Bądź swoim najlepszym przyjacielem

Bądź swoim najlepszym przyjacielem

Odkryj w sobie tajemnicę osiągania sukcesu i powodzenia w każdej dziedzinie życia. Jak stać się swoim najlepszym przyjacielem i osiągnąć sukces wewnętrzny?


Cena: 14.90 zł
Autor: Krzysztof Dalber
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-091-3

Opinie

Niewątpliwie jest to książka, do której po przeczytaniu należy wracać, aby przypominać sobie zawarte w niej mądrości, do czasu, aż wejdą nam one w krew . Książkę polecam wszystkim, którzy są wiecznie skłóceni z samym sobą, narzekają na siebie i nie potrafią zaakceptować swojej osoby, takiej jaka ona jest.

Jakub Kolanek, Zwykły student, osiągający niezwykłe rezultaty.
Książka ta uczy jak polubić samego siebie. Jak człowiek polubi samego siebie to łatwiej mu zrozumieć innych.

Agnieszka Bogusz, Studentka studiów magisterskich uzupełniających na Politechnice Lubelskiej
Dzięki temu ebookowi bardziej otworzyłem się na otaczającą mnie rzeczywistość. Zacząłem dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie zauważałem. Zacząłem weryfikować swoje przekonania, które mnie ograniczają.

Grzegorz Rogulski, student AWF, 22 lata
Ktoś mógłby stwierdzić, patrząc na tytuł, że nie potrzebuje takiej publikacji. Mi też się tak wydawało, a teraz - wracam regularnie do jej fragmentów. Polecam tym, którzy toczą walkę sami ze sobą, czują się niepewnie - przypomnienie sobie kilku prostych prawd może zdziałać cuda. Przypomnienie, bo jestem pewna, że każdy podświadomie wie, co zrobić by być swoim najlepszym przyjacielem , ale zapomniał o tym, czasem na długie lata. Warto mieć tą publikację pod ręką i regularnie do niej wracać.

Joanna, student AWF, 22 lata
Ta książka jest fantastyczna! Bardzo wyzwalająca pozycja. I uwalniająca pozytywne patrzenie na siebie przez obserwacje i doświadczanie siebie, a nie osądy. Pozwala zwolnić i daje mocne argumenty, że droga, którą idziemy to dobra droga. Tego potrzebowałam - oparcia, że mogę żyć w zgodzie ze sobą i że jest to dobre. Efekt - odprężenie, większa jasność umysłu, szybsze powracanie do równowagi emocjonalnej po jakiejś burzy w szklance wody no i radość!!!!! Zdecydowanie polecam każdemu.

Tatiana Niemczyk, chemik, agent ubezpieczeniowy; 33 lata
Ebook ukazuje nam, że najważniejsze na świecie jest nasze szczęście. Bardzo poprawia nastrój.

Tomek, uczeń, 16 lat
Ebook Bądź swoim najlepszym przyjacielem zainspirował mnie do przemyśleń nad swoim życiem i uświadomił automatyzm życia ludzkiego. Książka zrobiła pozytywny zamęt w mojej głowie. Gorąco tę książkę polecam każdemu, kto chce zacząć przemianę swojego życia.

Marcin Bednarz, student, 19 lat
Wielu ludzi uważa, że bycie samym swoim najlepszym przyjacielem to egoizm. Otóż ci ludzie się mylą. Ebook udowadnia, że należy nim być, należy siebie szanować, postrzegać w pozytywnym świetle. To nie tylko pozwoli nam dowartościować siebie, ale i ułatwi osiąganie sukcesów, jak również pozwoli na przyjacielskie podejście do innych ludzi. Gorąco polecam!

Ania, studentka pedagogiki, 22 lata
Dzięki tej publikacji osiąga się większą wiarę w siebie i człowiek uzyskuje lepsze samopoczucie, które jest istotne w naszej codzienności.

Witold Skrzypek, technolog, 48 lat
Książka godna polecenia, ponieważ zawiera dużo ciekawych porad i sposobów na lepsze widzenie świata i otaczającej nas rzeczywistości. Zachęcam do przeczytania!

pat, Informatyk, 24 lata
Dzięki tej książce spojrzysz obiektywnie na siebie, zrozumiesz, że jeżeli chcesz być szczęśliwy, musisz szanować siebie i zaprzyjaźnić się sam ze sobą (...) Wszystko jest tej w książce, warto się z nią zapoznać.

Monika, 26 lat
Być przyjacielem samego siebie - jakże łatwo powiedzieć.. trudniej zrobić. Ale działanie w tym kierunku, by traktować siebie jako wspaniałą osobę jest uzasadnione, nie jest to egoizm - lecz miłość. Dzięki tej książce łatwiej jest to zrozumieć.

Piotr Gibulski, 31 lat, inż. elektronik
Robie wszystko aby osiagnac sukces :)) Zaczalem od bycia dla siebie przyjacielem :)

Piotr Majewski, informatyk
Bardzo fajna książka psychologiczna. Dokładnie ujmuje zasady bycia szczęśliwym. Zmieniłam dzieki niej podejscie do życia, do samej siebie. I moge powiedzieć z ręką na sercu, że jestem szcześliwa.

Barbara D., inżynier zarządzania przedsiębiorstwem
Opracowanie super. Polecam wsystkim zainteresowanym w w problematyką.

Ryszard Woźniak, lat 55, inżynier
Książka ciekawa, napisana zrozumiałym językiem. Czytając ją czytelnik poznaje swe wnętrze i może sporo wynieść.

Tomasz Podhajski, 21 lat, student 2 roku ekonomii
Po przeczytaniu tej książki moje życie nabrało kolorowych barw. Ta książka umożliwiła mi zatrzymać się chociaż na chwilę aby zastanowić się nad biegiem życia. My to wszystko wiemy, ale w takim tempie zapominamy o nas samych i dlatego potrzebne są nam takie książki. Ta książka jest takim przewodnikiem po naszym życiu. Polecam

Wioletta Pych, 33 lata, księgowa
E-book sprawił, iż uwierzylem w samego siebie, w to że mimo przeciwności losu nikt nie jest lepszym przyjacielem niż ja sam. Dzięki tej publikacji i wprowadzeniu w życie sugestii, które są w niej zawarte o wiele prostsze stało się życie. Jakby większa część problemów przestała istnieć.

Arturo, 30 lat, pracujacy student, pracownik handlowy w prywatnej firmie
Książka umożliwia odkrycie siebie na nowo! Po przeczytaniu tej książki upewniłam się, że będąc sobą - jestem wyjatkową! Czuję szacunek do siebie samej i doceniam się. Szczególnie polecam tę książkę tym wszystkim, którym brak wiary we własne siły.

Wanda Kocur, prowadzi osobisty monitoring szkoleń osób bezrobotnych
Bardzo interesująca publikacja. Zachęcam do dokładnego zapozanania sie z nią. Bo tak naprawdę to najważniejsze jest nasze szczęście, a gdy sami będziemi szczęśliwi to będziemy mogli nieść to szczęście dalej i dzielić je z kim tylko zechcemy.

Jacek Biernacki, 29 lat, mgr inż. urządzeń sanit.
Ebook wywarł na mnie bardzo duży wpływ, inaczej już patrzę na otaczającą rzeczywistość. Polecam wszystkim.

Tomek, 21 lat, student

Podobne poradniki

Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?
31.70 zł
Sztuka skutecznego życia
19.90 zł
Sekrety samokształcenia
19.90 zł
Prawdziwy Mężczyzna
19.90 zł