Bukmacherski profesjonalizm

Bukmacherski profesjonalizm

Zakłady bukmacherskie - w jaki sposób sprawić, aby zwiększyć bezpieczeństwo i zyski z zakładów bukmacherskich?


Cena: 19.90 zł
Autor: Arkadiusz Kwiatkowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-233-4

Opinie

Jest to prezentacja profesjonalnego sposobu gry oraz podejścia do zagadnienia uzależnienia od hazardu. Warta przeczytania przed mocniejszym zagłębieniem się w grę. Polecam wszystkim graczom w życiu nie tylko liczy się gra (pieniądze).

Tomasz C., Handlowiec, 35 lat
E-book mi pomógł w podejściu do bukmacherki i w częstszym zyskiwaniu.

Adam Dębiński, Handlowiec, 35 lat
Ta publikacja to pozytywne kompedium wiedzy o możliwościach uczestniczenia w zakładach bukmacherskich. Duży plus dla autora i zespołu Złote Myśli .

lubinski1@gmail.com, EMERYT
Ebook jest bardzo dobry. Wiele ważnych informacji na temat hazardu, o których powinien wiedzieć każdy grający w zakładach bukmacherskich, w pokera oraz w kasynie. Ciekawe przykłady systemów progresyjnych, które na pewno będą pomocne przy analizie i doborze strategii do tego systemu eliminującego w dużym stopniu zagrożenia w postaci utraty całego dochodu przeznaczonego na ten system. Polecam, bo naprawdę warto zakupić za tak niską cenę tego ebooka.

Karol Michalski, technik elektryk, 23 lata
Utwierdził mnie w przekonaniu, że jedyną metodą przynoszącą wygrane jest progresja stosowana w rozsądny sposób. Uzmysławia również zagrożenia płynące z hazardu oraz sposoby aby temu zapobiec. Polecam wszystkim grającym.

Leszek Burek, inspektor w cukrowni, lat 46
Dobry, przejrzysty poradnik dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych graczy. Pozwala spojrzeć szerzej na zakłady bukmacherskie i ominąć najczęstsze błędy w obstawianiu zakładów.

Mirosław Malinowski, student fizjoterapii
Bardzo dobra pozycja dla ludzi zaczynających przygodę z bukmacherką. Dowiesz się między innymi jak nie wpaść w szpony hazardu... oraz przeczytasz o kilku skutecznych technikach obstawiania spotkań sportowych.

Arkadiusz Podlaski, 21 lat

Podobne poradniki

Systemy bukmacherskie
39.97 zł
Cover booker
29.90 zł
Kasyna zawsze wygrywają?
29.90 zł
Stań się postrachem bukmacherów
39.97 zł