Angielskie przyimki (prepositions)

Angielskie przyimki (prepositions)

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz.


Cena: 9.97 zł
Autor: Paweł Wimmer
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-367-6

Opinie

Trafnie dobrane przykłady, same wchodzą do głowy.

Przemek Smołuch, student
Bardzo dobrze napisana publikacja, czyta się łatwo i przyjemnie, a poruszone zagadnienie jest wyjaśnione w sposób bezproblemowy do zrozumienia dla każdego czytelnika.

Bartek Baszkiewicz, student
Po prostu polecam każdemu uczniowi i nie tylko!

Rafał Bogacz, uczeń gimnazjum
Spodziewałem się więcej prepositional verbs, i myślę że przydałoby się zamieścić i o te kilka więcej. Mimo to polecam książkę.

Rafał Bogacz, Uczeń gimnazjum
Każdy, kto uczy się angielskiego, wie ile trudności mogą sprawić prepositions. I ja je również miałam, ale po zakupie i zapoznaniem się z tym ebookiem polubiłam znienawidzone przyimki.

Paulina Jurczak, maturzystka
Bardzo przydatny. Nie widziałam takiego opracowania do tej pory, korzystam często w celu przypomnienia sobie.

Izabela Wójtowicz, student, własna firma
Bardzo pomocna i przejrzysta pozycja godna polecenia wszystkim, którzy uczą się języka jak również tym, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę.

Magdalena Gal, Księgowa, 32 lata
Długo szukałem takiej publikacji. Właściwe przyimki nadają zdaniom płynności i łatwości zrozumienia. Dzięki czemu unika się powtarzania jednego i tego samego. Każdego dnia poznaje kilka znaczeń przyimków i bardzo ułatwia mi to życie. Dziękuje za napisanie tej książki.

Łukasz Radwan, pracuje w Irlandii, 25 lat
Nie tylko przy nauce języka angielskiego, ale przy innych językach zawsze miałam trudności z zapamiętaniem tych okropnych przyimków - juz nie mam.

Ania Rutkiewicz, recepcjonistka w hotelu we Wloszech, 27 lat
Ten ebook to zbiór najważniejszych i najczęściej używanych przyimków. Forma ebooka jest rewelacyjna i bardzo praktyczna w użyciu niezależnie od miejsca pobytu. Polecam wszystkim!!!

Max Mroz, recepcjonistka w hotelu we Wloszech, 27 lat
Doskonały ebook przydatny w nauce języka angielskiego. Na 68 stronach zawiera przyimki w uszeregowaniu alfabetycznym, zarówno te najpopularniejsze jak też rzadziej używane. Poza polskim znaczeniem samego przyimka, każdy z nich zobrazowany jest z zastosowaniem w konkretnych zdaniach z tłumaczeniem na język polski. Polecam wszystkim uczącym się języka angielskiego, zarówno tym zaczynającym naukę jak i już bardziej zaawansowanym.

Bogusław Sielecki, rencista
Zawsze miałam problem z zapamiętaniem przyimków angielskich, a dzięki tej książce okazało się to takie proste! Polecam!

Monika Groń, ekonomista, 30 lat
Przyimki w języku angielskim były dla mnie czarną magią. Nareszcie mam przykłady, które objaśniają w prosty sposób, w jakich sytuacjach użyć danego przyimka. Polecam!

Jolanta Kasprzyk, nauczycielka, 40 lat
Więcej niż podstawowe przyimki z wystarczającą jak sądzę ilością przykładów ich użycia w codziennych zdaniach.

Leszek Rostkowski, 29 lat
Bardzo przydatny ebook. Pozwala szybko przyswoić jedną z trudniejszych rzeczy w angielskim, czyli przyimki. Polecam!!!

Bartłomiej Giedyk, 17 lat
Angielskie przyimki były mają zmorą. Dzięki tej książce ich nauka jest dużo przyjemniejsza.

Marta Łopatko, studentka, 23 lata
Udało się twórcy tego eboka stworzyć materiał pomocny w nauce języka angielskiego. Mało jest na rynku podręczników poświęconych temu tematowi, który jest istotny.

Jarosław Knieć, zootechnik, redaktor miesięcznika rolniczego; 45 lat
Trzeba pogratulować autorowi pomysłu. Dla osoby zaczynającej się uczyć (i nie tylko) może być bardzo pomocna w używaniu przyimków angielskich. Polecam wszystkim, którzy chcą uprościć swoją naukę.

Renata Zamorska, 30 lat, bezrobotna
Nareszcie przestaną mi się mieszać wszystkie przyimki i nie będzie problemu z zastosowaniem. Wszystko świetnie ułożone w całość!

Ewa Rawinis, księgowa, 31 lat
Doskonała pozycja! Wreszcie wiem jak stosować odpowiednie przyimki co ułatwia komunikację.

Marcin K., technik leśnik, 23 lata
Szybciej się uczę i łatwiej wchodzą mi do głowy wyjątki. Książka w układzie alfabetycznym prezentuje najważniejsze przyimki i przykłady ich użycia w zdaniach. Polecam!

Małgorzata Smutkiewicz, 30 lat, pracownik wyższej uczelni
Bez sięgania do słowników, notatek dużo łatwiej budowąc poprawnie konstrukcje zdaniowe korzystając z podanych przykładów

Bogdan Uszyński, Kierownik w obiektu w sektorze gazownictwa, 58 lat
To wspaniały zbiór angielskich przyimków, a różnorodne przykłady pomagają w ich przyswajaniu.

Kinga P, studentka, lat 24
Za tą niewygórowaną cenę myślę, że jest to godna polecenia lektura dla wszystkich, którzy uczą się języka. Zdania z przykładami użycia pomagają zapamietać przyimki, i wzbogacić umiejętności! Brakuje jedynie transkrypcji fonetycznej. Ogólnie Polecam.

Paweł P., 24 Inżynier
Publikacja jest przeznaczona dla każdego kto chce się nauczyć języka angielskiego. Jest napisana w łatwy i przystępny sposób. Polecam.

Erwina, b.d.
Angielskie przyimki w przykładach to materiał niezbędny dla każdego, kto chce prawidłowo posługiwac się językiem angielskim. Przyimki są częściami mowy, które zazwyczaj sprawiają mnóstwo trudności, a rzadko można trafić na naprawdę dobry podręcznik, w którym rzeczowo wyjaśnione jest to zagadnienie.

Monika Sieniawska, miłośniczka sportu i motoryzacji
Dzięki temu ebookowi bezproblemowo można odnaleść sie w świecie przyimków. POLECAM!

Marek Misiak, Mam 18 lat.
Dzięki tej publikacji poznałem wiele ciekawych (prostych) zwrotów polsko-angielskich, które można wykorzystywać z powodzeniem w życiu codziennym w kraju jak i za granicą. Polecam!

Andrzej Kowalski, obecnie Przedstawiciel Handlowy
Bardzo dobra książka zawierająca przykłady angielskich przyimków z zastosowaniem w zdaniach. Jestem zadowolony, że mogłem kupić tą książkę. Mogę poprawić swoją naukę j. angielskiego z użyciem ich w konkretnej sytuacji.

Zbyszek Kogut, 34 lata, pracownik fizyczny w P. W. Dremex s. c.
Dobrze opracowany podręcznik do nauki angielskich przyimków.

Eugeniusz Smolarz, 59 lat, inżynier elektryk
Doskonałe przykłady, polecam!

Adrian Piontek, 32 lata, manager w firmie doradczej
Praktyczne zastosowanie przyimków w różnych znaczeniach zdań (książka pokazuje wszystkie możliwe przetłumaczenia wyrazów).

Gosia P, 23 lata, pracuje w bankowości
Wspaniale usystematyzowane kompedium... Polecam tę pozycję wszystkim, którzy uczą się angielskiego.

Weronika B., 50 lat, ekonomistka
To jest to! Poukładane przyimki i pełno zdań. Tego można się uczyć i pogłębiać wiedzę. Powtarzanie w końcu jest przyjemne i jasne. A powtarzając utrwalam wiedzę i jest ona początkiem zrozumienia dla mnie trudnego myslenia i mówienia w języku obcym. Pozdrawiam uczących się, to jest naprawdę rewelacyjny wybór!

Ela S., pedagog
Solidna, rzetelna porcja praktycznie podanej wiedzy, niezbędna dla chcących poszerzyć rozumienie języka a także zyskać nowy wymiar swobody w komunikowaniu się po angielsku.

Adam Kaczmarczyk, pedagog
Każdy z nas uczących się angielskiego zapewne miałby mniejsze problemy w układaniu poprawnych wypowiedzi gdybyśmy znali przyimki. Publikacja ta podaje nam użycie wielu przyimków w zdaniach, które pozwalają nam zrozumieć zakres używania poszczególnych przyimków.

Grześ, 22 lata, elektronik
Dużo przykładów zdań, wiedza uporządkowana, łatwo korzystać pisząc teksty. Możecie kupować

Jadwiga Grzybko, emerytowana nauczycielka języka polskiego
Bardzo dobry i przydatny e-book. Dzieki niemu można naprawdę dowiedzieć się jakie i kiedy stosuje się przyimki w praktyce, a to jest bardzo ważne dla kogoś kto np. pisze codziennie korespondencję w j.angielskim drogą elektroniczną i stara się aby jego e-maile były napisane poprawnie.

Andrzej K., 38 lat, wykształcenie ekonomiczno-inżynieryjne
Rewelacyjny ebook, poleciłabym go wszystkim, nawiasem mówiąc kilka dni temu byłam w Anglii i miałam okazję skorzystać z kilku zdań, które akurat były mi potrzebne by się rozmówić z tą moją niewielką znajomością języka. Dziękuję za doskonały niemal podręcznik. Polecam go innym, warto kupić.

Bogdana Krawczyk, ksiegowa na emeryturze, 7 miesięcy nauki języka angielskiego
Będąc w Irlandii, w kontaktach dopiero teraz me rozmowy nabrały barw i sensowności, oraz dały odbiorcy mych wypowiedzi poczucie komunikacji, a nie jakiegoś tam bełkotu, wyjętego z kontekstu gr słów, często nie zrozumiałego w różnych sytuacjach! Tę e-książkę polecam wszystkim moim Rodakom, którzy mają zamiar wyjechać za granicę!

Hubert Jakubowski, 30 lat, pracuje za granicą
Ktoś wreszcie usytematyzował przyimki angielskie, które sprawiają moim uczniom najwięcej kłopotów - jak do tej pory nie ukazała sie polska książka, która tak dokładnie i przejrzyście usystematyzowałaby ten temat.

Elżbieta Kasprzyszak, 47 lat, nauczyciel angielskiego
Jest to kompendium, repetytorium i nowa wiedza...

Stanisław Janiak, inżynier
Systematyzacja wiedzy, ciekawa forma i dużo ciekawych przykładów

Barbara Bogaczyk, informatyk

Podobne poradniki

Mowa zależna jest prosta!
19.90 zł
Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki
16.90 zł
Business English dla każdego
19.90 zł
Matura ustna z języka angielskiego
19.90 zł