Bogaty student

Bogaty student

Jak rozpocząć inwestowanie w trakcie studiów, wykorzystując m.in. kredyt studencki, i zapewnić sobie finanse na całe życie?


Cena: 21.70 zł
Autor: Krzysztof Jaworski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-439-0

Opinie

Jak dla mnie jeszcze ciut za wcześnie na branie kredytu studenckiego, ale i tak, rady zawarte w tej książce pokazały mi inne spojrzenie na inwestowanie. Wg mnie bardzo ciekawa publikacja. :)

Daria Łyszczak, licealistka
Bardzo ciekawa książka opisująca że studia to nie tylko ciągła nauka ;) polecam.

Kamil Treściński, licealistka
Książkę czyta się jednym tchem, jest prosto i ciekawie napisana. Po przeczytaniu jej moje podejście do pieniędzy trochę się zmieniło aczkolwiek nie aż tak bardzo jak się tego spodziewałem. Jednak dużo więcej dała mi ona do myślenia, o tym żeby zainteresować się poruszaną w niej tematyką i zacząć coś działać bo po skończeniu studiów już zaczyna się życie i coś na start mieć trzeba. Dobra pozycja na dobry początek. Ogólnie polecam książkę tym, którzy zastanawiają się nad jej kupnem :).

Witold Mitoraj, Student, studiuję w Krakowie, informatyka.
Bardzo dobra publikacja ,która stała się jedną z moich ulubionych książek. Motywuje , uczy jak osiągnąć cel i wręcz nakłania do czytania innych tego typu materiałów

Oskar Kowalczyk, Student , inwestor
Świetny ebook, który pozwolił poszerzyć mój kontekst na sprawę dobrego długu. Wykorzystam szanse jaką daje mi kredyt studencki z przeznaczeniem jego na cele inwestycyjne. Wiem, ze będzie to jeden z kroków jaki uczynię dla osiągnięcia finansowej niezależności. Jeśli wahasz się czy warto wydać pieniądze na tę pozycję, kieruj się zasadą, którą ja stosuję: nie ważne ile kosztuje książka, liczy się to ile jest warta zawarta w niej wiedza - na pewno jest to inwestycja o dużym stopniu zwrotu.

Bartosz Jasiak, student I roku biotechnologii
Naprawdę świetny ebook, ja już zaczynam inwestowanie dzięki radą w nim zawartym. Polecam szczególnie wszystkim zaczynającym studia.

Kamil, student, 21 lat
Zdecydowanie dobrze wyjaśnione początki inwestycji jeszcze w czasach nauki, publikacja warta uwagi.

Łukasz, 22 lata
E-book otworzył mi oczy na temat oszczędzania i możliwości jakie daje kredyt studencki. Po 15 listopada po otrzymaniu decyzji będę się starał wprowadzić w życie porady jakie zostały zawarte w tym e-booku.

Paweł Reczkowski, 19 lat, student, reczkowski.com
Szkoda, że książka ta ukazała się dopiero teraz. Jestem z tego powodu stratny 1 rok pobierania kredytu, nad którym się zastanawiałem, ale nie pod takim konkretnie kontem :)

Mariusz Frank, 21lat student
Kupując ten ebook wiedziałem już sporo o kredycie studenckim, ale okazał się on bardzo pomocny gdyż uporządkował moją wiedzę na ten temat i ostatecznie przekonał mnie, że ten kredyt jest świetnym sposobem na zapewnienie sobie bezpiecznej finansowej przyszłości.

Łukasz Klapiński, student, 22 lata
Jakoś tak się złożyło, że minęło trochę czasu nim przeczytałam kupionego ebooka Bogaty Student i teraz stwierdzam, że to była straszna głupota [nie ważne z jakiego powodu] odwlekać czytanie! - i biorę się z kopyta za realizację cennych wskazówek zawartych w tym ebooku ;) To po prostu niewybaczalny grzech nie skorzystać z takiej okazji! Trzymajcie za mnie kciuki i sami tez weźcie się do roboty! :)

Ewa Gądek, 19 lat, studentka I roku WIL na PK
Wg mnie, polecam tym, którzy przymierzają się bądź już rozpoczęli sztukę panowania nad własnymi finansami. Tak jak w Kiyosakim, tak i w tej publikacji nie ma złotego środka co zrobić albo gdzie konkretnie ulokować pieniądze aby mieć ich więcej, bo taka informacja byłaby krzywdząca. Tego musimy nauczyć się sami, na błędach własnych i innych. Bogaty student to kolejne ważne przypomnienie że ważne są: plan i dyscyplina i ciągły rozwój, doskonalenie siebie i otwartość umysłu na nowe możliwości, które są wszędzie i na nas czekają.

Tomasz O., 22 lata, student
bardzo ciekawa książka i polecam ją każdemu studentowi. dzięki niej możesz rozpocząć naprawdę udane życie dorosłe! Polecam

Damian Pietroszek, student ekonomi, wlaściciel: www.mp3tanio.pl oraz www.gieldaforex.pl
Bardzo dobry ebook mówiący nie tylko o kredycie studenckim ale także o zarządzaniu swoimi pieniędzmi. Polecam!

Karol Bakowicz, Student drugiego roku Informatyki i Ekonometrii.
Ebook zwrócił mi uwagę, że już studiując powinienem zatroszczyć się o własne finanse. Niestety ja już z kredytu nie skorzystam, bo jestem na 4 roku, ale będę polecał tą publikację znajomym dopiero zaczynającym studia. Teraz też widzę, że warto wypatrywać podobnych szans na nisko oprocentowany kredyt, bo w dłuższym okresie czasu będzie naszym dodatkowym źródłem dochodu :)

Jacek Rzeźnicki, student informatyki
Ten ebook jest świetny, nie tylko jest bardzo konkretny, ale także zmienił mój sposób myślenia, dzięki czemu widzę znacznie więcej możliwości niż kiedyś. Każdy student powinien to przeczytać. Ja nie żałuję.

Radek Białek, 19 lat, student, interesuję się psychologią i przedsiębiorczością
Książka o tym że nie trzeba mieć dużo pieniędzy aby zacząć inwestować trzeba być tylko studentem i wziąść kredyt studencji

Mariusz, student
ciekawy sposób podejscia do tematu inwestowania

Krzysztof Haupa, 25 lat, pracownik administracji publicznej
Wspaniała publikacja dla młodego i starego, kto miałby chęć spróbować swoich sił i zacząć inwestować nawet skromne fundusze aby z zyskem je pomniżyć.

Mariusz Mnich, Przedsiębiorca wiek 33 lata. Firma światło Mariusz Mnich Białystok
Książka otworzyła mi oczy na dotąd nie znamy mi sposób funkcjonowania kredytów studenckich. Poza tym dodała mi skrzydeł by wreszcie zająć się inwestowaniem pieniędzy we własną przyszłość.

Edyta Sadło, Konsultant ds. Obsługi Klienta, studentka
Ebook ten jest z pewnością bardzo przydatny dla osób które własnie zaczynają swoją przygode z funduszami różnego typu. Po przeczytaniu go w całości jestem przekonany ze taka okazja jaką daje kredyt studencki jest wyjątkowa. niestety nie kazdy moze taki kredyt podjąc, dlatego też uważam ze jest to szansa z której na prawde warto skorzystac. Sam ejstem włąśnie na etapie skłądania wniosku o przyznanie mi kredytu studenckiego. Polecam go na prawde wszystkim tym któzy myśla przyszłościowo. Pozdrawiam;)

Karol Podolak, Czesc:) jestem studentem WSBiF w Katowicach na pierwszysm roku. Mam 20 lat
Dzięki ebookowi Bogaty Student dowiedziałam się jak mogę wykorzystać w pełni możliwości finansowe, jakie daje bycie studentem oraz jak przy minimalnym nakładzie czasu własnego zarobić przez ten czas naprawdę spore pieniądze. Warto przeczytać tego ebooka, gdyż naprawdę poszerza on horyzonty i zmienia postrzeganie niektórych spraw.

Izabella Antoniuk, wiek - 19 studentka
Po pzreczytanie tego ebooka inaczej teraz patrzę na swoje domowe finanse. Polecam go każdemu kto chce żeby to pieniądze pracowały za niego, a nie my dla pieniędzy.

Iza Godlewska, Jestem studentką UW na wydziale zarządzania
Zdecydowanie polecam! Wyłącznie praktyczna wiedza, prosty język i przykłady z życia autora to doskonały przepis na udaną publikację

Piotr Gołembiewski, Uczeń LO
Gdyby nie ta książka nie wiedziałbym o takiej możliwości dodatkowego sposobu zarobienia. Jestem zadowolony z tej ksiązki i polecam gorąco gdyż ta ksiązka może przyczynic sie do twojej niezależności finansowej.

Łukasz Wojciechowski, 20, student
Książka bardzo ciekawa!Dowiedziałam się z niej wiele ciekawych informacji o funkcjonowaniu funduszy inwestycyjnych i o inwestowaniu pieniędzy.Bardzo żałuję,że nie wpadła mi w ręcę wcześniej-jestem na V roku studiów i wiem ile mnie ominęło.Ile straciłam :-)-ale wiedza,którą zdobyłam dzięki tej pozycji zaprocętuje w przyszłości i dla tego jestem zadowolona! To był trafny zakup!

Izabela Tchórznicka, Jestem 23-letnią studentką V roku pedagogiki (studiuję 2 specjalności). Piszę pracę magisterską (badawczą) na temat Przygotowanie ratowników medycznych do działań w sytuacjach silnego stresu.
Dzięki ebookowi inaczej popatrzyłam na inwestowanie. Zawsze miałam wyobrażenie, że aby móc ulokować gdzieś pieniądze musi być to spora kwota. A tu student gospodarujać odpowiednio kredytem studenckim moze cos zarobic , nawet jeśli część kredytu poprostu konsumuje.

Karolina Malicka, studentka,21 lat
Wyciągnąłem dużo wniosków po zakupie tego ebooka, myślę że zmieni on moje życie na lepsze.

Piotr Malinowski, Student
Dzięki zakupionemu ebook-owi całkowicie zmienił się mój pogląd na temat kredytu studenckiego. Już teraz, mogę powiedzieć, że jeśli tylko taki kredyt otrzymam to przy wysiłku na poziomie przeglądania codziennie internetu, mogę osiągnąć zysk min 40tys zł, przy zwykłej lokacie, niewymagającej praktycznie żadnej wiedzy. Wystarczy załatwić formalności, ustawić zlecenie stałe przelewu, ZAPOMNIEĆ O KREDYCIE i po studiach zaglądnąć na konto w banku. Kredyt spłaca się sam. Nikt nie wymaga od Was myślenia ekonomicznego, wystarczy samemu policzyć, jeśli się nie wierzy w wykresy. Kupiłem, przeczytałem, polecam każdemu.

Damian Zawojski, 19 lat, uczeń, firma w planach :)
Ebook bardzo ciekawie napisany. Przeczytałem go za jednym zamachem. Pomógł mi w podjęciu decyzji która być może zaważy nad moją przyszłością finansową. Każdy student powinien przeczytać tą publikację i zacząć działać! Z całą odpowiedzialnością polecam kupno ebooka pt: Bogaty student

Andrzej Rakowski, 20 lat , student pedagogiki, www.poradniki.biz
Wszelkie informacje o kredycie studenckim w jednym e-booku, do tego podstawowe informacje o inwestowaniu. Pozycja o dużej wartości motywacyjnej, warta swojej ceny. Polecam

Łukasz Matysiak, student fizyki lat 20
Polecam tę publikację, ponieważ zawiera rzetelne informacje na temat inwestowania i wykorzystywania korzyści płynących z bycia studentem.

Maciej Koltermann, 20 lat. Student www.m-net24.com
Poznałem dokładniej kilka zagadnień, którymi interesowałem się wcześniej

Paweł Czaplak, 20 lat, student międzywydziałowych studiów w języku angielskim Bachelor Studies in Finance.
Ebooka przeczytałam w jeden wieczór. Bardzo wciągająca lektura! Gorąco polecam. W bardzo przejrzysty sposób zostały przedstawione zagadnienia z zakresu finansów, inwestowania i kredytowania. Publikacja pomogła mi uświadomić jak blisko jestem swoich celów oraz jak łatwo mogę załatwić wiele formalności. Pomaga szeroko otworzyć oczy.

Róża Gontarz, 20, Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia Młodzi dla Gdyni , www.e-gdynia.pl
Bardzo ciekawy ebook. Zanim przeczytałem tego ebooka już trochę inwestowałem w fundusze inwestycyjne. Bogaty student uświadomił mi ze mogę nie tylko inwestować swoimi pieniędzmi ale również tymi z kredytu studenckiego, a w konsekwencji nie moje środki pieniężne pracują na mnie:). po przeczytaniu tej książki naprawdę zacząłem na poważnie interesować sie pozyskaniem kredytu studenckiego.

Łukasz, 23 lata, technik ekonomista
Bardzo praktyczna wiedza, dopiero ta publikacja otworzyła mi oczy i zwróciła moja uwagę w stronę finansów i takiego udogodnienia jak kredyt studencki. Jestem bardzo wdzięczny autorowi tego ebooka.

Grzegorz Mikuta, 20 lat, student
Ebook dobry dla wszystkich studentów nie mających pomysłu jak rozpocząć drogę do wolności finansowej. Polecam jak najmocniej.

Bartłomiej Bliźniewski, 23 lata student
Napisze tylko tyle że ja sam w danej chwili postanowiłem starac sie o kredyt :D. szczerze polecam - książka napewno sie zwróci :)

Paweł Salamucha, student
Bardzo pożyteczny ebook, warto skorzystać z wiedzy w nim zawartej. Tylko sam nie moge tego wykorzystac, gdyż ... mam juz wiecej lat ;)

Tomasz Sikorski, 32 lata, student
Książka uczy nieco innego sposobu myślenia - tego bardziej przydatnego w życiu i z człowieka po ogólniaku potrafi zrobić kogoś, kto poradzi sobie z życiem dając do tego odpowiednie środki.

Sebastian Wócjik, 19 lat, student, lingwista
Korzyści jakie osiągnąłem dzięki temu e-bookowi to m.in. inny pogląd na coś co sie nazywa KREDYT. Okazuje się ze kredyt nie zawsze musi kojarzyć się z długami i męczeniem się ze spłatą w banku.

Grzegorz Nowak, 22-letni student
Bardzo dobra pozycja przełamująca stereotypy na temat kredytu studenckiego. Pokazuje nowy sposób myślenia, który również mnie zachęcił do pomyślenia o mojej finansowej niezależnośi.

Roman Guzek, 22 lata, student
Jestem na czwartym roku i bardzo zaluje ze nie mialam mozliwosci wczesniejszego zapoznania sie z ebookiem Bogaty student. Ator rzeczywiscie otwiera oczy i uswiadamia na prostym przykladzie w jaki sposob rozpoczac inwestowanie w trakcie studiow za pieniadze wypracowane na tzecz przez Panstwo a nie nas samych jako jednostki. Polecam ale tylko tym osobom, ktore zamierzaja inwestowac te pieniadze, gdyz jako produkt konsumpcyjny jest to najlepszy produkt na zmrnowanie wlasnej szansy na sukces.

Edyta Piotrowska, 24 lata, tlumacz
Jest to ebook, który pokazuje głównie studentom w jaki sposób mogą dojść do pieniędzy, nie mając ich, ale także nakreśla cały proces zarabiania: od nastawienia po odpowiedni wybór inwestowania. Uważam tego ebooka za super poradnik nie tylko dla studentów, ale dla każdego, kto chce poznać drogę zainwestowania w lepsze jutro dla siebie.

Marek Mądroszkiewicz, Mam 30 lat, mam wiele zawodów i na wszystkie wieloletnie doświadczenie - jestem stolarzem meblowym (zawodówka), trenerem kulturystyki(życiowa pasja), grafikiem komputerowym(dodatkowe zajęcie), przedstawicielem handlowym(dodatkowe zaję
Wystawiam ocenę mocne 5, e-booka bardzo polecam, prawdą jest, że wszystkie informacje na jej temat można znaleźć za darmo w internacie, ale nigdzie nie będą one przedstawione w taki sposób jak w tej publikacji a mianowicie ta książka pokazuje i uczy odpowiedni sposób myślenia i podejścia do finansów już w tak młodym wieku, co bardziej może zaprocentować niż sam kredyt opisywany w owej książce.

Andrzej Aksak, student AGH
Autor w jasny i ciekawy sposób pokazuje jak zainwestować należycie kredyt oraz że branie kredytu to nie tylko same trudności i kłopoty z jego posiadania.

Przemysław Kolber, student socjologii
Po prostu zdecydowałem się mimo wszystko wsiąść ten kredyt. To jest najważniejsze. Dziękuję.

Michał Batorski, student architektury i rzeźby
E-book pokazuje w jednym miejscu wiedzę z wielu dostępnych stron internetowych. Zamiast tracić czas na szukanie wszystkich informacji w sieci tutaj mamy je podane jak na tacy! Po lekturze przychodzi duży zapał do działania. Serdecznie polecam

Jakub Kozieł, lat 21 www.photoshopportal.pl
Bardzo przydatna książka. Dała mi wiele do myślenia. Znajduje sie w niej wiedza, którą już planuje wykorzystać. Prawdopodobieństwo osiagnięcia zysku jest dużo większe niż straty. Polecam, bo warto.

Mariusz Pyka, Student
Ebook przekazuje wiedzę jak zadbać o swoją finansową przyszłość dzięki wykorzystaniu kredytu studenckiego.

Marcin, informatyk

Podobne poradniki

Ceny akcji
27.90 zł
Bogaty student
21.70 zł
Wprowadzenie do gry na giełdzie walutowej Forex
0.00 zł
GPW V - Alternatywne metody analizy technicznej w praktyce
39.90 zł