Angielskie formuły konwersacyjne

Angielskie formuły konwersacyjne

Dowiedz się w jaki sposób specjalnie wybrane formuły konwersacyjne pozwolą Ci opanować język angielski i sprawną komunikację? Angielski i rozmówki.


Cena: 9.97 zł
Autor: Paweł Wimmer
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-364-5

Opinie

Ze względu na moją pracę, cały czas jestem w kontakcie z klientem, głównie przez telefon. Jak wiadomo wtedy porozumiewanie się jest ograniczone do słów, nie widzimy osoby po drugiej stronie, w jakim jest humorze. W Angielskich formułach konwersacyjnych znalazłam zwroty, dzięki którym można to wyrazić bez problemu. Rozmowa staje się badziej efektowna i przyjemna. Polecam tą książkę każdemu. Myślę że może być przydatna w szkole, na studiach, w pracy, ułatwia komuikację. Naprawdę gorąco polecam.

Beata Winiaska, Mam 23 lata i pracuje jako handlowiec zaganiczny
Super publikacja pomagajaca w podstawowym stopniu komunikowania sie w jezyku angielskim. Przydatne słowa i wyrażenia.

Katarzyna Kęsek, Mam 23 lata i pracuje jako handlowiec zaganiczny
Lektura godna polecenia :) Naprawde ja jestem bardzo zadowolona. Mam problem z nauką angielskiego, bo cały czas uczyłam się i dokształcałam z francuskiego. Teraz na studiach niestety musiałam zacząć angielski. I od tego momentu zaczęły się schody... Ale 'angielskie formuły konwersacyjne' są genialne!. Od razu czuje się mądrzejsza ;] Polecam!

Monika M, Studentka I roku pedagogiki :)
Bardzo dobrze napisana publikacja, czyta się łatwo i przyjemnie, a poruszone zagadnienie jest wyjaśnione w sposób bezproblemowy do zrozumienia dla każdego czytelnika.

Bartek Baszkiewicz, Studentka I roku pedagogiki :)
Stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnych książek do nauki języka angielskiego. W szybki sposób pozwala wzbogacić swoje słownictwo. Polecam!!!

Piotr Pacholec, 26 lat
Wszystkie zwroty są pogrupowane tematycznie, co jest szalenie przydatne przy ich utrwalaniu: wyobrażamy sobie pewną sytuację (np. to, że chcemy komuś podziękować) i widzimy (wszystko w jednym miejscu) na ile różnych sposobów możemy się odezwać aby nie być postrzeganym jako monotonny rozmówca. Polecam.

Kuba Grześkowiak, student prawa, właściciel kilku serwisów internetowych; 22 lata
Bardzo praktyczny zbiór zwrotów. Sposób w jaki uporządkowano wyrażenia, bardzo ułatwia naukę. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja, chcą przede wszystkim nauczyć się swobodnie porozumiewać.

Edyta, kosmetyczka, niezależny przedsiębiorca; 30 lat
Bardzo dobra książka przypominająca rozmówki angielskie, ale o wiele bogatsza od nich. Zwiera wiele fantastycznych zwrotów, które naprawdę potrafią zadziwić. Używam ich codziennie w pracy, w drodze do pracy i wszędzie gdzie tylko się da. Wywołuje to wrażenie na osobach, z którymi się komunikuje. Polecam każdemu kto jest za granicą.

Łukasz Radwan, pracuję w Irlandii,25 lat
W tym momencie ten ebook jest mi wielkim przyjacielem! Polecam!

Ania Rutkiewicz, recepcjonistka w hotelu we Wloszech, 237 lat
Korzyści to szybsze porozumiewanie się w języku angielskim, a znajomym już poleciłem go i są z niego zadowoleni. Strzał w dziesiątkę.

Teofil Jankowski, emeryt
Pomocny w wielu sytuacjach dnia codziennego. Poświęć kilkanaście minut każdego dnia na formuły, a Twój kontakt ze światem anglojęzycznym będzie zdecydowanie ułatwiony.

Dorota Lechowska, 36 lat
Publikacja zawiera typowe dla języka angielskiego zwroty w kontekście sytuacyjnym, pogrupowane tematycznie. Jestem w trakcie nauki języka angielskiego i z publikacji tej korzystam na bieżąco. Stanowi ona doskonałą pomoc w opanowywaniu języka komunikatywnego.

Bogusław Sielecki, rencista, 54 lata
Książka zawiera bardzo przydatne formuły konwersacyjne, które powinien znać każdy, kto chce biegle opanować porozumiewanie się w języku angielskim. Super ebook, który przeglądam niemal każdego dnia.

Jolanta Kasprzyk, nauczycielka, 40 lat
Uważam, że ten ebook jest naprawdę przydatny i to na każdym poziomie zaawansowania. Pomimo tego, że uczę się angielskiego od wielu lat znalazłam w nim zwroty, których do tej pory nie znałam. Polecam wszystkim!

Emilia Sz., 30 lat
Tę pozycję otrzymałem w pakiecie. Wszystkie formuły w jednym miejscu. Jeśli wybierasz się na wyspy przyda Ci się ten ebook. Oni naprawdę używają wszystkich tych zwrotów!

Leszek Rostkowski, 29 lat
Fantastyczny ebook. Krótko, treściwie. Dla tych, którzy nie mają czasu uczyć się języka lub dla leniwych jak ja. Jeśli opanuje się wiedzę z tej książki, to można porozumieć się z każdym w języku angielskim.

Joanna N., farmaceutka, 33 lata
Angielskie formuły konwersacyjne to naprawdę dobra książka. Moją przygodę z nauką języka angielskiego rozpocząłem mając 43 lata. Dzięki tej książce przełamałem pewne bariery nauki tego języka. Bardzo dziękuję autorowi tej książki, który tworząc ten materiał pomyślał o takich ludziach jak ja (jestem dyslektykiem). Naprawdę gorąco polecam tę pozycję!

Bogdan Kaźmierczak, elektronik, właściciel firmy, 43 lata
Bardzo przydatny ebook. Faktycznie jest to temat całkowicie pomijany w innych podręcznikach (nie znalazłem niczego podobnego do tej pory), a pozwalający na bardziej otwartą komunikacje z innymi osobami i brzmi ona wtedy bardziej naturalnie. Warto poszerzyć swoje słownictwo w tym zakresie.

Jaroslaw G., technik, 34 lata
Świetnie zebrany materiał konwersacyjny - usystematyzowany tematycznie. Naprawdę warto!!!

Marcin, inżynier, 29 lat
Rewelacja! W krótkim czasie opanowałem wiele zwrotów, które sprawiają większą pewność i swobodę kontaktów z innymi ludźmi. Warto skorzystać i zamówić ebooka. Niska cena - duży zysk.

Wiesław Bodo, n-l wychowawca, doradca metodyczny; 52 lata
Świetny ebook! Dzięki niemu konwersacje po angielsku są dziecinnie proste. Watro kupić!

Marta Łopatko, studentka, 23 lata
Wersja ebooka jest doskonałym sposobem doskonalenia języka angielskiego, polecam go każdemu kto chce szlifować ten język.

Janina Kordasiewicz, studentka
Bardzo dobra książka. Przyda się również dla zaawansowanych. Bardzo dużo praktycznych zwrotów, które niby są proste, ale każdy o nich zapomina w sytuacjach codziennego życia. Bardzo przydatne zwroty do podtrzymywania konwersacji oraz wzbogacenia języka. Autor pokazuje jak wyrazić opinię na różne sposoby, dzięki czemu nie będziemy powtarzać tych samych starych zwrotów typu: yes , no , I don't know . Jest to elementarz i polecam każdemu niezależnie czy zaczyna się uczyć języka angielskiego, czy też umie ten język płynnie.

Przemysław Barański, student
Naprawdę wartościowa pozycja!!! Szczególnie osoby uczące się angielskiego powinny mieć to w swoich zbiorach jako pozycję obowiązkową!!! Genialne w swojej prostocie i niezwykle pomocne źródło do nauki konwersacji w języku angielskim.

Andrzje Beta, mechanik, 5 lat
Bardzo dobra pozycja. Sporo zwrotów, których nie nauczą w szkole lub na kursach. Serdecznie polecam!

Agnieszka, 25 lat
Wspaniały podręcznik umożliwiający szybką naukę zwrotów używanych w codziennym języku angielskim. Nauka przychodzi łatwo, bo wszystkie zwroty są w jednym miejscu, zestawione tematycznie, co bardzo oszczędza czas konieczny do wyszukiwania potrzebnych zwrotów. Bardzo podoba mi się zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich formuł grzecznościowych - pomysł na 6!!!

Katarzyna Karaś, pracownik administracji samorządowej, 28 lat
3xP - przydatna, pożyteczna i przyjemna w użytkowaniu. Rewelacja! Idealna w rozmowach! A sytuacja i nastała dziwna, niezręczna cisza już nigdy się nie powtórzy!

Karolina Makocka, specjalistka d s transportu, 19 lat
Angielskie formuły konwersacyjne to bardzo dobry zbiór angielskich zwrotów, które pomogły mi łatwiej wysławiać się. Daje to ogromny komfort podczas rozmowy i nie obawiam się, że zapomnę jakiegoś słówka, bo znając dużą ilość tych zwrotów zawsze można zastąpić nasze myśli innym zwrotem.

Dawid, uczeń, 18 lat
Dzięki temu ebookowi zdołałem znacznie powiększyć zasób swojej wiedzy z angielskiego. Polecam wszystkim naprawdę warto.

Marcin, uczeń 4 klasy Technikum Ekonomicznego
Polecam w 100%!!! Wszystkie zwroty zebrane w jednej ksiażce co bardzo ułatwia nauke.

Kasia, studentka
Kolejna pozycja, która ułatwia przyswojenie sobie bardzo wielu praktycznych zwrotów.

Ryszard Bugaj, 49 lat, mnich z Hare Kryszna
(...) Od dawna poszukiwałem czegoś takiego. Zebrane w pigułce do łatwego przyswojenia. Każdy znający choć trochę język angielski powinien posiadać tego ebooka, naprawdę warto.

Marek Rusak, Elektronik, 40 lat.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tej pozycji. Nie wiedziałem, ze może być aż tyle zwrotów określających to samo wyrażenie. (...) Nie spotkałem jeszcze tak ciekawej pozycji na rynku wydawniczym.

Janusz Chrobok, 54 lata , zarządca nieruchomości
Bardzo pomocny w korespondencji. Wymaga jednak nauczenia się przypomnienia przydatnych zwrotów w danym kontekście.

Bogdan Łozowski, 54 lata , zarządca nieruchomości
Bardzo pożyteczny ebook pozwalający na znalezienie w jednym miejscu najważniejszych formuł konwersacyjnych.

Maria Choduń, pracownik samorządowy
Super książka sięgająca różnych dziedzin życia codziennego. Można się wiele z niej nauczyć!!!

Marcin Cymerman, lat29, specjalista ds. sprzedaży
Bardzo duża pomoc w paktycznym posługiwaniu się jęzkiem.(...)

Bogdan Uszyński, Kierownik w obiektu w sektorze gazownictwa, 58 lat
Ebook dobrze zrobiony, na pewno pomoże każdemu nauczyć się angielskiego!!! Polecam!!!

Sienkiewicz Wojciech, 24 lata, pracuje w administracji
Bardzo pomocny na codzień w pracy i przy samodzielnej nauce.

Magdalena Grzybowska, mężatka, 33 lata, sekretarka
Szukałam pewnych zwrotów językowych i wreszcie udało mi się je znaleźć. Świetnie opracowany ebook!

Magdalena Chlaściak, 35 lat, własna firma
Rewelacyjna pomoc dla osób znających już język angielski, pozwala na przypomnienie sobie zwrotów i odświerzenie zapomnianych czasami wiadomości. Dla uczących się języka jest wysmienitą pozycją do nauki konwersacji w języku angielskim. Dostajesz zebrane w jednej pozycji popularne i użyteczne zwroty, naprawdę użyteczny e-book.

Hubert Szepczyński, 28 lat
W jednej ksiazeczce jest wszystko czego potrzeba - przynajmniej na dobry początek! Podział na poszczególnie rozdziały umożliwia szybkie znalezienie tego, czego w danej chwili potrzeba...

Dominika Bogaczyk, Nauczycielka j.angielskiego
Bardzo pożyteczna publikacja, gromadząca w jednym miejscu dużą ilość zwrotów konwersacyjnych przydatnych w wielu sytuacjach życia codziennego. Cennym uzupełnieniem tej książeczki bybły na pewno skrypt fonetyczny (albo inny zapis wymowy tych zwrotów) lub kaseta.

Magdalena Zielińska, Nauczyciel i lektor języka angielskiego, 30 lat
Dzięki niemu potrafię spontanicznie zareagować w codziennych sytuacjach (kiedy muszę kogoś przeprosić, podziękować lub gdy ktoś mnie przeprasza lub dziękuje).

Kinga P, studentka, lat24
Jest mi teraz dużo łatwiej komunikować się w języku angielskim.

Izabela Godlewska, 24 lata, studentka matematyki na Politechnice Warszawskiej
Bardzo przydatny ebook szczególnie dla maturzystów, którym niewątpliwie przyda się w przygotowaniach do ustnego egzaminu z jęz. angielskiego. Zebranie tak dużej ilości zwrotów pozwoliło mi na wykorzystanie mojego zasobu słownictwa w różnorodnej formie, dzięki czemu nie ograniczam się do poznanych w szkole zwrotów:)

Marta Zdzieszyńska, 19 lat
Swietne zestawienie rozbudowywujace slownictwo, a roznica wypowiedzi przed i po zastosowaniu zwrotow - niebo, a ziemia. Obowiazkowa pozycja dla przyszlych emigrantow :)

Alicja Zbrog, 23 lat, ratownik medyczny
W tym roku na studiach mam egzamin z angielskiego, dzieki tem e bookowi na pewno zaskocze wykładowce :D (wcześniej nie świeciłam wiedzą z angielskiego)

Agnieszka, Mam 21 lat, studiuje na Politechnice ślaskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
Publikacja warta swej ceny bo tania i niezwykle praktyczna. Poszerza zasób zwrotów angielskich o masę różnorodnych, niezbędnych w kontaktach z ludźmi fraz. Po wykuciu na blachę uciekawi i ugrzeczni ten język. Polecam bez zastrzeżeń.

Tomasz Pauliński, Mam 30 lat, jestem specjalistą w dużej firmie
E-book Angielskie formuły konwersacyjne jest obowiązkową lekturą, zarówno dla tych, którzy dobrze opanowali język angielski, jak i dla tych, którzy wciąż się go uczą. Autorowi udało się zebrać i uporządkować najbardziej charakterystyczne i najczęściej stosowane zwroty, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, traconego zazwyczaj na mozolne poszukiwania właściwych form w słownikach i repetytoriach języka angielskiego.

Monika Sieniawska, miłośniczka sportu i motoryzacji
Ten ebook zawiera świetnie dobrane zwroty i zdania które można wykorzystać przy wielu okazjach. POlecam!

Marek Misiak, Mam 18 lat.
Nic innego nie mogę powiedzieć jak tylko to, że nareszcie ktoś to napisał. Od dawna szukałam czegoś w tym stylu, kupując tą publikację jestem usatysfakcjonowana!!! Polecam ją wszystkim, którzy potrzebują prostych ale na temat zwrotów w języku angielskim. Książka bije na głowy publikacje typu: Rozmówki Angielskie! Bardzo polecam i zachęcam do zakupu.

Erwina G., 26 lat
Bardzo wartościowa pozycja. Korzystając z niej ma się pewność, że nauka nie pójdzie w las. gorąco polecam tym wszystkim, którzy w końcu chcą zacząć mówić po angielsku.

Krzysztof B. Socha, przedsiębiorca
Jestem mile zaskoczona że o wiele więcej i w krótkim czasie można opanować język angielski, ponieważ są to gotowe zwroty, które używa się na codzień. Naprawdę polecam każdemu tego ebooka. :-)

Alicja Mrozek, 32 lata
Ebook jest przydatna wiedza zawarta w jednym opracowaniu. Mozna szybko i latwo nauczyc sie najpotrzebniejszych slowek i zwrotow w jezyku ang.

wojciech kozioł, 26 lat
Formy konwersyjne to jest to, na co czekałem od kilku lat. Tutaj są najbardziej przydatne zdania, którymi posługują się Anglicy na co dzień. Jest ta korzyść, że ma się gotowe zdania, np; ja idę do sklepu - i nie muszę już wkuwać gramatyki. Tutaj są gotowe zdania i one skracają czas kombinowania kiedy nie zna się gramatyki perfekt. Do nauki wykorzystuję bardzo świetny program SUPERMEMO.

Waldemar Karp, 29 lat, pracuje na stanowisku kierowniczym w firmie logistycznej
Dzięki tej książce mogę błysnąć wsród przyjaciół zwrotami i słownictwem, którego do tej pory nie używałem, gdyż moje słownictwo było znacznie uboższe.

Rafik, inżynier budownictwa
Bardzo dobra pozycja, przyda sią każdemu kto leci za ocean, bądź do pracy do Angli :)

Andrzej Kowalski, 27 lat, zawód: asystent przedstawiciela handlowego
Przydatne uzupełnienie dotychczasowej wiedzy. Przebywam za granicą, biorę udział w rozmowach kwalifikacyjnych, a więc pewne wyrafinowanie językowe jest jak najbardziej korzystne. Cena bardzo niska.

Artur Darmofał, 26 lat, pracownik biurowy dużej firmy zagranicznej
Bardzo ciekawy poradnik. Ułatwił mi komunikację na lotnisku, jak i w życiu codziennym w Angli.

Mariusz Szulc, 26 lat, pracownik biurowy dużej firmy zagranicznej
Szybkie uzupełnienie wiedzy, szczególnie, gdy mamy coś na końcu języka i nie potrafimy dobrać właściwego słowa - wtedy przychodzi z pomocą ten ebook.

Maciej Piłat, 26 lat, technolog, messer.pl
Prosty, jasno napisany.

Wojciech Lobzowski, rocznik 1956
Polecam początkującym naukę angielskiego od poznania gotowych formuł konwersacyjnych. Ten ebook zawiera wystarczającą ilość zwrotów pozwalających na swobodne prowadzenie rozmowy w języku angielskim. Gorąco polecam.

Maciek, 20 lat, student
Pozwala poznać praktyczną stronę j.angielskiego. Świetny materiał uzupełniający.

KOWALSKI ANDRZEJ, 50 lat, technik energetyk
E-book Angielski formuly konwersacyjne to wspaniała pomoc w nauce języka angielskiego, czegoś takiego bardzo potrzebujemy w naszych konwersacjach. Odrazu jest tłumaczenie prostych zdań, nie musimy sami zadawać sobie trudu i jest to zbiór najbardziej potrzebnych zwrotów i naczęściej używanych na codzień. Dziękuję za wspaniały pomysł tej publikacji. Napewno warto się skusić o tę pozycję za tak niską cenę.

Bożena Maduzia, 43 lata, pracownik administracji
Uczy zwrotów wyrażeń, których do tej pory nie znałem, a które są bardzo przydatne w komunikowaniu się.

Grzegorz Doniec, 35 lat, specjalista
Świetne narzędzie do nauki angielskiego

Adrian Piontek, 32 lata, manager w firmie doradczej
Jest to chyba jedyna publikacja pokazująca kilka wersji na określenie danego zdarzenia i dająca nam możliwość elokwentnej wypowiedzi w języku angielskim na określenie zdarzenia. Co napewno będzie dobrze odebrane przez rodowitych Anglików a to pozwoli nam na szybszy sposób porozumienia się w języku angielskim prawie na całym świecie.

Andrzej Makowski, 56 lat, mechanik
Jest to skondensowana i uporządkowana wersja wszystkich niezbędnych zwrotów do wyrażania potrzeb i myśli. Bardzo przydatne, porządkuje podstawową wiedzę.

Gosia P, 23 lata, pracuje w bankowości
Jest to bardzo przydatny zbiór zasobów leksykalnych. Dzięki temu e-bookowi moja komunikacja stała się bardziej płynna i swobodna. Szczerze polecam.

Weronika B., 50 lat, ekonomista
Jest to skarbnica ciekawych zwrotów, które bardzo przydają się podczas konwersacji. Moi znajomi są zaskoczeni niektórymi wyszukanymi formami, które czasem trudno znaleść w słowniku. Polecam wszystkim.

Joanna, 22 lata, studentka filologii angielskiej, specjalność - język biznesu
Bardzo fajna metoda na szybkie poznanie języka hiszpańskiego w bardzo krótkim czasie, mnóstwo konkretnych zwrotów i słów niezbędnych do komunikowania się. Świetnie dobrane skojarzenia do zwrotów, dzięki którym łatwo zapamiętuje się dane słowo lub wyrażenie. Bardzo polecam tym, którzy chcą rozpocząć naukę j. hiszpańskiego!!!

Karolina, 23 lata, biolog, menadżer w miedzynarodowej firmie kosmetycznej
Ebook w bardzo przejrzysty sposób przedstawia podstawowe zwroty. Podzielony na kategorie tematyczne dobrze sprawdza się szczególnie przy pisaniu korespondencji.

Katarzyna Wijas, 21 lat, studentka europeistyki
Wiele zwrotów i znaczeń w języku angielskim. Ebook bardzo fajnie wszystkie znaczenia tłumaczy, jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Dorota Sikora, ekonomistka
Przejrzyście zorganizowane zwroty, konkretne i bardzo pomocne. Jest ok!

Natalia Karpowicz, studentka szykująca sie do wyjazdu do Irlandii
Bardzo dobra publikacja w prosty sposób podająca standardowe formuły, pozwalające na swobodne i szybkie rozpoczęcie rozmowy lub jej kontynuowanie. Polecam

Mariusz Kos, 40 lat, spedytor międzynarodowy
Dzięki ebookowi Angielskie formuły kanwersacyjne udało mi sie poznać wiele dotąd mi nie znanych wyrażeń, co naprawdę ułatwia kontakt w tym języku. Formuły te są zrobione porządnie i bardo ciekawie. Kontynuuję jeszcze naukę więc jestem bardzo zadowolona że takie formuły wogóle powstały ;-)

Patrycja, 21 lat, uczennica studium rachunkowości
Bardzo ciekawe opracowanie, przede wszystkim , a to bardzo ważne, w prosty sposób podaje podstawowe formuły konwersacyjne języka angieskiego.

Bogdan Taborski, technik budowlany, aktualnie pracuje na budowie w Irlandii
Jest to bardzo dobra i przydatna książka szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się języka angielskiego i nie bardzo sobie radzą z odpowiednimi pytaniami i zwrotami w języku angielskim. Myślę, że dla osób wyjeżdzających do pracy za granicę też bym tę książkę poleciła.

Wanda, 50 lat, pracownik administracji
Ebook umożliwił mi wzbogacenie zasobu podstawowych zwrotów konwersacyjnych, które umożliwiają urozmaicenie wypowiedzi. Uważam, że jest godny polecenia, szczególnie osobom, które nie chcą aby ich wypowiedzi były szablonowe.

Beata P., fizjoterapeutka
Bardzo ciekawa pomoc do nauki angielskiego. Wszystko zebrane w jednym miejscu, podzielone na działy. Ebook jest jasny i przejrzysty a jego zawartość wprost sama zachęca do nauki :)

Dorota Romaniuk, pracuję, moje hobby to ratownictwo medyczne
Formuły podpowiadają nam jakich słów, zwrotów należy użyć komunikując się native speakerami w wielu typowych sytuacjach. Każdy powinien mieć w głowie na pamięć to co tam napisano, gdyż bez tego nie mają szans na właściwą rozmowę. Polecam!

Grzegorz Borkowski, elektronik
Jeszcze jestem co prawda w trakcie wertownia e-booka, ale dzięki niemu, bez grzebania w słownikach szybko mogłem dotrzeć do potrzebnych zwrotów. Jest mi to pomocne szczególnnie w korespondencji.

Paweł Burchert, programista
Świetna publikacja, naprawde warto było ją kupić.

Jan, maturzysta
Polecam tę pozycję. Dużo przydatnych sformułowań, jednak w praktyce wykorzystuje się średnio jedynie 2 z 10, mimo wszystko pozycja jest chyba warta swojej ceny.

Marcin Nowik, 25 lat, inż. elektronik i jednocześnie jeszcze student Politechniki Warszawskiej
Bardzo dobry ebook, nie mniej szkoda, że nie ma w nim również fonetycznej wymowy w jezyku polskim tak jak w przypadku Angielskich slówek . Byłby jeszcze bardziej pomocny dla nowicjuszy uczących sie języka angielskiego, takich przynajmniej jak ja. Nie mniej jednak dziękuję i za to, i polecam innym. Naprawdę warto go zakupić.

Bogdana Krawczyk, księgowa na emeryturze, która wziela sie za nauke j.angielskiego
Bardzo interesujące zestawienie. Udało mi się już wykorzystać kilka zwrotów podczas służbowej rozmowy telefonicznej. POLECAM.

Joanna Cieszyńska, 32 lata, menadżer
Wspaniała książka zawierająca zwroty, których trudno byłoby znaleźć w słowniku. Bardzo przydaje się w nauce moich uczniów do matury.

Elżbieta Kasprzyszak, 46 lat, tłumacz angielskiego, obecnie udzielam korepetycji
Naprawdę bardzo dobry ebook. Przyda się w niejednej sytuacji, ponieważ zwroty tam zawarte często pomagają w rozmowie oraz urozmaicają ją a często brakuje nam właśnie takich prostych a zarazem właściwych zwrotów. Gorąco polecam ;-)

Andrzej K., 38 lat, wykształcenie wyższe
Bardzo przydatne w rozmowie! Pozwala uporządkować zdobyta wiedzę. Podane zwroty bardzo łatwo się przyswaja!

Monika Szabelska, 20 lat, studentka
Warto to kupić i korzystać, uczyć się. Ja to zrobiłem i zaskoczyłem tym lektora - podając odpowiednie formuły do odpowiedzi ustnej.

Marek Pentek, 46 lat, mgr inż. mechanik
Ebook Angielskie formuły konwersacyjne jest świetnym uzupełnieniem mojej znajomości języka angielskiego, którego uczę się już wiele lat. Formuły takie jak zawiera wspomniany ebook są niezbędne do utrzymania sprawnej komunikacji w dialogach i rozmowach w języku angielskim. Polecam ten ebook gdyż zawiera zwroty, dzięki którym można zastąpic utarte sformułowania i upiekszyc nasz język.

Jarosław Galos, student IV roku Akademi Ekonomicznej w Krakowie
Bardzo podoba mi się przedstawienie jednego zwrotu na kilka róznych sposobów, takie bogactwo słownictwa jest bardzo wskazane gdyż pewne jezykowe niuanse są bardzo istotne i podkreślają w pewnien sposób to co chcemy faktycznie przekazać (styl oficjalny, przyjacielski, nieformalny czy z pewnymi podtekstami). Poleciłabym tą książkę wszystkim, którzy szukają własnie tego typu słownictwa (zachowanie się w różnych sytuacjach towarzyskich - często brakuje nam słów, niby wiemy co powiedzieć a jak się okazuje jednak mamy z tym problemy gdy przyjdzie co do czego).

Beata Wójcik, 23 lata, studentka edukacji medialnej i informatyki
Bardzo dobrze opracowany zbiór formuł konwersacyjnych. Po co szukać w kilku książkach skoro ma się to w jednej :D

Małgorzata Nowak, Automatyk
Ebook jest super, łatwo się z niego korzysta i uczy, bardzo mi się przydał. Polecam wszystkim :)

Ewa Zawisza, 29 lat, programistka aplikacyjna
Wydanie jest wspaniałe, dużo nowości, polotuo. Takich wydań więcej!

Waldemar Sieczko, b.z.
Jest dobry dla początkujących, można coś sobie przypomnieć, coś nowego złapać, to prosty zakres podstawowych zwrotów, przyda sie na początek.

Irena M., b.z.
Nareszcie jest do dypozycji oprócz tradycyjnych rozmówek, taka publikacja. Choć nie ma (zrozumiałe ze względu na format) podanej wymowy, to i tak jako nie należący do grupy biegłych anglistów, dość dobrze sobie radzę. Zdecydowany plus - wielość rozmaitych sytuacji, kontekstów. Bardzo przydatny material tak w nauce, jak i poszerzaniu swoich umiejętności. Cóż więcej, może by tak j.niemiecki?

Ludwik Minta, F-ma TAXI, http: domino113.w.interia.pl
Dzięki ebookowi jestem bardziej elastyczny w wypowiedziach, zawarte w nim formuły są bardzo przydatne przy codziennych konwersacjach.

Piotr Marek, 28 lat, inż elektronik, projektant systemow automatyki w firmie siemens vai
Doskonale opracowane formuły, pozwalają wykorzystać język angielski w róznych sytuacjach życiowych.

Grażyna Wojciechowska, Jestem osobą w średnim wieku, pracuję i podróżuję ile się da i gdzie się da :-)
Jestem bardzo zadowolona z tego ebooka, nawet mój mąż, który ostatnio był w domu a mieszka aktualnie w Anglii powiedział, że jemu on też się przyda.

Anna Cyl, 37 lat, pracuje w hurtowni owoców i warzyw
Ten e-book jest bardzo przydatny do nauki języka angielskiego, do biegłej konwersacji. Dzięki niemu będę mógł skutecznie komunikować się w języku ang. Stopniowo rozszerzam swoją wiedzę o różne ciekawe zwroty.

Piotr Hałas, 31 lat, geograf i bibliotekarz, piter-h@wp.pl
Przejrzysta forma, ciekawe i niebanalne zwroty, które warto używać aby kogoś zaskoczyć swoją znajomością języka. Polecam osobom, które już są zaawansowani w angielskim jak i zupełnie początkującym.

Jola M., 20 lat, studentka
Dużo jest tutaj słownictwa, które jest prostsze i szybsze w konwersacji

Włodzimierz Wieczerzak, 50 lat, technik mechanik
Angielskie Formuły Konwersacyjne uzupełniły moją bazę do nauki angielskiego. Moja baza składa się z porad jak się uczyć słówek umieszczonych w pozycji Angielskie słówka oraz narzędzia SuperMemo, które pomaga mi utrwalać poznane słówka. Formuły konwersacyjne bardzo mi się podobają, ponieważ nie zawierają zbędnego tekstu zagłuszającego jedynie samą kwintesencję, czyli niezbędne zwroty. Mam nadzieję, że również ta pozycja będzie się rozwijać podobnie jak Angielskie słówka .

Agnieszka Pawelec, 34 lata, informatyk
Jest zwięzły, konkretny i w tematach które są niezbędne w angielojęzycznej codzienności.

Izabela Tworak, pracuje w www.9477.pl
Skuteczny poradnik dla wszystkich, którzy chcą aby język obcy był jeszcze bogatszy.

Barbara Bogaczyk, informatyk z Warszawy
Szczerze polecam! Ebook umożliwia zrozumienie w jakich sytuacjach jakich zwrotów należy użyć, choć mogłoby się wydawać, że oznaczają to samo.

Jolanta Brzezicka, informatyk z Warszawy
Uczyłem się języka i w marcu wyjeżdżam do Irlandii. Polecam. Przyda mi się tam gdzie jadę.

Greg Janicki, 29 lat, wolny ptak :-)
Zakupiony przeze mnie ebook Angielskie formuły konwersacyjne jest świetny, spełnia moje oczekiwania. Na pewno polecę swoim znajomym. Pozdrawiam.

Zofia Pietkiewicz, 57 lat, wykształcenie wyższe ekonomiczne
Bez wątpienia jest to kompendium zswrotów powszechnych w języku angielskim. Pozwala ten materiał na pewien luz konwersacyjny ale i elegancję , co jest aktualnie chyba typowe dla tego języka. I think so. I belive so I recommend this book. Many thanks. PS. Oceniam pracę na 5 gdyż nie znam w tej furmule lepszej, ale liczę że takowa się pojawi...

Stanisław Janiak, wiek: niemalże jego 1 2.
Bardzo pożyteczne opracowanie. W jednym miejscu zebrane zwroty pozwalające 'zautomatyzować' i 'poszerzyć' komunikację. POLECAM

Andrzej Więckowski, 40 lat, informatyk
Bardzo fajna książeczka. Każdy nawet b. dobrze znający j.ang. znajdzie zwroty przydatne w mowie potocznej. Polecam z małym ale, cena jest lekko wygórowana.

Paweł Nowak, 35 lat, właściciel firmy
Doskonała pozycja! Mimo, że znam dobrze język angielski i bez problemu poruszam się po angielskim Internecie, jednak zawsze miałem problemy z komunikacją... E-book ten rozwiązał mi ten problem! Teraz już o wiele mniej stresuję się w czasie rozmowy z moim angielskim przyjacielem, gdyż mam bogatszy zasób, może nie tyle słownictwa, ile gotowych wzorców odpowiedzi. Polecam każdemu, kto chce swój angielski upgradować do poziomu konwersacyjnego - będzie to na pewno dobry początek. Dodatkowa podpowiedź: ja do nauki tych formuł konwersacyjnych wykorzystuję SuperMemo98, jest to genialny sposób na szybkie i TRWAŁE przyswojenie wiedzy.

Jan Kowalewski, właściciel firmy

Podobne poradniki

Szybka nauka języków obcych
29.90 zł
Hiszpańskie słówka
19.97 zł
Okresy warunkowe są proste!
19.90 zł
Angielskie czasy
14.90 zł