Chłopiec czy dziewczynka...

Chłopiec czy dziewczynka...

Czy planowanie płci jest możliwe? Jak zaplanować płeć dziecka? Poznaj naukowe i sprawdzone metody.


Cena: 29.95 zł
Autor: Karol Wójcik
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-008-0

Opinie

Ciekawa publikacja

Aleksandra Ormińska, studentka
Świetna książka. Polecam każdemu. Zarówno kobietom jak i mężczyznom. Osobiście nie mam jeszcze dzieci, ale jesteśmy z mężem właśnie na etapie planowania. Lektura książki pozwoliła mi zapoznać się z wieloma ciekawymi informacjami, które nieco zmieniły mój pogląd na pewne sprawy. Gorąco polecam. Na prawdę warto przeczytać :-)

Aneta, studentka
Lektura bardzo ciekawa. Porady, które tam znalazłam próbuję wcielić w życie. Z jakim skutkiem? To się okaże, dam znać. Pozdrawiam.

Joanna Sroka, Szczęśliwa żona Maćka, mama 2 letniej Marysi. Tymczasowo pracuję jako urzędnik.
Ksiazka jest bardzo ciekawa. Opisuje dokladnie wszystkie spodoby od najprostszych do tych bardziej skomplikowanych jak poczac wypragniona dziewczynke lub wypragnionego chlopca. Zawsze marzylam o chlopcu wiec mam nadzieje ze stosujac sie do propozycji autora bede mogla wspomoc nature :-) pozdrawiam wszystkich klubowiczow Joanna Aptazy p.s.jak mi sie uda to dam znac

joanna aptazy, mieszkam w Paryzu gdzie pracuje w jednym z 4-gwiazdkowych hoteli. Uwielbiam czytac, podrozowac i wychowywac mojego psa.
Moim zdaniem ta książka to wielka skarbnica wiedzy. Dowiedziałam się z niej wielu rzeczy o których myślałam że już wiem :) Wszystkim serdecznie polecam!!!

Anna Witkowska, Mama 1,5 rocznej Emilki :)
Publikacja Chłopiec czy dziewczynka , której autorem jest Karol Wójcik, zachwyciła mnie. Kiedy zaczęłam czytać nie mogłam się od niej oderwać. Przeczytałam ją w jeden wieczór. Książka uświadomiła mi jak mało wiedziałam na temat planowania płci dziecka. Niektórzy podchodzą do tego rodzaju tematów bardzo sceptycznie, znajomi widząc w moim rękach tę lekturę uśmiechali się kpiąco. Ja się tym nie zrażam. Jestem mamą dwóch chłopców, dodam bardzo szczęśliwą i zadowoloną mamą. Nigdy nie narzekałam, że mam dwóch synów, wręcz przeciwnie cieszę się, że są zrowi i dobrze się rozwijają. Ale gdzieś wśrodku mnie jest jeszcze takie pragnienie posiadania córki. Myślę, że za jakiś czas będę chciała zrealizować to pragnienie i ta książka w jakimś stopniu mi w tym pomoże. Dziękuję bardzo autorowi,że mogłam tak wiele treści wynieść z tej publikacji.

Agnieszka Duda, Witam! Jestem szczęśliwą mamą dwóch słodkich łobuziaków, pracuję w banku. Oprócz tego rozpoczęłam studia podyplomowe. Staram sie realizować swoje marzenia i plany zawodowe.
Całkowicie innowacyjne podejście do tematu ciąży, opisana możliwość swiadomego wyboru płci dziecka - można z tym podejściem zgadzać się, lub nie - ale nie można zanegować zupełnie nietuzinkowego spojrzenia na wskazane tematy, z którym warto się zapoznać!

Anna Jakczyńska, wolny zawód
Dziękuję za zebranie w jednym eboku wszystkich znanych metod wpływu na przyszłą płeć dziecka. Mam nadzieję, dzięki zdobytej wiedzy z tej publikacji urodzi nam się wymażona córeczka.

Justyna Sieńkowska, Mam 34 lata, prowadzę Działalność Gospodarczą.
Polecam książkę Karola Wójcika Chłopiec czy dziewczynka wszystkim tym, którzy poważnie myślą o macierzyństwie oraz posiadaniu wymarzonej płci dla swojego potomstwa. Książka oparta na badaniach i opiniach naukowych, co potwierdza jej wiarygodność. Naprawdę warto przeczytać!!!

Ewa Widowska-Crabąszcz, mgr Marketingu międzynarodowego, lat26
Dwa lata temu urodziłam chłopca. Nie ukrywam, że chciałabym mieć jeszcze córeczkę. Znajomi mówią, że nie ma sposobu na to żeby wcześniej zaplanować płeć dziecka. Jednak postanowiłam poszukać informacji na ten temat w internecie i natknęłam się na na ebooka Chłopiec czy dziewczynka . Zamierzam skorzystą z rad tam zawartych (przecież nie mam nic do stracenia). Książkę tą poleciłam również koleżance, która ma dwie córki ale myśli jeszcze o synku.

Lucyna G., 32 lat, nauczycielka
Wiedza na temat diety, ciekawostki. Bardzo fajna ciekawa książka.

Magda Bożyczko, 26, magister inżynier Budownictwa
Pobrałem książkę w wersji demo i tak mnie wciągnęła, że kwadrans potem kupiłem książkę FULL VERSION. Przeczytałem ją jednym tchem do wieczora. Treść jest bardzo ciekawa. Myślałem, że dużo wiem o tym temacie, ale milo się zaskoczyłem. Teraz czuje, że mam większą kontrole nad planowaniem swojej rodziny.

Tomasz, informatyk, 32 lata
Rewelacyjna książka! Mnóstwo ciekawych porad. Myślę, że uda mi się dzięki niej spełnić życiowe marzenie o posiadaniu córeczki. Teraz po przeczytaniu czuję się w pełni uświadomiona i metody w niej zawarte są bardzo przystępne. Rewelacja!

Sylwia Kostrzewa, agent celnym, 37 lat
Myślę, że to bardzo pouczająca książka i pomoże mi w zrealizowaniu upragnionej płci dziecka, co mam nadzieję niedługo się okaże. Polecam każdemu, kto chce wiedzieć więcej niż ogólno dostępna wiedza.

Emilia Gerlach, 23 lata
ebook jest napisany w sposób bardzo czytelny, lekki i przyjemny. Posiada wszystko to, co powinno znaleźć się w takim poradniku. Polecam ją wszystkim, którzy chcą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat planowania płci.

Izabela Grynke, 30 lat
Po zapoznaniu się z książka Chlopiec, czy dziewczynka jestem przekonana, że treści zawarte w niej mogą pomóc wielu parom poszerzyć wiadomości z tak bardzo ważnego tematu jakim jest planowanie rodziny, a zwłaszcza planowanie płci. Jest to książka, w której znajduje się dużo ciekawych wiadomości, których ja musiałam kiedyś szukać w wielu innych zrodlach. Polecam tę książkę wszystkim tym, co planuja dziecko, a zwłaszcza jeśli zależy im na odpowiedniej plci. Polecam rownież tym, którzy nie mają na ten temat zielonego pojęcia, a chcą mieć zdrowe i kochane dzieci.

Eli Obara, 28 lat, mgr ekonomii, obecnie pracuje za granicą
Póki co jeszcze nie osiągnęłam korzyści, ale intensywnie pracujemy nad tym z mężem! ;o) Mam nadzieję, że za jakiś czas nasza córcia będzie miała brata! E-book jest bardzo ciekawy, napisany przejrzyście, sformułowania nie są trudne do zrozumienia. Przystęny i polecam każdemu, kto decyduje się na świadome macierzyństwo!

Jolanta Jabłczyk, pracownik biurowy, 28 lat
Ten ebook zawiera bardzo wiele cennych informacji dotyczących planowania płci dziecka, których nie znajdziemy w popularnych opracowaniach dotyczących życia seksualnego. Jako najbardziej wartościowe uznaje: rady dotyczące dni, pozycji i sposobów ułatwiających poczęcie dziecka upragnionej płci, a także zaproponowane sposoby odżywiania, które zwiększają nasze szanse na sukces. Staram sie z męzem o coreczke, to bedzie nasze pierwsze dziecko. Jestem przekonana, ze ta ksiazka pomoze nam spelnic to marzenie.

Arletta Twardowska, studentka polonistyki na UŁ
Dzięki książce zdobyłam podstawy planowania płci przyszłego potomka.

Ania S., 26 lat, pracownik biurowy
Jeszcze nie skorzystałam z wiedzy zawartej w ebooku, lecz mam nadzieję że zaowocuje to w przyszłości świadomym zaplanowaniem rodziny.

Wioletta Buzak, 21 lat, studentka prawa
Książka bardzo fajna, chociaż nie korzystam teraz z rad, gdyż jestem w ciąży, ale w przyszłości chciałabym powiększyć rodzinę i chciałabym żeby była ona zróżnicowana pod względem płci. Polecam wielu parom, które się starają zajść i chciałyby mieć gromadkę wymarzonych dzieciaczków.

Iwona Marcinowska, 28 lat, referent na Wyższej Uczelni
Uważam, że książka jest godna polecenia. Napisana w przystępny i zrozumiały sposób. Metody planowania płci są opisane bardzo szczegółowo i wnikliwie. Jeżeli komuś nie jest obojętne czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka, to uważam, że jest to obowiązkowa lektura. POLECAM!!!

Żaneta Stuermer, 32 lata, księgowa, mam dwóch synów i pragnę urodzić jeszcze córkę
Wiedza z tego eboka pomoże zrealizowć moje największe marzenie, jakim jest posiadanie córki (mam dwóch synów). Myślę, że teraz jest to możliwe.

MONIKA LENART, 31 lat, na url. wychowawczym
Polecam książkę wszystkim, którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce. Planujemy z mężem małego członka rodziny dopiero w przyszłym roku ale już dziś przygotowujemy się do tak wzniosłej sprawy . Książka w bardzo przyjazny sposób objaśnia że planowanie płci dziecka nie jest takie trudne i co bardzo ważne dla kobiet zostających po raz pierwszy mamami w jaki sposób należy siebie przygotować na ciążę. Wszystkim zainteresowanym serdecznie polecamy tę książkę. p.s. na marginesie :-) recenzje jaką wydajemy o tej książce wśród znajomych wzbudza zachwyt, wszyscy chcą ją mieć :-)

Elżbieta Pilot, dyrektor firmy Softwer
Jeśli ktoś jest zielony z tej dziedziny, to owszem ten ebook może przybliżyć mu wiedzę dotyczącą zaplanowania płci. Jednak nie ma w nim złotej i 100% recepty. Swoim znajomym poradziłabym przede wszystkim obserwację własnego zegara biologicznego przy odrobinie wiedzy a sukces będzie murowany. Powodzenia

Aneta, 30 lat, urzędnik państwowy
Uważam, iż jest to bardzo interesująca publikacja dla osób, które planują 2, 3 dziecko i chcieliby mieć wpływ na zaplanowanie płci swojego potomka. Metody opisane w e-booku przemawiają do mnie i mam nadzieję przekonać się o ich skuteczności :)

Joanna Kozakiewicz, 31 lat, nauczyciel języka niemieckiego w LO
Publikacja jest niezmiernie ciekawa. W prosty i przystępny sposób relacjonuje wszystkie obecnie znane i stosowane metody planowania płci dziecka. Mam nadzieję, że zaproponowane przez autora metody a testowane przez rodziców na całym świecie, również mi przyniosą szczęście w postaci upragnionej córeczki. Gorąco polecam!

I. Sz, dr nauk chemicznych
Zawsze uważałam, że płeć dziecka nie jest tylko i wyłącznie dziełem przypadku i po przeczytaniu tego ebooka tylko się o tym utwierdziłam i oczywiście poleciłam swoim znajomym. Ebook spełnił moje oczekiwania i mam nadzieje, że w przyszłości przyda mi się ta wiedza.

Beata Malinowska, 29 lat
Ebook napisany przystępnym jezykiem, przydatny przy planowaniu płci dziecka. W pełni zaspokoił moje oczekiwania.

Dorota Sobolewska, 35 lat, pielęgniarka
Myślę, że ebook Chłopiec czy dziewczynka jest pozycją, która przyda się wielu przyszłym mamom. Jest napisany prostym językiem, myślę że zrozumiałym dla wszystkich. Polecam.

Małgorzata Hendel, 35 lat, technik odzieżowy
Kupiłam ebooka Chłopiec czy dziewczynka gdyż niedługo planuję powiększyć rodzinę i chciałabym od początku mieć wpływ na to, jakiej płci będą moje dzieci. Znalazłam w nim wiele cennych informacji, które jak sądzę, pomogą mi w zaplanowaniu płci potomstwa i do których zamierzam się stosować. Ebook ten jest napisany bardzo przejrzyście i naprawdę przyjemnie się go czyta. Porady są rzeczywiście naukowo uzasadnione, co pozwala wierzyć, że faktycznie można z dużym powodzeniem zaplanować płeć dziecka. Mam nadzieję, że nam się to uda.

Marta Jaśkiewicz, 24 lata, pracownik biurowy firmy ubezpieczeniowej
Skrót najważniejszych informacji, zwrócenie uwagi na rzeczy, nad którymi nigdy sie nie zastanawiam, ciekawy rys historyczny, a w praktyce... to się okaże!

Magdalena, 35 lat, ekonomista
Wszystkich cenne wiadomości z tego ebooka nie wykorzystałam w życiu osobistym co nie oznacza że tego nie zrobię w przyszłości. Jestem mile zaskoczona zawartością bardzo cennych wskazówek w tym ebooku, zdążyłam już podzielić się moimi spostrzeżeniami z moimi przyjaciółkami, one również są zainteresowane wszystkimi zagadnieniami użytymi w tym ebooku.

Agnieszka Łagódka, 32 lata, technik ekonomista, pracuje w biurze rachunkowym
Przeczytanie tego ebooka pozwoliło mi zrealizować moje marzenie, obecnie jestem mamą ślicznego synka. Zawarte rady są bardzo konkretne i jasno opisane. Polecam ją szczególnie rodzicom, którzy mają już jedną pociechę np.córkę (tak było w moim przypadku) i chcieliby mieć drugie dziecko odmiennej płci.

Justyna, 32 lata, farmaceuta
Moja wiedza na temat poczęć dzieci płci żeńskiej jest teraz znacznie większa, jednak na rezultaty muszę jeszcze troszeczkę poczekać i wtedy chętnie podzielę się wynikiem.

Aneta Kozłowska, 28 lat, przedsiębiorca
Myślę, że ten ebook dużo daje ważnych informacji kiedy i jak zaplanować pleć swojego dziecka. Ja planuję mieć jeszcze córeczkę i myślę, że wiedza, którą tu nabyłam będzie miała swój efekt gdy urodze córeczkę.

Iwona Czajka, 28 lat,fryzjerka
Co mogę więcej powiedzieć, jeśli nie to, że jestem w ciąży (termin porodu - grudzień) i wiemy już, że urodzi się upragniona córcia i zarazem siostra dwóch braci :)))) Książka zawiera wspaniałe informacje, które pomogą każdej parze w świadomym planowaniu płci swego dziecka :) Gorąco ją polecam, a autorowi książki przesyłam ogromne podziękowania :)

Ewa G., nauczycielka, w siódmym miesiącu ciąży (w momencie pisania opinii)

Podobne poradniki

Chłopiec czy dziewczynka...
29.95 zł
Już nie będę taki szybki
19.97 zł
Naturalne planowanie rodziny
14.97 zł