Cytaty ludzi Sukcesu

Cytaty ludzi Sukcesu

Poznaj cytaty największych myślicieli sukcesu, którzy przekażą Ci wiedzę i doświadczenie zdobywane przez dziesiątki lat.


Cena: 0.00 zł
Autor: Krzysztof Trybulski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: darmowa publikacj

Opinie

Generalnie rzecz ujmując jest to książka zawierająca esencje twórczego myślenia i genialnych przenośni apropo życia. Serdecznie polecam!

bartosz Kołodziejszyk, bibliotekarz
Inspirujace. Warto zatrzymac sie przy kazdym z nich i przemyslec jak odnosza sie do naszego zycia czy do naszej sytuacji. Niektore z nich warto wydrukowac i miec w zasiegu wzroku lub zapisac w notesie w widocznym miejscu. Bardzo mi sie podoba!

Karolina, studentka, przyszla mama
Jeżeli w chwili obecnej nie wiesz co dalej robić, stoisz w miejscu i się zastanawiasz, przeczytaj ten wybór cytatów a będziesz wiedział w jakim kierunku dalej podążać.

Katarzyna Kwiatkowska, Specjalista ds. marketingu i PR
Cytaty ludzi sukcesu to najdoskonalsza publikacja jaka mialem okazje przeczytac, zaraz po publikacji Pana Mateusza Chlodnickiego Blizej sukcesu . Wiedza, madrosc w niej zawarta pozwoli uruchomic poklady drzemiacej w nas energii oraz motywacji. Gdy czuje sie zle, gdy inwestycja sie nie powiedzie, lub mam przed soba wyzwanie (problem) zawsze poswiecam kilka minut na przeczytanie tych cytatow i diametralnie zmienia sie moje samopoczucie. Polecam te ksiezke wszystkim, a szczegolnie ludziom, ktorzy daza nieustannie do swojego celu. Inteligencja oraz optymizm zawarte w jednej krotkiej ksiazce. Jestem pewny,ze pomoze ona w trudnych chwilach oraz pozwoli spojrzec na swiat z lepszej optymistycznej perspektywy. Jestem tego przykladem.

Mariusz Chodysz, Jestem technikiem elektronikiem i zajmuje sie produkcja zlotych telefonow komorkowych Goldvish w Szwajcarii oraz inwestycjami.
Świetnie wyselekcjonowane cytaty .

Marcin Marzec, Kierownik

Podobne poradniki

Kompas zwycięzcy
0.00 zł
Cytaty ludzi Sukcesu
0.00 zł
11 niezmiennych zasad skutecznego działania
0.00 zł
Jak zwiększyć ruch na stronie WWW
0.00 zł