Angielskie słówka

Angielskie słówka

Poznaj techniki pamięciowe, dzięki którym, język angielski będzie znacznie prostszy. Dowiesz się jak zapamiętać 200 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut.


Cena: 19.97 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-037-4

Opinie

Sposób nauki jaki proponuje autor książki Angielskie słówka jest godny polecenia wszystkim którzy chcą szybko nauczyć sie języka angielskiego niezależnie od wieku. POLECAM tą pozycje naprawde warto ja mieć:-)

MONIKA- MONIA :-), ekonomistka,podyplomowe HR
Ta książka bardzo mi pomaga w powtarzaniu i nauce słówek na lekcje języka angielskiego i w przygotowaniu do matury.

Sabina K, Uczę się w Liceum Profilowanym
Książka podsuwa dobry pomysł na naukę słówek. Zasób słownictwa do nauki w książce jest podstawowy, ale sam pomysł na naukę jest całkiem niezły, wiec można go stosować do nauki dodatkowego, własnego zestawu słówek angielskich:)

Monika Binkowska, Witam:) mieszkam i studiuje w Dublinie:)
Bardzo dobrze napisana publikacja, czyta się łatwo i przyjemnie, a poruszone zagadnienie jest wyjaśnione w sposób bezproblemowy do zrozumienia dla każdego czytelnika.

Bartek Baszkiewicz, Witam:) mieszkam i studiuje w Dublinie:)
Książka godna polecenia każdemu kto nie ma czasu na wkuwanie a chce spróbować czegoś nowego. Polecam!!!

Rafał Bogacz, Uczeń gimnazjum.
Nie zdążyłem doczytać do końca, ale i tak na imprezie w gronie zupełnie nieznanych ludzi stosując tą technikę, przez co zabłysnąłem w towarzystwie nadprzyrodzoną pamięcią, w 5 minut zapamiętałem imiona 39 osób. Wszyscy byli pod wrażeniem! Każdy powinien wziąć tę książkę do ręki. Rewelacja - gorąco polecam!!!

Mariusz Mnich, przedsiębiorca, właściciel firmy; 33 lata
Niesamowite! Niewiedziałem, że w taki prosty sposób można zapamiętać tyle słówek na raz!

Sławek Pawlikowski, 28 lat
Niezwykle skuteczna metoda nauki słówek i nie tylko. To jest fantastyczne narzędzie do trenowania pamięci! Polecam gorąco!

Konrad Sierakowski, inżynier elektronik
Wiedziałem, że nauka na podstawie skojarzeń daje szybkie efekty, ale przy tym jeszcze sporo się uśmiałem co sprawiło, że przeczytałem ebooka bardzo szybko i dużo zapamiętałem za pierwszym razem. Podsumowując ten ebook to: szybka nauka angielskiego + dobra zabawa.

Marek Teneta, student medycyny, 26 lat
Zrozumiałam, że angielski jak każdy inny język jest prosty, wystarczy tylko zdać się na wyobraźnię.

rrush, 28 lat
Angielski mi sam wchodzi mimo, iż mam 52 lata co jest normalnie, bez ebooka niemożliwe. Polecam taką formę nauki wszystkim. To co do tej pory było niemożliwe - jest możliwe. Czuję, że mam pełną głowę nowych słów i nie zapominam ich. Szkoda, że tak długo na coś takiego czekałam, ale nadgonię zaległości i dorównam młodemu pokoleniu.

Krystyna Podzimska, ekonomista
Niesamowity ebook!!! Nie wiedziałam, że w tak szybkim tempie można zapamiętywać słówka z języka obcego i do tego jeszcze dobrze się bawić.

Grażyna Dolińska, studentka budownictwa, 23 lata
Łatwość zapamiętywania słówek jest zdumiewająca. Polecam wszystkim opornym na naukę. Warto kupić i spróbować.

Łucja Gancarz, włascicielka małej firmy, 51 lat
Jest bardzo pomocny, poznałam zupełnie inną technikę nauki. Historyjki są zabawne, a niektóre sama wymyślam według swojego upodobania. Fakt, że trzeba przysiąść i poświęcić temu trochę czasu, ale nie jest to puste kucie słówek!!! Jestem zadowolona.

Maria Potrykus, asystentka stomatologiczna, 22 lata
Bardzo dobra metoda zapamiętywania słówek. Nauka tą metodą sprawia bardzo dużą przyjemność osobie uczącej się.

Jarsoław Drynda, kierowca handlowiec, 26 lat
Ebook jest książką przystępną dla tych, którzy rozpoczynają naukę języka angielskiego. Nie tylko w łatwy sposób pomaga nam zapamiętywać słówka, ale jest też nieduża, więc z łatwością można ją zabrać w podróż. Polecam tę książkę wszystkim tym, którym nauka języka sprawia trudność.

Robert Latacz, bezrobotny, 37 lat
Ja zawsze uczyłam się poprzez skojarzenia. Ten ebook podsunął mi nowe pomysły. Jest to dobry przykład nowych metod, dzięki którym szybciej przyswaja się wiedzę.

Jolanta kasprzyk, nauczycielka
Bardzo ciekawa metoda nauki słówek. Na mnie działa. Po prostu BOMBA!!!

Marcin, inżynier, 29 lat
E-book bardzo pomógł mi w uświadomieniu sobie, jak łatwo za pomocą zastosowanych tam technik nauczyć się poprzez kojarzenie pokaźnej ilości słówek. Teraz sam potrafię tworzyć takie myślowe schematy, co bardzo ułatwia mi naukę nowych angielskich słówek. Bardzo gorąco polecam ten e-book!

Wojtek Bonisławski, 37 lat, przedstawiciel handlowy
Ten e-book jest znakomity! Dzięki odpowiedniemu systemowi, w jakim został napisany, słówka wchodzą do głowy same!

Marcin K., 23 lata, technik leśnik
(...) jest to fantastyczny sposób na naukę, jakiego niestety nie stosuje się w szkołach, gorąco polecam wszystkim, bo naprawdę warto.

Mateusz Jarząbek, 22 lata, pracownik biurowy
(...) bardzo wciąga i bawi przy tym, czego efektem jest zapamiętanie danego słowa. Sposób jakich mało, ale daje wspaniałe rezultaty, wystarczy czytać ze skupieniem, a skojarzenia same nasuwają nam szukane w pamięci znaczenie słówka (...)

Damian Moliński, 26 lat, inżynier budowlany
To jest to, czego szukałem. Super system na zapamiętywanie słówek i to nie tylko z języka angielskiego (...) Polecam!

Tomasz Tymuszkin, absolwent AWFiS, 25 lat
Ten system sprawdza się doskonale w czasie nauki angielskiego. Łączy naukę z niezłą zabawą.

Adam Małecki, nauczyciel akademicki
Metoda nauki słówek jest świetna. W ciągu godziny mogę się spokojnie nauczyć z 100 nowych zwrotów. Jest to coś dla osób, którym tradycyjne wkuwanie słówek nie wychodzi albo chcą zaoszczędzić dużo czasu na nauce słownictwa. (...)

Tomasz R, Student ekonomii
Faktycznie dzięki ebookowi Angielskie słówka szybciej można zapamiętać dużą ilość słówek i to w bardzo przyjemny sposób. Wiedza jest łatwiej przyswajalna. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Zuzanna Krzywkowska, Mam 21 lat, sekretarka w Firmie Budowlanej, studentka Europeistyki
Książka w rewelacyjny sposób pozwala uczniom zapamiętywać słówka, poprostu `odmieniła` moje życie, to tak jakby ktoś zapisał to co wyczytał w moich myślach, jako nauczycielka angielskiego wiem jak trudno polskim uczniom wytłumaczyć, że to co po angielsku nie musi być podobne do polskiego tłumaczenia a ta genialna książka pokazuje uczniowi ścieżkę do zapamiętania i rozwiązuje ten problem. Oby więcej takich książek !!!

Magdalena Targosz, nauczyciel angielskiego
Techniki pokazane w tym eBooku wprawiły mnie w osłupienie, na początku totalnie nie wiedziałem jak wymyślać te historyjki, ale po 15 minutach wszystko stało się takie proste i łatwe do zapamiętania... Generalnie bardzo, bardzo fajna sprawa. Serdecznie polecam tę pozycję :)

Karol Jaroń, mam 18 lat i jestem uczniem w klasie maturalnej w LO
Kupiłem e-booka na własne potrzeby. Potrzułem głód nauczenia się j.angielskiego w stopiu komunikatywnym. Jestem pod wielkim wrażeniem. Mistrzowskie podejscie, szczególnie dla takich uczniów j. ang. do jakich siebie zaliczam. Już jestem z siebie zadowolony, a to dopiero początek mojej zabawy z j.angielskim .

Lechosław Raś, Mam 49 lat, od 20 lat pracuję na własny rachunek
Jestem zadowolony z zakupu ebooka i z formy przekazu wiedzy. Jest to coś nowego z czym nie spotkałem się do tej pory - polecam.

Dariusz S., 37 lat, prywatna działalność
Mym zdaniem jest wspaniały. Jest polot, fantastyczne formuły szkoda, że tak mało. Polecam, jest dobry.

Waldemar Mirosław Sieczko, mechanik silników spalinowych i rakietowych
Świetne oryginalne podejście do nauki słówek. Faktycznie mogą zapaść słówka w głowie dzięki takiemu podejściu.

Jarek Łuczak, 30 lat, operator DTP, jaaro.net
Rewelacyjna technika zapamiętywania, dzięki niej mozna szybko opanowac język i to nie tylko angielski.

Sebastian Kudłaty, 21 lat, jestem studentem PRZ.
Wprawdzie książkę tę zakupiłam niedawno i o wymiernych korzyściach trudno jeszcze mówić, ale nowatorska, jak dla mnie, metoda kojarzenia słówek jest rewelacyjna. Gorąco polecam!

Marta Kuźniewska, 36 lat, grafik komp.
Witam wszystkich! Angielskiego uczę się od 7 lat mniej lub bardziej efektywnie. Po tym czasie zdałem sobie sprawę, że jednak za dużo sobie nie porozmawiam z Anglikiem. Musiałem coś z tym zrobić. Znalazłem wasza stronę kupiłem ebooka Angielskie słówka i jestem zszokowany efektami nauki z tą książką, genialna. Efekty widoczne po godzinie. SZOK. Napewno skorzystam z innych ofert ebooków. Gorąco polecam. Rafał.

Rafał Pac, 21 lat, rafalllpac(at)wp.pl
Gratuluję pomysłu i jego realizacji. Przede wszystkim jest on inspiracją do tworzenia własnych skojarzeń, każdy powinien tworzyć swoje bajeczki , zależnie od poczucia humoru czy zainteresowań.

Jadwiga Grzybko, emerytka, nauczycielka, nietypowa uczennica języka angielskiego dla własnej przyjemności
Świetna metoda, naprawdę działa. Może nie tak szybko jak sugeruje autor, ale i tak prędkość nauki wzrosła kilkukrotnie w stosunku do metody tradycyjnej. Osobiście jestem zadowolony.

Tadeusz Stępkowski, bielizna.pkts.pl
Faktycznie łatwiej zapamietuje się słówka, super polecam innym!

Beata Kolasa, ekonomistka, prowadzi firmę zajmującą się serwisem i sprzedażą urządzen biurowych
Ebook Angielski słówka uczy, jak szybko nauczyć się dużej ilości słówek z języka angielskiego. Polecam go wszystkim, którzy chcą szybko opanować pojedyńcze zwroty języka angielskiego.

Grzegorz Ficoń, 17 lat, uczeń technikum
Dzięki tym niesamowitym skojarzeniom poznałem dodatkowo tyle słówek, że już czytam poziom 3 (1200 słówek), czytałem 2 (600 słówek). REWELACJA

Marek Brzozowski, pracuje w szpitalu, chce wyjechać do Australii
Dziękuję autorowi za tak plastyczne przedstawienie obrazowego zapamietywania słówek. Niewiele mam czasu na naukę, ale dzięki wiedzy zawartej w tej książce będę mogła do nauki wykorzystywać czas monotonnej domowej pracy jak na przykład sprzątanie czy prasowanie. Polecam tę książkę szczególnie paniom jako, że panie więcej posługują się wyobraźnią i obrazowym myśleniem. Teraz nawet czekanie na spóźniające się autobusy przestaje być irytujące bo mogę wtedy również niejako kolekcjonować nowe słówka w mojej wyobraźni.

Anna Suleja, 50 lat
Jest to ciekawe, NOWATORSKIE podejście do nauki języka angielskiego. Jestem zadowolony z zakupu, polecam wszystkim tą pozycję.

Janusz Chrobok, 54 lata, zarządca nieruchomości CP S.A. w Woli
Metodę proponowaną przez Autora znałem od kilku lat. Natomiast z jej stosowaniem bywało różnie (...). Te podane w ebooku są ciekawe i łatwo zapadają w pamięć. Super książka, w końcu ktoś zapełnił lukę na rynku. (...)

Marek Rusak, Elektronik, 40 lat.
Znakomita książka dla tych, co tak jak ja nie mają pojecia o j. angielskim, a jednak chcą się go nauczyć. Polecam wszystkim, którzy mają tak jak ja problemy z językami. Skoro pomógł mi, to napewno pomoże i Tobie.

Wojtek Józwik, Uczeń pierwszej klasy liceum im. gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie
Bardzo szybka metoda, pozwalająca na zapamiętanie słówek. Co lepsze, można ją wykorzystać do innych języków lub materiałów.

Przemek Bieniek, właściciel firmy www.isearch.pl
Skuteczny sposób na naukę angielskiego.

Radosław Wąsik, licealista
Nie znam angielskiego, ale na naukę nigdy nie jest za późno, jeśli się czegoś bardzo chce. Uważam, ten ebook za wartościowy, który pomoże mi w spełnieniu moich marzeń - znajomości języka angielskiego.

Maria Choduń, pracownik samorządowy
Bardzo ciekawy sposób na naukę nowego słownictwa, Gorąco Polecam.

Leszek Gaweł, 30, budowlaniec
Dzięki tej książce można bardzo szybko nauczyć się wielu nowych słów a zaprezentowana w niej technika sprawdza się w 100%!

Adam Sadłowski, 18 lat, mieszka w stolicy, obecnie przygotowywuje się do egzaminu dojrzałości
Dzięki tej publikacji dowiedziałem się, że słówek można nauczyć się z wielką łatwością, a także przyjemnością.

Marcin Cymerman, lat 29, specjalista ds. sprzedaży
Ebook jest fajny. Słowa się łatwo zapamietuje,bo obok angielskich słów są zbliżone do nich polskie synonimy. To są podpowiedzi w bardzo zabawnym stylu. Gdzieś czytałam,że łatwiej zapamietać coś, co jest obrócone w żart. Pomysł ogólnie mi sie podoba. Jestem za.

Julia, lat 29, specjalista ds. sprzedaży
Uważam, że jest to dobra pozycja dla osób które maja zamiar uczyć się tego języka. Podręcznik jest napisany czytelnie i zawiera bloki tematyczne, które w znacznym stopniu pomogą przy konwersacji zwłaszcza, ze sciśle wiążą się z potrzebami dnia codziennego. Może jedynie sugestie autora co do zapamiętywania i kojarzenia są bardzo subiektywne i nie każdy może się z nimi zgodzić, jednak w duzym stopniu również mogą służyć za przykład w jaki sposób każdy wyraz zapamiętać.

Monika Mazur, lat 29, specjalista ds. sprzedaży
Już kiedyś spotkałam się z taką metodą zapamiętywania, ale dzięki temu ebookowi odświeżyłam wiedzę, do tego przykłady ułatwiły mi znacznie naukę słówek.

Anna Krawczyk, wiek 29 l., pracuje w finansach
REWELACJA!! Opisana metoda niezwykle skuteczna, instrukcja opisana jasno i zwięźle. Gorąco polecam.

Adam Kościelski, 41 lat , inżynier mechanik
Jest to bardzo dobry sposób na zapamiętanie słówek. Nauka nie jest nudna i tak nie męczy jak zwykłe zakuwanie. Polecam tym ze słabą pamiecią.

Daniel, 38 lat, średnie wykształcenie, pracuje w firmie logistycznej
Bardzo ciekawy sposób zapamiętywania słówek!

Piotr Lipko, 39 lat, bezrobotny
Super nauka dla poczatkujących, uczących sie podstaw!Polecam

Monika Tracka, 30 lat księgowa
Bardzo ciekawy i twórczy pomysł nauki. Zmusza to uruchomienia wyobrazni. Najważniejsze że działa!

Kinga P, studentka, lat24
Ciekawy sposob na zapamietanie niezapamietywalnego. Mimo zainteresowania tematem nigdy nie probowalam tego w ten sposob... do momentu przeczytania ebooka Pawla Sygnowskiego.

Alicja Zbrog, 23 lat, ratownik medyczny
Wysmienity ebook naprawde goraco polecam Mieszkam w Londynie kilkanascie lat w sytlacji jaka mnie zmusila do zakupu ebooka to nasi rodacy ktorzy zjerzdzaja na wyspe nieumniejac angielskiego i prosza mnie o jego nauczenie a ja jestem zbyt nerwowy i mam wiele innych zajec w pracy wiec wpadlem na pomysl ze kupie im ebooka i maja sie uczyc .Na dzien dzisiejszy postepy sa radykalne naprawde to dziala Pozdrawiam Darek z Londynu

Mr D Kaczor, Mieszkam w Londynie mam 35lat pracuje w Firmie www.henryandsons.co.uk jako menager
Dzieki temu ebookowi dużo szybciej i z efektem ucze się nowych słówek , wcześniej miałam duży problem z zapamietywaniem ich ( niestety nie mam zdolności językowych)co wiąże się z dużą niechęcią do angielskiego,teraz nauka angielskiego to przyjemność.

Agnieszka, Studenta Politechniki,21 lat
Publikacja jest przeznaczona dla każdego kto chce się nauczyć języka angielskiego. Jest napisana w łatwy i przystępny sposób. Polecam.

Erwina, b.d.
Opanowanie materiału z e-booka Angielskie słówka pozwoli swobodniej poczuć się w towarzystwie osób, posługujących się na co dzień językiem angielskim. To spora porcja wiedzy podanej w przystępnej formie. Książka niezbędna w każdym komputerze :)

Monika Sieniawska, miłośniczka sportu i motoryzacji
Zawsze wydawało mi się,że nie mam predyspozycji do nauki języków obcych :( Po zapoznaniu się z ebookiem zmieniłam zdanie, naprawdę szybciej przyswajam słówka :)

Ewa, szkająca pracy
Sprawniej zapamiętuję angielskie słówka. Po krótkim utrawaleniu nie muszę się przejmować, że kiedykolwiek je zapomnę.

Dariusz Urbański, 17 lat, uczeń LO
Bardzo szybko nauczyłem sie słówek.

Robert Karwacki, 35 lat, elektryk FHU ROBEX
Dzięki tej książce udaje mi się łatwo i w szybki sposób przypominać zapamiętane słówka. Nigdy nie udało by mi się to dzięki standartowemu nauczaniu.

Anna Furmanek, 26 lat, grafik komputerowy
Polecam wszystkim znajomym. Super metoda do nauki, trzeba tylko poćwiczyć wyobraźnię, ale napewno są rezultaty. Dziękuję.

Tomasz Kubańda, 29 lat, handlowiec, żonaty, dwoje dzieci
Sam pomysł jest bardzo dobry, chociaż ja z książki nie korzystam, ponieważ skojarzenia autora nie są skojarzeniami moimi ale pomysł wykorzystałam i aktualnie sama opracowuję słownictwo i skuteczność przyswajania nowych słów wzrosła o ok. 30-40%.

Beata, 31 lat, specjalista ds. marketingu
Metoda jest naprawdę skuteczna a przy tym zabawna :) Nauczyłam się sporo słówek bez żadnych problemów. Naprawdę polecam!

Neonka, mam 18 lat, obecnie jestem w klasie maturalnej
Bardzo dobry ebook, polecam!

Tomasz, 18 lat
Metoda nauki słówek, zwrotów i wyrażeń angielskich zawarta w tej książce nie jest mi obca, należę do zwolenników uczenia się tą metodą, rozwija ona wspaniale pamięć, wyobraźnie i abstrakcyjne myślenie. Już ją poleciłem mej rodzinie.

Jan Malcherek, 51 lat,monter - spawacz
Ciekawy sposób zapamiętywania słówek, metoda dobra do zapamiętywania innych rzeczy.

Andrzej Kowalski, 27 lat, zawód: asystent przedstawiciela handlowego
Książka przedstawia atrakcyjną metodę na naukę słówek. Metoda jest uniwersalna, można ją stosować do nauki każdego języka obcego. Stosowanie jej wymaga jednak pewnej wprawy i wyobraźni.

Grażyna Mędrygał, specjalista ds marketingu, żona i matka 2-ki dzieci
Bardzo ciekawa metoda zapamiętywania, rzeczywiście działa! Polecam wszystkim!

Anna Cieśniewska, 24 lata, studentka 4 roku informatyki
Napiszę bardzo krótko - kupując tego ebooka oczekiwałem rewelacji i rzeczywiście taką otrzymałem. Polecam ten ebook wszystkim, którzy uczą się angielskiego (nawet zaawansowanym - można sobie uzupełnić braki w słownictwie)

Marek Misiak, Mam 18 lat i mieszkam w Lublinie.
To fenomenalny sposób na naukę języka angielskiego. Prosto, łatwo i przyjemnie. Ani na moment nie myśli się o tym by przerwać naukę tą metodą.

Anna Szumlas, 23 lata, dealer ubezpieczeniowy
Dla mnie największą zaletą ksiązki jest to, że po przerobieniu jej mogę w stanie zapamiętać wyrazy, które dotychczas sprawiały mi trudność. Autor w bardzo prosty i przyjemny sposób przedstawia podstawowe słówka angielskie z różnych dziedzin. Pokazuje metodę, przez którą jest się w stanie nauczyć olbrzymią ilość słówek, co ważne zapamiętując je na dłuuugi czas, a nie tylko na chwilę. W nauce pomaga także zapis fonetyczny danego słowa.

Radek Wiekiera, 25 lat, absolwent inżynierii środowiska
Dzięki temu obookowi poznałem głębiej technikę zapamiętywania nowo poznanch słówek za pomocą skojarzeń. Jest to skuteczna i dość szybka metoda uczenia się więc jestem bardzo zadowolony.

Marcin Gawęda, 16 lat
Prosty dostępny, jasno napisany.

Wojciech Lobzowski, rocznik 1956
Dzięki ebookowi łatwiej mi zapamiętać słówka i zwroty angielskie.

Tomasz Kowalski, 25 lat, budowlaniec
Dzięki temu ebookowi poznałem szybki i skuteczny sposób przyswajania słownictwa. Metodę nauki słówek przedstawioną w tym ebooku można wykorzystać do nauki każdego innego języka. Sposób ten jest szybki i co najważniejsze skuteczny.

Mariusz Jarczak, 18 lat
nauczyłem się ok. 150 nowych słówek

Gracjan Nowak, 17 lat, uczeń
Uwierzyłam w siebie. Zachęciło mnie to do nauki angielskiego. Polecam wszystkim których nudzi tradycyjne wkuwanie.

Jagoda Wojtyła, 55 lat, własna firma o profilu handlowym
Wypróbowalam opisaną metodę na niczego nie podejrzewającym mężu... Nie prosiłam go o zapamiętanie, po prostu opowiadałam, podałam kilka przykładów. Wczoraj minęło 10 dni od tego czasu i odpytałam go ze słówek. Zapamiętał wszystkie! A nie były to słówka powszechnie znane i używane. Metoda jest super!

Joanna Łobocka, 46 lat
Ten ebook przedstawia w sumie metodę, którą poniekąd każdy z nas raczej nieświadomie wykorzystuje sam. Niektóre przykłady bardzo trafne i naprawde dzięki nim można w szybszym tempie opanować znajomość słów, inne banalne i wręcz nieadekwatne.

Magdalena Michałowska, 18 lat, uczennica
Poszerzenie swoich umiejętności, poznanie nowych sposobów uczenia się, idealne dla każdego - prosto, szybko i praktycznie - gorąco polecam!

Paweł Lorenc, właściciel serwisu Życie Nastolatków
Jestem lektorem języka angielskiego i zawsze twierdziłam, że kojarzenie słówek angielskich z podobnie brzmiącymi polskimi to spore ułatwienie. A jeszcze te obrazowe tłumaczenie - rewelacja :) Stosuję tę metodę ze swoimi uczniami i sprawdza się :)

Magdalena Pluta, 29 lat, lektorka języka angielskiego
Poznałam metodę zapamiętywania słówek. Polecam wszystkim, działa!

Agnieszka Maj, 31 lat
Polecam wszystkim, bez względu na wiek. W ciekawy sposób można zapamiętać nowe słówka.

Agata Czarnecka, wyższe wykształcenie, pracuje w firmie telekomunikacyjnej
Nie znam języka angielskiego, ta książeczka pozwala mi szybko przyswoić podstawowe słówka, mam nadzieję że nabytą wiedzę wykorzystam podczas najbliższego wyjazdu za granicę. Polecę ebook moim znajomym - warto to mieć :-)

Marianna Płacheta, 51 lat, nauczycielka matematyki w gimnazjum
Doskonały pomysł z tymi słówkami!

Adrian Piontek, 32 lata, manager w firmie doradczej
Bardzo przydatne kompendium wiedzy do wielu sytuacji.

Andrzej Setla, prywatny przedsiębiorca
Jak dla mnie super, może jest trochę dziwna ta metoda ale naprawdę skuteczna.

Paweł Lazar, 31 lat, własna działalność gospodarcza
Angielskie Słówka są znakomitym narzędziem, dzieki któremu nauczyłam sie angielskiego w szybkim i przyjemnym czasie. To wspaniałe odkrycie!!! Polecam każdemu kto ma problemy z nauką jakąkolwiek :)

Karolina, studentka
Udało mi się szybciej i ciekawiej zapamiętywać słówka angielskie.

Magdalena, licealistka
Bardzo jestem zadowolona, że zakupilam Angielskie słówka . Jest to ebook, który polecam każdemu kto zaczyna naukę jęz. angielskiego.

Ula Antoś, pracownik biurowy w prywatnej firmie
Ebook Angielskie słówka jest pozycją godną polecenia. Pomimo, że nauka słówek oparta o technikę skojarzeniową jest znana, to rzadko z niej się korzysta - a naprawdę warto. Oczywiście trzeba przyswoić sobie taki sposób nauki, a w tym z pewnością pomoże każdemu publikacja Pawła Sygnowskiego.

Krystian Gorczaty, ekonomista
Bardzo dobry ebook dla osób, które chcą szybko nauczyć się angielskiego. Gorąco polecam.

Aleksandra Gródek, 20 lat
Polecam pozycję dla osób o otwartej głowie i dużej wyobraźni.

Krzysztof Męczyński, 50 lat, inżynier
Świetnie opracowana książka.

Józef nawrot, 49 lat, właściciel agencji - Finanse, Ubezpieczenia, Konsultacje
Ten e-book uzmysłowił mi, że języka obecego można uczyć się na wiele sposobów. Również z przymrużeniem oka ;) Jest to metoda kreatywna, pobudzająca wyobraźnię, choć wymagająca sporo wysiłku i czasu.

Marta Witka, 49 lat, właściciel agencji - Finanse, Ubezpieczenia, Konsultacje
Dzięki temu ebookowi usprawniłem swoją metodę stosowaną od lat, opartą również na skojarzeniach.

Jacek Z, 55 lat, marynarz
Ciekawy pomysł na skuteczne przyswajanie słów

Arkadiusz Kosmaczewski, 30 lat, grafik
Metody super. Interesuję się już od dłuższego czasu 'rewolucją w uczeniu', czyli mnemotechnikami, szybkim czytaniem, szybkim notowaniem i oto jest praktyczny przykład wykorzystania tychże metod. Serdecznie polecam!

Joanna B., 27 lat, specjalista
Książka warta polecenia. Na początku lekka konsternacja, lecz z biegiem czasu pozytywna ocena!

Bogumił Gratkowski, 34 lata, informatyk
Bardzo interesująca i zaskakująca, aczkolwiek prosta metoda nauki słówek w języku angielskim. Technika nadaje się do wykorzystania w innych dziedzinach wiedzy. Jednym słowem rewolucja w myśleniu.

Piotr Gibulski, 30 lat, inż.elektronik
Wiedza zawarta w ebooku była znana mi od dawna, a zapoznanie się z nim tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że podążam właściwą drogą.

Jan, 19 lat, maturzysta
Uważam, że pomysł jest wyśmienity. Znalazłam sposób na własną metodę zapamiętywania słówek. Muszę przyznać, że czytając Angielskie słówka , w niektórych momentach pękałam ze śmiechu . Cieszę się, że zakupiłam ten ebook. Lubię jak praca łączy się z dobrą zabawą. Zapoznaj się z nauką angielskiego na wesoło! Choć będzie to poważne zajęcie.

Elżbieta Borowczak, 54 lata, mgr.farmacji, apteka + działalność www.suplementacjaorganizmu.prv.pl
Szybsze przyswajanie słówek, jednak zdecydowanie brakuje wiekszej ilości czasowników. Bardzo dobry sposób na naukę słówek, o wiele szybciej je zapamietuję.

Alina Grabowska, uczy się języka dla przyjemności
Jestem w stanie zapamietywac więcej słówek, a z tym miałam największy problem wcześniej. Dlatego ten ebook bardzo mi pomógł. Polecam go wszystkim, którzy mają takie same problemy jak ja. Polecę go również moim znajomym.

Paulina, 20 lat, Quality Assurance Assistant w Anglii
Angielskie słówka to jest bardzo dobra metoda uczenia się w szybkim tempie nauki, naprawdę warto zakupić ebooka jeśli chcemy się nauczyć języka angielskiego w formie przyjemnej zabawy, a nie tak jak w szkole, na zapamiętywaniu to co usłyszymy i potem zapomnimy. Tak jak jest w tym eboku nauka angielskiego przyjdzie nam do głowy o wiele szybciej i łatwiej :)

Włodek Koźbiał, 22 lata, uczeń Policealnej Szkoły Detektywów
To naprawdę fajna rzecz. Dzięki niemu zapamiętanie wielu słówek przyszło mi duuużo łatwiej. I pomyśleć, że to takie proste... Sam bym chyba na to nie wpadł. Dzięki systemowi skojarzeń zawartemu w tym ebooku mój zasób słownictwa uległ dużej poprawie a porozumiewanie się w języku angielskim stało się przyjemniejsze... Ebook przydał się bardzo - tym bardziej, że aktualnie jestem w Anglii i jak wielu rodaków staram się o lepsze jutro dla mojej żony i dla mnie. Pozdrowienia z Luton - Krzysiek.

Krzysztof Kościug, 29 lat, technik mechanik na obczyźnie :)
Świetna publikacja-zdaje egzamin w 100%. Trochę wytrwałości i cierpliwości a naprawdę można poznać w ciekawy sposób angielskie słówka. Jestem zadowolony i gorąco polecam!

Leszek Ekalt, 29 lat, technik mechanik na obczyźnie :)
Po przeczytaniu tego e-booka nauka słówek stała się dla mnie znacznie łatwiejsza i bestresowa. Autor spełnił moje oczekiwania.

Paweł Madeja, 29 lat, technik mechanik na obczyźnie :)
Polecam w całości. Ciekawy układ słów.

Marek Pentek, 46 lat, mgr inż. mechanik
Dzięki temu ebookowi mam nadzieję zdać mature. W prosty sposób umożliwia mi szybką a nawet bardzo szybką naukę. Polecam.

Tomasz, 19 lat, tegoroczny maturzysta
Świetna zabawa w trakcie zakuwania, a nade wszystko niezły trening pamięci.

Kasia Piskorowska, wolny zawód
Jeśli nie chcesz wkuwać bezmyślnie słówek, które i tak za chwilę wylecą Ci z głowy, polecam tę książkę.

Gosia Grudkowska, 27 lat, au pair London
Ebook jest dobrze zorganizowany tematycznie i korzystanie z niego jest bardzo proste. Polecam go wszystkim, którzy chcą szybko i skutecznie przyswoić sobie słówka angielskie

Ewa Zawisza, 29 lat, programistka aplikacyjna
Naprawdę świetny i praktyczny ebook wart zakupu i poświęcenia naszego cennego czasu.

Runge Barbara, 45 lat, gospodyni domowa
Super sprawa, pomaga mi zapamietywać znacznie szybciej i więcej słówek angieskich. Aktualnie chodzę na kurs angielskiego i ten ebook jest mi bardzo pomocny. Tego nie trzeba rekomendować, wystarczy pokazać znajomym a juz są chetni.

Bogdana Krawczyk, księgowa z 40 letnim stażem
Udało mi się nastawić pamięć na odpowiednie tory działania. Na naukę nigdy nie jest za późno - teraz sam mogę się pod tym podpisać.

Krzysztof Żurek, księgowa z 40 letnim stażem
Ciekawy sposób nauki słówek i całych zdań... można wykorzystać swoją wyobraźnię

Darek Jarnecki, 32 lata, handlowiec
E-book jest przydatny dla osób, które nie umieją zapamiętać nowych słówek, czyli takich osób, jak ja ;) Publikacja ta pokazuje przydatne metody nauki i przede wszystkim skuteczne. A w dodatku jest bardzo tanie ;). Polecam!

Edyta Krzak, lat 18, uczennica
Ciekawie napisany, zawarta wiedza łatwo przyswajalna.

Kasia S., 40 lat, księgowa
Ebook pozwala mi w szybszy i łatwiejszy sposób przyswajać Angielskie słówka

Jacek, 31 lat, technik
Sucha nauka słówek jest często nudna - zaproponowany w Angielskich słówkach sposób nauki poprzez skojarzenia zdecydowania uatrakcyjnia samą naukę i naprawdę działa.

Roman Kołodziej, 32 lata, energetyk, ZPBE Energopomiar, www.energopomiar.com.pl
Metoda autora jest bardzo ciekawa, już kiedyś o niej słyszałem, lecz tutaj jest pokazana w przyjazny sposób. Także dołączony zestaw słówek jest bardzo pomocny dla osób, którzy poznają tę nową technikę. Polecam osobom, którym nauka języka obcego (nie tylko angielskiego) sprawia problemy.

Marcin Sadowski, 23 lata, student informatyki na Politechnice Koszalińskiej, www.malechowo.com
Pomysł książki jest super. Jest to bardzo przemyślana książka, która napewno ułatwia uczenie się języka angielskiego.

Andrzej Ceranowski, 40 lat, ekonomista
Książeczka daje bazę do nauki metody nauki :-))) Sposób w jaki proponuje uczenie się słówek jest zabawny i pobudza nas do wysilenia naszego mózgu - nasze zwoje mają szansę popracować. Proponuję, aby każdy znalazł swoje NAJLEPSZE skojarzenie i już nigdy nie zapomniał tych słówek. Super zabawa :-))

Agnieszka Pawelec, lat 34, informatyk, firma IT, hobby - angielski :-)
Jest to bardzo wartościowa książka. Zaproponowana metoda nauki jest wręcz rewelacyjna. Podziwiam autora za niesamowitą wręcz wyobraźnię idealnie skorelowaną z wymogami dotyczącymi efektywnej i szybkiej nauki. Sądzę również, że przedstawioną metodę można zastosować nie tylko do nauki słówek angielskich lecz także do nauki innych przedmiotów i trudniejszych wyrażeń z innych dziedzin. Dziękuję i gratuluję wspaniałego pomysłu i rzetelnego opracowania.

Elżbieta Wilanowska, 48 lat, pracownik Grupy PKP S.A, absolwentka ekonomii
Łatwo nauczyć się tych słówek. Bardzo pomocne

Kamila, 14 lat, uczeń w gimnazjum
Przydatne bardzo formy nauki angielskich słówek w ciekawy sposób i niekonwencjonalny.

Mieczysław Kurkiewicz, 44 lata, poszukujący pracy
Świetny sposób zapoznania się ze słownictwem języka angielskiego; bardzo przydatny w dalszej bardziej zaawansowanej nauce języka obcego. Ebook konieczny dla początkujących w nauce języka oraz bardzo pomocny dla osób mających problem z jego przyswajaniem.

Jarosław Siergiejewicz, 18 lat, uczeń szkoły średniej
Ebook bardzo dobry dla początkujących. Metoda pokazana w nim jest nowa dla mnie i dość intrygująca. Wszystko zależy od ucznia i jego skojarzeń. Generalnie polecam!

Przemysław Szczepaniuk, 26 lat, inż. mechanik, pracujący za granicą, http: ZielonaIrlandia.pl
Poznanie nowej techniki, a właściwie obszernego uzasadnienia i praktycznego zastosowania techniki w jakiejś mierze znanej i intuicyjnie stosowanej, nawet jeśli nie dokładnie w formie zaprezentowanej w książce.

Paweł Wimmer, dziennikarz, IDG Poland (PC World Komputer), http: wimmer.neostrada.pl
Dzięki tej pozycji poznałam ciekawą technikę na zapamiętywanie słownictwa. Technika trudna, ale wartościowa. Książka warta polecenia znajomym. Lektura niezbędna przy nauce obcych języków.

Karolina Kowalska, 25 lat, menadżer hotelu
Wiedza jest starannie dobrana i poszeregowana.

Karolina K., 24 lata, studentka
Metoda jest naprawdę dobra. Ktoś kto poświęci 100min dziennie na naukę słówek na pewno nie będzie zawiedziony.

Dawid Tieleszko, uczeń
Sposób na zapamiętywanie angielskich słówek zaprezentowany w książce jest naprawdę rewelacyjny: prosty i, co najważniejsze, skuteczny. A dodatkowo naukę tym systemem można zamienić w ciekawą zabawę w skojarzenia. Zabawę, która pozwala na rowinięcie własnej fatazji w sposób nieograniczony. Przypuszczam (bo tego nie sprawdziłem), że nauka słówek sposobem, jaki proponuje autor książki, może przynieść jeszcze lepsze efekty, gdy prowadzona będzie w dwie osoby, albo nawet w grupie kilku uczących się osób. Warto zapoznać się Angielskimi słówkami i stosować poznaną wiedzę w praktyce.

Jerzy Rogowicz, 55 lat, emeryt
Zanim sięgnąłem po tą publikację nie byłem świadomy w jaki sposób uczyć się języka obcego (a w szczególności słówek) i moja nauka polegała na bezmyślnym kuciu . E-book ten pokazał mi jak można szybciej i efektywniej zapamiętywać nowe słowa bez większego wysiłku. A najlepsze jest to, że trudno jest zapomnieć materiał, którego uczyliśmy się opisanym sposobem.

Kamil Płonka, 18 lat, maturzysta z Liceum Profilowanego w Opatówku
Z opanowaniem zawartych słówek poszło łatwo, w szczególności, że większość z nich znałem. Proponowana metoda zapamiętywania efektywna, choć niektóre skojarzenia musiałem zmienić - nie odpowiadały mi. Jeżeli do porozumiewania się potrzeba 2000 słów, to może ktoś pokusi się aby je zebrać i wydać w e-booku. Wtedy poświęcając 45 minut dziennie możnaby w miesiąc nauczyć się obcego języka.

Jerzy Gaweł, ze Świebodzina
Naprawdę fantastyczny ebook. Każdy powinien go przeczytać. Jest w nim zawarta bardzo ciekawa wiedza. Polecam innym !

Jan Malec, 23 lata, student
Generalnie jest to bardzo dobra pozycja jednak dla mniej niż średnio zaawansowanych. Polecam gorąco początkującym.

Jolanta Brzezicka, nieustająco ucząca się :)
Rzeczywiście nauka angielskiego idzie mi znaczne lepiej po zapoznaniu się ze słówkami z książki ANGIELSKIE SŁOWKA . Moim marzeniem jest nauczyć się porządnie tego języka.

Agnieszka Kowalczyk, 43 lata, właściciel biura rachunkowego
Jestem w trakcie szukania pracy i zakupiony ebook bardzo mi pomaga w szybkim stopniu opanować podstawę języka angielskiego jest to bardzo dobra metoda. Pracowałem juz we Włoszech i podobny sposób nauczania pomógł mi w opanowaniu w stopniu średnim języka włoskiego. Jest to bardzo skuteczna metoda, która chetnie polecam wszystkim. Zrobiliście bardzo dobrą robotę.

Bernard Stolecki, 41 lat
Ebook jest szczególnie przydatny dla osób o osłabionej pamięci, gdyż stwarza możliwości zapamiętywania słówek zwłaszcza, takich, które w żaden inny sposób nam się nie kojarzą z niczym, a zapamietywaniem rządzi prawo kojarzenia. Zapamiętywanie jest wtedy łatwiejsze, szybsze i trwalsze. Bardzo dobrze oceniam wszyskie linki załączone do ebooka, z których bardzo dużo skorzystałem.

Józef Syc, nauczyciel
Szybkie przyswajanie słówek i zwrotów. Dzięki wskazówkom można zapamiętać słowa na bardzo długo.

Karol Kowalski, student transportu
Ten ebook jest super, dzięki niemu nauczyłem się już dużo słówek. Polecam go każdemu. Naprawdę jest extra.

Robert Dekarz, 35 lat, elektronik
Jest to metoda dzięki której łatwiej się uczymy. Wystarczy po prostu uruchomić swoją wyobraźnię, a słownictwo pozostaje nam w głowie. Nawet te do tej pory trude wyrazy bez problemu udaje mi się zapamiętać. A do tego można stworzyć sobie ciekawe historyjki...

Renata Jakubowska, 28 lat, pracuję w ubezpieczeniach
Znana i popularna metoda została tutaj potraktowana w sposób zrozumiały, wesoły a co najważniejsze skuteczny przynajmniej w moim przypadku sposób. Jestem dyslektykiem a więc mam ogromne problemy z nauką języka zwłaszcza angielskiego. P.S. Przekanałem mojego tatę do tej metody jako niezły pretekst do zabawy słownej :)

Paweł Śleziak, 17 lat, uczeń
Dzięki wiedzy z ebooka dowiedziałem sie jak skutecznie można poprawić zapamiętywanie angielskich słówek i nietylko...

Marcin Kołodziej, 24 lata, student
Ciekawa i praktyczna pozycja. Dla osób po raz pierwszy mających kontakt z tą metodą trochę za ubogi wstęp, ale tym bardziej powinna zachęcić do bliższego poznania techniki skojarzeniowej: pamięć-mózg. Książka może być ciekawsza dzięki ilustracjom. Polecam wszystkim.

Henryk Szlonzak, 43 lata, informatyk
Prosty i łatwy sposób nauki angielskiego. Nie to co w szkole.

Artur Salanga, 29 lat, szklarz
Dzięki książce Angielskie słówka udało mi się poznać technikę zapamiętywania nowych trudnych dla mnie słówek. Od kilku lat mieszkam w Anglii w związku z czym dzień dnia stykam się z nowymi słowami które dotej pory nie zawsze łatwo było mi zapamiętać. Po zapoznaniu się z tą książką osiągnełam dużo szybsze tempo nauki. Polecam tą książkę wszyskim moim znajomym o różnym stopniu zaawansowania w nauce języków obcych-nie tylko języka angielskiego. Jestem bardzo zadowolona z usługi ebook. Zaoszczędzam w ten sposób pięniądze i czas związany z dokonywaniem przesyłek zagranicznych.

Mariola Marczak-Bogucka, 37 lat, technik-ekonomista
Ebook Angielskie słówka polecam zarówno tym, którzy zaczynają naukę języka angielskiego, jak również tym, którzy uczą się go już od pewnego czasu. Jest to tania publikacja, dzięki której (...) przyswoiłam SPOSÓB nauki języka obcego. Wskazówki zawarte w książce wykorzystuję także w nauce języka niemieckiego i muszę przyznać, że są one uniwersalne. Dzięki nabytym umiejętnościom (cały czas je doskonalę!) nauka słownictwa w innym języku stała się dla mnie bardzo przyjemna. Naprawdę szczerze polecam ten ebook, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach niewiele można kupić za 10 zł - a ta publikacja jest rzeczą bardzo praktyczną. Zawiera bardzo potrzebne w życiu codziennym słówka i szereg rad, które naprawdę ułatwiają naukę :)

Alicja Braniewska, uczennica drugiej klasy L.O.
Angielskie słówka to jest to czego szukałem. Ta metoda nauki działa na mnie. Opanowuje kolejne słówka i rzeczywiście przypomnienie sobie ich po jakimś czasie, dzieki skojarzeniom daje zaskakujace efekty. To naprawdę działa. Dziękuję. Polecam tego ebooka wszystkim znajomym i rodzinie, z którymi tylko na temat nauki angielskiego rozmawiam. Jeszcze raz dziękuje.

Wiesław Kowalski, 47 lat, pilot śmigłowców, szkoleniowiec pilotów
Gorąco polecam ze względu na opisane wielkie możliwości zwiększenia efektywności nauki i doskonalenia języka, sam doświadczyłem o ile można podnieść skuteczność w doskonaleniu języka, a czas to pieniądz...

Jacek Wiśniewski, 33 lata, kapitan żeglugi wielkiej
Dzieki temu ebookowi Angielskie słówka lepiej orientuję się w języku angielskim co mi jest potrzebne do komunikacji z kolegami z pracy. Dzięki :-)

Bartłomiej Zawada, 21 lat, piekarz w Londynie :-)
Niezła zabawa a przy tym nauka polecam.

Michał Napiórkowski, 28 lat, kierowca, operator paliw
Ciekawa pozycja dla początkujących, żeby szybko opanować podstawowe słownictwo. Włożono duży wysiłek, żeby wymyśleć skojarzenia do angielskich słów, mi to zawsze sprawiało największy kłopoty.

Krzysiek Dziekiewicz, 32 lata, informatyk
Ebook godny przeczytania, dzięki niemu poświęcam teraz mniej czasu na naukę języka a więcej słówek zapamiętuję.

Eryk, 18 lat
Uświadomiłem sobie pewien sposób uczenia się słówek w obcym języku plasujący się w grupie technik skojarzeniowych. Jako metodę inspirującą do poszukiwania własnych skojarzeń można polecać.

Miro Miodoński, Nauczyciel
Ebook pozwolił mi na szybsze przyswajanie słówek gdy skorzystałem z opisanej techniki. Myślę, że każdy powinien tego spróbować - może też mu pomoże.

Piotr Mazur, 31 lat, programista w firmie komputerowej
Przedstawiony sposób nauki już był mi znany lecz mimo tego oceniam go dobrze bo jest w porządku.

Czytelnik serwisu ZloteMysli.pl, dane do wiadomości redakcji

Podobne poradniki

Angielskie czasy
14.90 zł
Język angielski
19.97 zł
Szybka nauka języków obcych
29.90 zł
Business English dla każdego
19.90 zł