Business English dla każdego

Business English dla każdego

Angielski w biznesie, czyli jak komunikować się w języku biznesowym i osiągnąć sukces w pracy?


Cena: 19.90 zł
Autor: Anna Horochowik
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-181-8

Opinie

Książka Business English dla każdego to w mojej opini publikacja przydatna każdemu kto ma styczność z językiem angielskim. Jej dużą zaletą jest to ,że napisana jest w bardzo przystępny sposób, co sprawia, że jest ona odpowiednia nawet dla tych osób, które dopiero rozpoczęły naukę języka obcego. Ponadto zawiera wiele przykładów, ćwiczeń, mini słowniczki a do tego jest poręczna i zawsze można ją mieć przy sobie. Przekonałam się, że wiedza ugruntowana dzięki lekturze tej książki przydaje się w praktyce, zwłaszcza w relacjach służbowych z obcokrajowcami. Szczerze polecam Business English... i jestem pewna, że każdy kto skorzysta z tej publikacji nabierze odwagi w posługiwaniu się językiem angielskim w pracy i przez to odniesie swój własny sukces.

Aleksandra Wencka, Zawodowo jestem związana z turystyką
Bardzo dobra lektura i bardzo mi się przydała. Polecam wszystkim.

Beata Świtalska, Zawodowo jestem związana z turystyką
Jestem już po przeczytaniu i po przesłuchaniu Business English dla każdego i muszę powiedzieć, że dla mnie to rewelacyjne wydanie. Mogłam ćwiczyć swoja wymowę słuchając. Dla mnie to strzał w dziesiątkę. Pozdrawiam Ania

Anna Pietrala, Jestem pracownikiem biurowym
Moja córka która jest za granicą studiuje a dla niej kupiłam Business Ennglish dla kazdego stwierdziła ze jej bardzo pomaga przyswajać zwroty słucha z mp3 wszędzie gdzie może.

teresa, Jestem poprostu mamą obecnie juz niepracującą ale wyszukuję wszelkie nowinki a wasze meile bardzo chętnie odczytuję
Książka jest bardzo dobrze napisana, podzielona działami typu rozmowy telefoniczne, jak pisać CV, korespondencje. Na pewno przyda mi się w dalszej edukacji oraz pracy.

Paulina Kopyść, studentka zarządzania
Bardzo przydatna ksiażka

Ania, Ania - studentka
naprawdę ciekawa publikacja. Uczy praktycznego zastosowania języka angielskiego w biznesie. Ponadto zawiera bardzo ciekawe porady, np, jak przygotować dobrą prezentacje. Polecam każdemu, kto w szybki i przyjemny sposób chce opanować business english

Joanna Adamkiewicz, konsultant inwestycyjny
Publikacja zawiera przydatny zasób wiedzy i pomaga w różnych sytuacjach życia biznesowego. Podane w przystępny sposób wyrażenia, słowa i całe zwroty dają możliwość uzupełnienia swojej wiedzy i przećwiczenia jej.

Małgorzata Pełka, praca w firmie z kapiatłem zagranicznym, 26 lat
Wspaniały e-book! Dużo wyrażeń, słówek, przykładów. Jest to jedyna publikacja, dzięki której od razu ma się jakieś pojęcie o Business English. Najważniejsze jest to, że nawet osoby słabo znające angielski spokojnie mogą z niej korzystać. Gorąco wszystkim polecam, gdyż nie znajdziecie nic lepszego.

Joanna, studentka Business English
To świetny ebook. Dzieki niemu przypomniałam i wzbogaciłam swoje słownictwo. Gorąco polecam.

Barbara Bogaczyk, informatyk
Ebook okazał się bardzo przydatny i napewno spełnia swoją rolę jako pomoc w komunikowaniu się w pracy po angielsku. Zawiera naprawdę dużo przydatnych słówek, zwrotów, wzorów, a do tego cennych wskazówek! Polecam!

Emilia Sz., 30 lat
Chcesz przyjechać do Anglii? Musisz to mieć! Zdobędziesz pracę, szacunek i lepsze życie!

Karolina Makocka, 19 lat

Podobne poradniki

Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim
14.97 zł
Angielskie słówka
19.97 zł
Niemieckie słówka
9.97 zł
Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego
14.97 zł