Business English dla każdego

Business English dla każdego

Angielski w biznesie, czyli jak komunikować się w języku biznesowym i osiągnąć sukces w pracy?


Cena: 19.90 zł
Autor: Anna Horochowik
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-181-8

Opinie

Książka Business English dla każdego to w mojej opini publikacja przydatna każdemu kto ma styczność z językiem angielskim. Jej dużą zaletą jest to ,że napisana jest w bardzo przystępny sposób, co sprawia, że jest ona odpowiednia nawet dla tych osób, które dopiero rozpoczęły naukę języka obcego. Ponadto zawiera wiele przykładów, ćwiczeń, mini słowniczki a do tego jest poręczna i zawsze można ją mieć przy sobie. Przekonałam się, że wiedza ugruntowana dzięki lekturze tej książki przydaje się w praktyce, zwłaszcza w relacjach służbowych z obcokrajowcami. Szczerze polecam Business English... i jestem pewna, że każdy kto skorzysta z tej publikacji nabierze odwagi w posługiwaniu się językiem angielskim w pracy i przez to odniesie swój własny sukces.

Aleksandra Wencka, Zawodowo jestem związana z turystyką
Bardzo dobra lektura i bardzo mi się przydała. Polecam wszystkim.

Beata Świtalska, Zawodowo jestem związana z turystyką
Jestem już po przeczytaniu i po przesłuchaniu Business English dla każdego i muszę powiedzieć, że dla mnie to rewelacyjne wydanie. Mogłam ćwiczyć swoja wymowę słuchając. Dla mnie to strzał w dziesiątkę. Pozdrawiam Ania

Anna Pietrala, Jestem pracownikiem biurowym
Moja córka która jest za granicą studiuje a dla niej kupiłam Business Ennglish dla kazdego stwierdziła ze jej bardzo pomaga przyswajać zwroty słucha z mp3 wszędzie gdzie może.

teresa, Jestem poprostu mamą obecnie juz niepracującą ale wyszukuję wszelkie nowinki a wasze meile bardzo chętnie odczytuję
Książka jest bardzo dobrze napisana, podzielona działami typu rozmowy telefoniczne, jak pisać CV, korespondencje. Na pewno przyda mi się w dalszej edukacji oraz pracy.

Paulina Kopyść, studentka zarządzania
Bardzo przydatna ksiażka

Ania, Ania - studentka
naprawdę ciekawa publikacja. Uczy praktycznego zastosowania języka angielskiego w biznesie. Ponadto zawiera bardzo ciekawe porady, np, jak przygotować dobrą prezentacje. Polecam każdemu, kto w szybki i przyjemny sposób chce opanować business english

Joanna Adamkiewicz, konsultant inwestycyjny
Publikacja zawiera przydatny zasób wiedzy i pomaga w różnych sytuacjach życia biznesowego. Podane w przystępny sposób wyrażenia, słowa i całe zwroty dają możliwość uzupełnienia swojej wiedzy i przećwiczenia jej.

Małgorzata Pełka, praca w firmie z kapiatłem zagranicznym, 26 lat
Wspaniały e-book! Dużo wyrażeń, słówek, przykładów. Jest to jedyna publikacja, dzięki której od razu ma się jakieś pojęcie o Business English. Najważniejsze jest to, że nawet osoby słabo znające angielski spokojnie mogą z niej korzystać. Gorąco wszystkim polecam, gdyż nie znajdziecie nic lepszego.

Joanna, studentka Business English
To świetny ebook. Dzieki niemu przypomniałam i wzbogaciłam swoje słownictwo. Gorąco polecam.

Barbara Bogaczyk, informatyk
Ebook okazał się bardzo przydatny i napewno spełnia swoją rolę jako pomoc w komunikowaniu się w pracy po angielsku. Zawiera naprawdę dużo przydatnych słówek, zwrotów, wzorów, a do tego cennych wskazówek! Polecam!

Emilia Sz., 30 lat
Chcesz przyjechać do Anglii? Musisz to mieć! Zdobędziesz pracę, szacunek i lepsze życie!

Karolina Makocka, 19 lat

Podobne poradniki

Włoskie słówka
9.97 zł
Mowa zależna jest prosta!
19.90 zł
Niemieckie słówka
9.97 zł
Business English dla każdego
19.90 zł
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.