Cover booker

Cover booker

Metoda cover, czyli jak skutecznie obstawiać u bukmachera (i nie tracić przy tym czasu, nerwów oraz pieniędzy).


Cena: 29.90 zł
Autor: Paweł Kata
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-008-0

Opinie

W książce tej dokładnie opisana jest metoda gry tzw. Cover, jest to jedna z bardziej sprawdzonych metod obstawiania zakładów bukmacherskich. Polecam wszystkim graczom.

Tomasz C., Handlowiec, 35 lat
Dobra ksiazka napisana zrozumiale. Koszt zwrocil sie bardzo szybko. Jestem zadowolony z tej niewielkiej inwestycji. Polecam

TOMASZ BRANDT, Prowadze dzialalnosc gospodarcza w branzy stoczniowej, mam wspaniala rodzinke, interesuje sie pilka nozna, wolny czas spedzam z zona i synkiem, gram w zaklady buchmacherskie.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu poradnika cover booker. Zawarta w nim treść bardzo mi sie przydała. Gram już od wielu lat u bukmacherów, ale zawsze byłem trochę na minusie. Jednak po poznaniu metody cover booker jestem sporo do przodu i obstawianie stało się samą przyjemnością. Gorąco polecam wszystkim ten poradnik

Marcin Reich, Prowadze dzialalnosc gospodarcza w branzy stoczniowej, mam wspaniala rodzinke, interesuje sie pilka nozna, wolny czas spedzam z zona i synkiem, gram w zaklady buchmacherskie.
Książka napisana w sposób jasny i przejrzysty.Dogłębnie przedstawia możliwe schematy gry przy minimalnym ryzyku.System w niej zawarty nie wymaga fachowej wiedzy sportowej i znakomicie sprawdza się w grze.Polecam szczególnie tym cierpliwym którzy małymi kroczkami pragną pomnażać kapitał !!!

Maciej Gładysz, Maciej lat 25 - Student
Juz na samym początku szybko mi się zwróciły koszty zakupionego ebooka i dalej złotówki rosną!!!

Łukasz Hejdysz, 25 lat
W 8 dni z 20 funtów zarobiłem 240!!! Trzeba mieć też trochę szczęścia, ale rzeczywiście dzięki tej metodzie zmniejszamy możliwość porażki.

Jaroslaw Podlecki, student, 25 lat
Ta książka to świetna sprawa. Od pewnego czasu interesuje mnie bukmacherka i wiem, że to nie taka prosta sprawa. Czytałem różne opracowania i mam w związku z tym porównanie. Cover daje czytelnikowi znacznie więcej niż inne tego typu opracowania, do tego załączony programik znacznie ułatwia życie, oszczędza czas i daje olbrzymią pomoc. Polecam, wydatek niewielki i na pewno szybko się zwróci!

Krzysztof Węgrzyn, bankowiec, 27 lat
Metoda ta jest faktycznie skuteczna. Została bardzo przejrzyście opisana i poparta wieloma przykładami. Wysoko oceniam też program dołączony do ebooka. Bardzo pomocny i oszczędzający czas. Całość godna polecenia!

Jarek G., technik, 34 lata
Fajna książka. Bardzo dokładnie opisuje zagadnienia z tzw. cover'em. Czyli sposobem, dzięki któremu nasze ryzyko u bukmachera jest ograniczane do minimum.

Grzesiek, uczeń, 19 lat
Książka w bardzo przystępny sposób opisuje możliwości powiększenia prawdopodobieństwa wygranej w zakładach bukmacherskich. Myślę że każdy kto gra powinien ją przeczytać.

Darek Dojutrek, Mam 34 lata, informatyk, gram w zakładach od czasu do czasu.
Super ebook dzięki niemu więcej zarabiam w zakładach Bukmacherskich.

Adrian Lukaszczyk, www.gromnet.prv.pl
Zakup książki zwrocił mi się po 2 dniach,szczególnie pomocny jest tu program dodany do tego e-booka

Tomasz Guzik, 37lat pracownik magazynu
Wreszcie jakiś konkretny pomysł na grę u bukmachera i zarobek na nim + świetny program, który oszczędza mój czas - dla mnie bomba! Dzięki!

Grzegorz Pawełek, uczeń
Zanim trafiłem na tego ebooka, próbowałem swoich sił w zakładach bukmacherskich. Jakkolwiek moje przemyślane metody po pewnym czasie były podobne, to jednak ten ebook rzuca nowe światło na świat zakładów bukamcherskich i chociaż ta gra wydawałoby się polega na pewnej dozie szczęścia i wiedzy sportowej, to jednak ebook pozwala znacząco zwiększyć szczęscie i pominąć wiedzę sportową w grach bukmacherskich. Zważając naprawdę niewielką cenę publikacji, polecam go maniakom obstawiania wyników...

Tomasz Bartosik, Student, lat 23
Zmieniło to moje spojrzenie na typowania. Książka pomaga wygrywać zmniejszając ryzyko przegranej, która oczywiście jest zawsze możliwa.

Jerzy Sz., 43 lata, firma telekomunikacyjna

Podobne poradniki

Cover booker
29.90 zł
Zakłady sportowe i bukmacherskie kontra multilotek
39.97 zł
Kasyna zawsze wygrywają?
29.90 zł
Systemy bukmacherskie
39.97 zł