Bukmacherski profesjonalizm

Bukmacherski profesjonalizm

Zakłady bukmacherskie - w jaki sposób sprawić, aby zwiększyć bezpieczeństwo i zyski z zakładów bukmacherskich?


Cena: 19.90 zł
Autor: Arkadiusz Kwiatkowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-233-4

Opinie

Jest to prezentacja profesjonalnego sposobu gry oraz podejścia do zagadnienia uzależnienia od hazardu. Warta przeczytania przed mocniejszym zagłębieniem się w grę. Polecam wszystkim graczom w życiu nie tylko liczy się gra (pieniądze).

Tomasz C., Handlowiec, 35 lat
E-book mi pomógł w podejściu do bukmacherki i w częstszym zyskiwaniu.

Adam Dębiński, Handlowiec, 35 lat
Ta publikacja to pozytywne kompedium wiedzy o możliwościach uczestniczenia w zakładach bukmacherskich. Duży plus dla autora i zespołu Złote Myśli .

lubinski1@gmail.com, EMERYT
Ebook jest bardzo dobry. Wiele ważnych informacji na temat hazardu, o których powinien wiedzieć każdy grający w zakładach bukmacherskich, w pokera oraz w kasynie. Ciekawe przykłady systemów progresyjnych, które na pewno będą pomocne przy analizie i doborze strategii do tego systemu eliminującego w dużym stopniu zagrożenia w postaci utraty całego dochodu przeznaczonego na ten system. Polecam, bo naprawdę warto zakupić za tak niską cenę tego ebooka.

Karol Michalski, technik elektryk, 23 lata
Utwierdził mnie w przekonaniu, że jedyną metodą przynoszącą wygrane jest progresja stosowana w rozsądny sposób. Uzmysławia również zagrożenia płynące z hazardu oraz sposoby aby temu zapobiec. Polecam wszystkim grającym.

Leszek Burek, inspektor w cukrowni, lat 46
Dobry, przejrzysty poradnik dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych graczy. Pozwala spojrzeć szerzej na zakłady bukmacherskie i ominąć najczęstsze błędy w obstawianiu zakładów.

Mirosław Malinowski, student fizjoterapii
Bardzo dobra pozycja dla ludzi zaczynających przygodę z bukmacherką. Dowiesz się między innymi jak nie wpaść w szpony hazardu... oraz przeczytasz o kilku skutecznych technikach obstawiania spotkań sportowych.

Arkadiusz Podlaski, 21 lat

Podobne poradniki

Bukmacherski profesjonalizm
19.90 zł
Cover booker
29.90 zł
Systemy bukmacherskie
39.97 zł
Stań się postrachem bukmacherów
39.97 zł