańczyk, Mam 33 lata. Pracuję jako sprzedawca. Szukam skutecznego sposobu na doskonalenie się i rozwój osobisty.
Książkę kupiłem jako prezent dla swojej żony. Jednak przekonanie jej do przeczytania czegokolwiek to wielka sprawa. Nie udało mi się i tym razem. Przeczytałem ją więc sam. Pracując w jakości mam w świadomości ciągłe doskonalenie. Książka w dobry sposób wprowadza człowieka w stan wysokiej świadomości na temat własnego dnia życia. Mówiąc codziennie nie mam czasu, za rok powiem jestem w tym samym miejscu. To wina innych. Uświadomiłem sobie, że to zależy ode mnie. I za rok nie będzie tak jak dziś. Ci którzy pozostaną z brakiem czasu, nie zorientują się jak zostaną dziadkami i narzekać będą na swoją emeryturę. Moja emerytura to moja decyzja. A żona pytała się mnie - skoro tyle czytasz to powiedz mi co należy zrobić. Internauto skoro czytasz ten tekst to rozważasz możliwość kupienia tej książki. Ebook kosztuje tak mało, że parę złotych spokojnie możesz wydać by zdać sobie jak wiele możesz zmienić na lepsze w swoim życiu i otoczeniu najbliższych.

Adrian Szadkowski, pracownik biurowy - zajmuję się wdrażaniem jakościowych standardów opracowanych przez grupę korporacyjną w której pracuję
Książka daje do myślenia, myślę że każdy powinien ją przeczytać bo dotyczy każdego i młodego, niedoświadczonego przedsiębiorcy jak i matki wychowującej dzieci, gospodyni domowej oraz ludzi dojrzałych. Po lekturze otwierają się szerzej oczy i zauważamy to co do tej pory było niedostrzegalne. Wzbogaca duchowo, dodaje siły psychicznej.

Monika Tomaszewska, Jestem młodym przedsiębiorcą zaczynającym swoją karierę w branży IT
Wartościowa publikacja traktująca o marzeniach i realnych możliwościach ich urzeczywistniania. Pozwala na skupienie się na rzeczach naprawdę ważnych i wyzwolenie się z marazmu. Oczywiście - niezbędne jest właściwe podejście i dużo pracy nad samym sobą, ale przecież cudów nie ma. Lektura książki pt. Czas Na Zmiany otwarła mi szerzej oczy na pewne niedoceniane przeze mnie do tej pory elementy mojego życia.

Robert K., Interesuję się przedsiębiorczością i samodoskonaleniem.
Kolejny e-book ,który pokazuje jak wyrwać się z tej szarej rzeczywistości w której tkwimy.Jak się przebudzić i zacząć kreować swoją przyszłość.

Sławek, elektronik
Po raz kolejny przekonałem się, że tylko tutaj znajdę książki, które pomogą mi w rozwoju mojego JA! Zdecydowanie polecam, ogromna dawka motywacyjnej energii.

Krzysiek, Student, 19 lat
Powiem szczerze, że spodziewałem się takiej publikacji. Doskonałe wyczucie i podejście do sprawy. Łukasz, którego znam osobiście ze jego licznych szkoleń, jak zwykle w bardzo przystępny sposób prowadzi czytelnika przez cały proces zmiany. Wskazuje na nowe kierunki myślenia i pokazuje inną drogę niż wielu z nas stara się podążać w codziennym życiu. Polecam serdecznie publikację Czas na zmiany , ponieważ płynie z niej coś ważniejszego niż sam sposób myślenia o własnym życiu. Jest przesłaniem i wskazówką że można inaczej , że można lepiej kroczyć w życiu własną i co najważniejsze szczęśliwą ścieżką do sukcesu i do wszystkiego co człowiek chciałby osiągnąć. Szczerze jednak powiem, że najlepsze efekty przynosi zarówno lektura książki ale również osobisty kontakt z Łukaszem na tym samym szkoleniu. Ekspresja autora i optymizm murowane !

Adam Oczkowski, Jestem pracownikiem umysłowym w firmie państwowej
Książkę przeczytałem i mam mieszane uczucia. Nie ma w tym winy autora, ponieważ ma prawo do konwencji w jakiej tą książkę napisał. Uważam, że jest to pozycja jedna z wielu na temat motywacji, które ukazały się na rynku i trudno oczekiwać rewolucyjnych ujęć tego tematu. Moim zdaniem warsztatowo temat poprawnie przedstawiony, ale .... No właśnie. Jestem osobą, która nie lubi się odwoływać do mądrości płynących z bajek {nie mam nic przeciwko bajkom, ale nie w moim wieku)a autor czerpie garściami z ich zasobów. Kolejna sprawa to fakt, że jako ateista nie jestem przekonany, że wiara , która odgrywa olbrzymią role w rozwoju zarówno osobowości, jak i biznesu musi mieć konotacje religijne, a takie przesłanie zrozumiałem z lektury tej książki. Rozumiem, że autor ma prawo tak myśleć i w to wierzyć, ale to się kłóci z moim widzeniem świata i stąd to ale.. . Nie zamierzam polemizować z autorem na ten temat - jego prawo, lecz pytany o opinię, przedstawiam ją tak jak widzę i jestem świadomy, że to się też może wielu nie podobać. Reasumując nie żałuję, że książkę tą przeczytałem, ponieważ skłania do myślenia, ale .....

Jan Hankus, Jestem doradcą finansowym dla małych przedsiębiorstw. Pomagam ludziom budować swoje bogactwo i niezależność finansową.
Gorąco polecam lekturę. To jedna z tych pozycji, które pomagają uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Pisana prostym zrozumiałym dla każdego językiem. Każdy znajdzie w niej wskazówki dla siebie. Jeszcze raz polecam.

Alicja, ekonomistka
Jak wiekszość ludzi chcę zmienić coś w swoim życiu. Zaczęłam niedawno czytać tę ksiażkę ale widzę, że będzie moją lekturą na dłużej. Wykonuję wszystkie ćwiczenia w niej polecane i myślę, że moja praca stanie się dla mnie pasją, którą z wielkim oddaniem będę wykonywała. Chcę wyjść ze swojego wnętrza i nabyć pewności siebie. Dla siebie i dla innych ludzi a przede wszystkim dla mojej rodziny która kocham ponad wszystko.

Jolanta Maj, Jestem doradcą finansowo - ubezpieczeniowym
Książka inspiruje i dostarcza niesamowicie dużo energii do działania. Uważam, że należy ją czytać regularnie, szczególnie jeśli chce się coś w życiu osiągnąć.

Marcin Bielicki, Prawnik, właściciel serwisu capitalis.pl
Na początek pochwale się , że miałam okazję poznać Łukasza Milewskiego osobiście na konferencji MJM w 2007 roku. Mając w pamięci wykład Łukasza Milewskiego, byłam ciekawa treści ksiązki, którą napisał. I nie zawiodłam się. Książka jest napisana ciekawie, czyta się ją lekko i przyjemnie, a już motto zawarte na początku oddaje cały sens tej publikacji, dla przypomnienia: Najlepsze w przyszłości jest to, że sami ją tworzymy . Niby oczywiste, ale jak często o tym zapominamy. Mamy żal do szefów, najbliższych i innych ludzi, a przecież to od nas zależy co zrobimy z naszym życiem i jaką drogą podążymy. Polecam tę książkę wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Jest tu naprawdę spora dawka motywacji i podpowiedzi jak sie do tego zabrać.

Katarzyna Budzis, Pośrednik Ubezpieczeniowo Finansowy Dyrektor rejonowy w Ogólnopolskiej Firmie KBS - Kapitał Bezpieczeństwo Serwis
Bardzo fajny ebook! Miło i szybko się go czyta. Zawarte w nim zagadnienia zmobilizowały mnie do zmian w swoim życiu. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Pozdrawiam serdecznie.

Tomasz Sikorski, 32 lata, student, pracownik budżetówki
Książka poruszająca ciekawy temat. Podana w przystępnej dość przyjaznej dla czytelnika formie.

Iwona, Pracownik umysłowy
Genialna książka z rodzaju tychm co po przeczytaniu kilku stron musisz ją odłożyć bo dostajesz przemożnej ochoty do robienia czegoś z czym od dawna się zmagałeś. Ciepła i prawdziwa, autor szczerze dzieli się swoim życiem. Genialny odproblemiacz i reduktor wszystkich wewnętrznych krytyków. Po prostu musisz ją mieć!!!

Tatiana Niemczyk, Pracownik umysłowy

Podobne poradniki

Jak ruszyć z miejsca
21.70 zł
Legalny Doping Emocjonalny
24.90 zł
Zmień swoje myśli
19.97 zł
To takie proste!
21.70 zł