Bogać się, kiedy śpisz

Bogać się, kiedy śpisz

Jak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz.


Cena: 27.00 zł
Autor: Ben Sweetland
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-147-5

Opinie

Świetna książka. Szukałam takiej publikacji, która bardziej szczegółowo opisuje techniki, które pomagają w wizualizacji. Autor dokładnie opisuje możliwości jakie posiada nasz twórczy umysł. Polecam wszystkim, którzy mają wiele celów życiowych do spełnienia. Życzę wam słodkich snów.

Katarzyna Jędrzejek, 27 lat, pracuję jako technik elektroradiologiczny (RTG)
Jest to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza pozycja książkowa jaką miałem okazję przeczytać!

Dariusz Kalbarczyk, Przedsiębiorca
W wydawnictwie Złote myśli każda książka jest na swój sposób rewolucyjna co sprawia, że takie pozycje jak ta mogą zostać niezauważone. Tytuł Bogać się kiedy śpisz jest wspaniałych chwytem marketingowym ale nie do końca oddającym sens zawartych w niej treści. Powiedziałbym, że książka audiobook mówi bardziej o sile wewnętrznego dialogu i w jaki sposób ten wewnętrzny dialog manifestuje się w naszym codziennym życiu. Książkę umieściłbym pomiędzy publikacjami Napoleona Hill'a, Miltona H. Ericksona oraz pozycji Paul'a McKenny, a więc w bibliotece Obowiązkowe dla każdego zainteresowanego rozwojem osobistym. Czy książka odmieni Twoje życie? Trudno powiedzieć drogi Czytelniku, bo zawarte tu porady mówią głównie o tym co można ZROBIĆ, a zarówno autor jak i recenzent zagwarantować Twojego zapału do STOSOWANIA tych metod nie mogą. Z pewnością jednak da Ci dużo do myślenia.

Marcin Paśnicki, Zarządzanie wizerunkiem marki
Fantastyczna książka! Zawiera wiele praktycznych porad, zmienia postrzeganie świata, pomaga rozwijać wiarę w siebie oraz świadomie budować naszą przyszłość. Słucham jej w samochodzie i przed snem. Poprawia mi nastrój, uspokaja i co najważniejsze - DZIAŁA!!!!!

Daria Glowczynska, Koordynator ds Rekrutacji.
Świetna książka, daje bardzo pozytywnego kopa i mobilizuje do działania. Dzięki niej polubiłem wstawanie rano, a wcześniej go nie nawidziłem. Polecam!

Paweł Kula, 23 lata,Student Inżynierii Środowiska
Ta książka zmieniła moje życie. Zawsze podejrzewałem, że to co osiągnąłem do tej pory, to nie może być szczyt moich możliwości ale nigdy nie wiedziałem, jak się o tym przekonać i, co najważniejsze, jak to zmienić. Dzięki autorowi dosłownie w tydzień zmieniłem swoje podejście do wielu spraw i co najważniejsze i najpiękniejsze - wiem, że to dopiero początek tej wspaniałem drogi i mojego nowego, ze wszech miar lepszego życia. Gdybym mógł dałbym 7 punktów a tak ... tylko szóstka:)

Robert Mazurek, Dyrektor Finansowy w amerykańskiej firmie
Fantastyczna książka - jeden z najlepszych poradników, a także świetny głos lektora

Barbara, kobieta na drodze rozwoju
Bardzo fajna ksiazka. Trzeba ja przeczytac co najmniej dwa razy. Zastosowanie sie tego o czym jest ta pozycja, na pewno pomoze kazdemu w zyciu.

mariln, kobieta na drodze rozwoju
Bogać się kiedy śpisz - Niezła perspektywa ... ale coś w tym jest :-)

Jacek, kobieta na drodze rozwoju
Tytuł mówi sam za siebie, podczas snu możemy naprawdę wiele zdziałać ;) cenne wskazówki zawarte w książce pomogły mi nie tylko wysypiać się w nocy ale również być bardziej produktywnym w dzień, polecam bo naprawdę warto :)

Katarzyna Olejniczak, kobieta na drodze rozwoju
Na tego ebooka natknąłem się kilka razy i kilka razy zrezygnowałem, bo tytuł nie zadziałał na mnie zbyt pozytywnie, kojarząc mi się z magią i myśleniem życzeniowym. Po ściągnięciu darmowego fragmentu i lekturze całości książki mogę uspokoić tych, którzy obawiają się podobnych rzeczy. Ebook napisany jest rzeczowo i żadnych czarów nie proponuje, jedynie trochę pracy z własną podświadomością. Wiele cennych wskazówek, wiele inspirujących przykładów. Ogólnie wystawiam ocenę bardzo dobrą i polecam!

Marcin Jaskulski, Ekonomista, numizmatyk, od lat zainteresowany samorozwojem
Sądzę,że lektura tej pozycji może na prawdę otworzyć oczy na wiele różnych kwestii. Autor odsłania przed nami coś, co tak na prawdę mamy na wyciągniecie ręki - coś co może okazać się złotym środkiem na życie! Niestety sami nie zdajemy sobie często sprawy jak silnymi możemy być. Kończąc ... na pewno warto skorzystać z tych jakże cennych wskazówek.

Rafał Wołowicz, student
Zakupiłem tę książkę jako audiobook i słucham jej z ogromną przyjemnością podczas moich długich podróży samochodem. Niektórych rozdziałów słucham wielokrotnie, zgodnie z poleceniem autora. Od dłuższego czasu interesuję się rozwojem osobistym i przeczytałem już sporo dobrej literatury na ten temat. Nie ukrywam, że jej prowokacyjny tytuł przyczynił się do zakupu tej książki. Moje oczekiwania nie były zbyt wysokie, bo moja logika mówiła mi, że bogacenie się we śnie to zwyczajna bzdura. Z drugiej strony, jeżeli jednak miało by to przynajmniej trochę pomóc, to książka jest warta swojej ceny. Książka ta zaskakiwała mnie z każdą stroną. Podoba mi się punkt widzenia autora, w którym bogacenie się należy bardziej rozumieć jako osiąganie celów, jakiekolwiek by one nie były. Pieniądze są jedynie (ważnym) środkiem ułatwiającym osiągnięcie prawdziwych życiowych celów, które każdy definiuje na własny sposób. Pieniądze nigdy nie mogą być celem samym w sobie, ponieważ ich wartość jest określona jedynie tym, co możemy za nie otrzymać. Z drugiej strony pieniądze są odzwierciedleniem sukcesu zawodowego, który możemy osiągnąć poprzez zmianę nastawiania naszego umysłu. Pomocną w zdobywaniu celów ma być podświadomość (autor nazywa ją twórczym umysłem ), którą najłatwiej można do tego zaprogramować, kiedy logika udaje się na spoczynek czyli tuż przed zaśnięciem. W sumie genialnie proste! Trzeba tylko wiedzieć jak. Ta książka może być w tym bardzo pomocna. Jednym z rozdziałów, do których wracałem wielokroć był rozdział, w którym autor opisuje mechanizmy programowania podświadomości u dzieci. Programy te są głęboko zakorzenione w naszej podświadomości i wywoływane automatycznie, bez udziału świadomości, w sytuacjach przypominających zdarzenie z dzieciństwa. Mają one często wpływ na nasze decyzje,działania lub też naszą niemoc w określonych sytuacjach. Tak więc mniemanie o sobie nie mam talentu , jestem nieśmiały lub to dla mnie zbyt trudne są często nabyte we wczesnym dzieciństwie i mają czasem decydujący wpływ na całe nasze życie. Autor nazywa to nabytym w dzieciństwie instynktem porażki . Programy te można usunąć z podświadomości i utorować sobie w ten sposób drogę do sukcesu. Uważam, że przynajmniej ten rozdział powinien być lekturą obowiązkową dla wszystkich młodych rodziców, aby nie doprowadzić do powstania w świadomości własnych dzieci instynktu porażki , który będzie ciążyć na całym ich późniejszym życiu. Podsumowując książka ta przeszła moje oczekiwania pod każdym względem. Jest jedną z ważniejszych pozycji w moim księgozbiorze. Polecam każdemu, kto chce od życia trochę więcej, niż to co już ma. Motto tej książki jesteś tym, czym myślisz że jesteś oraz nigdy nie jest za późno na zmianę samego siebie są znakomitymi myślami przewodnimi dla spełnionego i bogatego życia. Dla mnie zakup tej książki był znakomitą inwestycją a jej cena nie oddaje w żaden sposób jej prawdziwej wartości.

Markus Giemza, Mieszkaniec Niemiec od 20 lat, w Polsce - rodzina, przyjaciele i interesy
Ciekawa pozycja. W połączeniu z pracą nad podświadomością na pewno opisane metody przynoszą efekty

Łukasz Jasiński, Mieszkaniec Niemiec od 20 lat, w Polsce - rodzina, przyjaciele i interesy
Bardzo mądra i życiowa książka. Przewraca do góry nogami poglądy i stereotypy myśleniowe. Serdecznie polecam.

Victor Mospan, Manager
Jest to swietna publikacja, ktora ukazuje nam jak wykorzystac caly potencjal ludzkiego umyslu. Dzieki tej ksiazce, mozemy odmienic cale swoje zycie.

Jack Dudi, Technik-ekonomista, wolny zawod.
O fenomenie procesu przedstawionego w tej książce dowiedziałam się dużo wcześniej z innej publikacji. Jednak nie potrafiłam tej wiedzy wykorzystać w maksymalnym stopniu ponieważ tamta zawierała głównie dowody. W Bogać się kiedy śpisz znajdziemy nie tylko przekonujące fakty, ale również, co najważniejsze, poznamy metody i ćwiczenia pozwalające wykorzystać zawartą wiedzę dzień po dniu, dzięki czemu publikacja staje się bezcenna.

Emilia, studentka
Bogać się kiedy śpisz to fantastyczna publikacja, która pozwala na odkrycie potęgi jaka drzemie w naszym śpiącym umyśle. Każdemu, kto mnie pyta dlaczego jestem taki szczęśliwy polecam w pierwszej kolejności przeczytanie tej książki.

Kamil Stenzel, student Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
Książka pozwala w inny sposób spojrzeć na codzienne problemy, wprowadza spokój i daje naszym myślom nową energię. Bardzo polecam.

Andrzej Krzywoń, Zarządzam zespołem ludzi w firmie energetycznej
Książka ta uczy jak myśleć i jakimi wartościami się kierować idąc przez życie. Warto przeczytać kilkakrotnie i wracać do niej co jakiś czas :)

Sylwester Małysz, Interesuję się Informatyką
Książka uczy jak łatwo wprowadzać pożądane zmiany w życie.

Marek Kozak, Life Coach
Bardzo odkrywcza książka która zmieniła nie jedno w moim życiu na lepsze, polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie tylko i wyłącznie zmieniając swoje myśli!!!

Grzegorz Zaklukiewicz, biznesmen
Po zakupie książki musiała poczekać na doczytanie innych. Gdy do niej się dobrałem żałowałem dlaczego nie sięgnąłem wcześniej po nią! To jest jedna z najlepszych jakie dotąd czytałem. Powinna być jedną z lektur obowiązkowych w szkole. Przez kilka miesięcy przesłuchałem ją jakieś trzydzieści razy gdy mnie ogarniają jakieś wątpliwości wybieram losowo jakiś rozdział i zamiast radia w aucie słucham tej książki. Polecam każdemu.

Jacek Pucek, Zawód elektryk, elektronik
Kupiłem tę książkę w wersji audio, ze względu na to że dojazd do pracy zajmuje mi ok. 60 min. Słucham jej w czasie jazdy samochodem oraz w każdej wolnej chwili w domu. Z perspektywy odsłuchanych 22 rozdziałów (niektóre słuchałem kilka razy zgodnie z sugestią i nie uważam tego czasu za stracony). Czytałem wiele książek z zakresu pozytywnego myślenia i żałuję że wcześniej nie spotkałem tej pozycji. Pozwoliła mi ona sprecyzować moje słabe punkty i podaje co ważniejsze praktyczne rady, ćwiczenia w osiąganiu celów. Polecam ją zarówno tym którzy szukają swego miejsca w świecie jak również rodzicom wychowującym własne dzieci aby nie popełniali błędów swoich rodziców.

Sylwester Kubała, Jestem inżynierem mechanikiem, kieruję marketingiem i produkcją w firmie branży metalowej
Książka ukazuje całą naszą ukrytą wewnętrzną moc. Pokazuje jak radzić sobie ze wszystkimi problemami, nie tylko materialnymi. Wpłynęła na mnie bardzo pozytywnie ze względu na dużą ilość przykładów z życia wziętych dzięki którym wiem, że i ja tego dokonam. Polecam ją każdemu kto chce spojrzeć na świat w lepszy niż dotychczas sposób.

Kacper Chmielowiec, uczeń LO
Bardzo Ciekawa pozycja. Książka pokazuje jak za pomocą swoich myśli tych głęboko w nas wpływamy na nasze życie, kieryjemy nim i realizujemy swoje plany i marzenia. Pokazuje jak prosto jest stać się bogatym człowiekiem.. nie tylko finansowo.

Sebastian Turlej, Jestem młodą osobą, która szuka swojej drogi życia.
Niewiarygodna książka, poziom uświadomienia jaki po niej uzyskałem jest niesamowity, zwrot o 180 ztopni.. Bardzo polecam tego ebooka:)

Arkadiusz Pisera, Arek 28lat
Ta książka jest doskonała!!!!Proszę Was, dajcie sobie szansę tak jak ja!To nie przypadek,że trafiliście na tą publikację!Ona jest warta naprawdę absolutnie każdej ceny!Nie uwierzę,że może się komuś nie podobać. Zmień swoje życie już dziś!!!!

ania czarniak, absolwentka prawa
Podstawa zdrowego, twórczego myślenia. Wyjątkowy wysokiej klasy materiał w rozwoju osobistym. Przystępna, łatwa w odbiorze wiedza, dotykająca najważniejszych dziedzin życia. Wersja audio - to jest to!, relaks na poziomie. POLECAM!!!

Elżbieta gawin, Grafik komputerowy - specjalizacja druk 3D.
Książka przedstawia bardzo interesujące podejście do możliwości oddziaływania na swoje życie poprzez oddziaływanie na swoją podświadomość. Już fragmenty tej publikacji, które słuchałem trzy miesiące temu podczas podróży do Helsinek na Mistrzostwa Świata Agility pozwoliły mi doskonale nastawić się psychicznie do startu. W rezultacie polscy kibice komentując moje biegi stwierdzili, że nigdy jeszcze nie widzieli tak dobrych moich startów. Dalej w wolnych chwilach słucham tej publikacji, by mi nie umknęły zasady w niej zawarte. W połączeniu z publikacją Bogaty ojciec, biedny ojciec Roberta Kiyosaki, Bogać się, kiedy śpisz nabiera jeszcze głębszego sensu.

Leszek Kalisz, Zajmuję się szkoleniem psów, prowadzę szkołę dla psów. Hobbistycznie startuję w zawodach agility. Jestem też prezesem klubu sportowego agility.
Z uwagą przeczytałem książkę,raz, zamierzam jeszcze raz aby utrwalić sobie zawartą w niej wiedzę i wdrażać ją do swojego życia, w tym coś jest, polecam wszystkim tym co wierzą w skuteczność myśli i tym co nie wierzą - niech spróbują to nic nie kosztuje a można odmienić swoje życie

Oliwer, Prywatny przedsiębiorca
Rewelacyjny audiobok ponieważ dużo spędzam czasu w aucie i nie mam czasu na czytanie książek wolę audioboki. Bardzo polecam autora w prost sposób tłumaczy już nam znane strategie.

Sylwester Maleszewski, Firma kolportażowa szukam niezależności fnansowej
Książka otworzyła nam oczy na świat . Zmusiała do zmiany sposobu myślenia na temat ludzi i otoczającego nas świata. Pomaga zmienić własne zachowanie, a w ten sposób ulepszać świat. Polecam wszystkim. Mimo, że w tytule jest ... kiedy śpisz to książka budzi do działania.

Dorota Sławek, Szczęśliwa mężatka, pracująca na etacie i prowadząca z mężem własną firmę.
Poczatkowo bylem lekkim sceptykiem (zreszta chyba jak inni) wobec tej ksiazki, ale po... UWAGA!: Niechlujnym kilku minutowym (jednorazowym) zastosowaniu zasad z ksiazki zasypiajac czulem sie podekscytowany jutrem! Co bylo potem? Poraz pierwszy od kilku lat budzik nie musial dzwonic cyklicznie przez 20 minut, zebym wstal! Reszta dnia byla jeszcze wspanialsza pod kazdym wzgledem! (nie ma sensu wnikac w szczegoly) Powiem tylko, ze przez moja pozytywnosc akurat tego dnia jakos kazdy chcial ze mna pogadac i tez sie posmiac :) To jedna z najlepszych ksiazek jakie przeczytalem w zyciu!!! Bym dal 7+ gdyby byla mozliwosc :)

Tomcio, 15 latek, rozwojowiec i pasjista :)
Książka świetna. Wiele wyjaśnia i daje prosty klucz do szczęśliwego życia i sukcesów.

Anna Surma, 35 lat, własna działalność
Książka otwiera w moim życiu nowe możliwości. Dzieje się to powoli, ale zauważam pozytywne rzeczy, których wcześniej w żaden sposób nie miałem - np. coraz łatwiej udaje mi się znajdować zgubione rzeczy :) Słucham książkę kolejny raz i nadal dokonuję odkryć, które posuwają mnie naprzód.

Wojciech Niebielski, 35 lat
masz pytanie? ta ksiazka jest odpowiedzia.

SLAWOMIR SOLECKI, badacz zdobywca
Ta książka jest godna polecenia, ma to coś, mimo że była pisana wiele, wiele lat temu, to jej zawartość jest ponadczasowa. Te proste rzeczy, teorie i przykłady, które podaje, są wręcz genialne, banalne i łatwe. Ta książka jest szczególnie dla pesymistów i ludzi, których wiara w samych siebie gdzieś zwolniła, gdzieś przepadła. Autor pokazuje, jak potęga pozytywnego myślenia, twórcza moc naszych umysłów może dosłownie zmienić nam życie na jeszcze lepsze, z resztą sami się przekonajcie, o tej książce mógłbym pisać i pisać same dobre rzeczy, ona wciąga i przede wszystkim uczy. POLECAM

Kamil Martyniuk, Wynalazca, 22 lat
Dawno nie spotkałem tak dobrej i inspirującej lektury. Gorąco polecam!

Andrzej Dworakowski, terapeuta uzależnień, 51 lat
Skorzystaj i zastosuj w praktyce a Twoje życie bardzo szybko nabierze barw pomyślności.

Marek L. Kozak, Life Coach
Bogać się kiedy śpisz , to fantastyczna książka. Napisana w tak prosty sposób, że nauki w niej zawarte, pojąć może nawet myślący inaczej . Przy odrobinie chęci, można stosując rady tu zawarte zdobyć i bogactwo, i zdrowie, i parę innych potrzebnych nam rzeczy, czy może cech raczej. Ja zacząłem od zdrowia i już, niemal natychmiast, zauważyłem, to działa. Polecam z całego serca.

Wiesław Adamczyk, Rencista, obecnie szukam zdrowia, pilnie obserwuję wpływ diety i pozytywnego myślenia na zdrowie i samopoczucie. http: wiesiek.bloog.pl

Podobne poradniki

Twoja droga do sukcesu
19.90 zł
Zmień swoje myśli
19.97 zł
Zostań Kopernikiem!
19.90 zł
Efekt Motyla
21.70 zł