Analiza FMEA procesu

Analiza FMEA procesu

Jak powinno wyglądać zarządzanie jakością i analiza FMEA procesu w praktyce? Wykładamy kawę na ławę.


Cena: 29.90 zł
Autor: Zbigniew Huber
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-030-0

Opinie

Jestem kontrolerem jakości od kilku lat a obecnie zmieniłam profil mojej pracy, gdzie w dalszym ciągu pracuję w swoim zawodzie ale pierwszy raz spotkałam się z Analizą procesu FMEA. Z tego zakupu jestem bardzo zadowolona, ponieważ oprócz tego, że w pracy mam okazję go wykorzystać to jeszcze zbieram dodatkowe doświadczenia w swojej pracy. Analiza procesu FMEA jest tak przejrzyście napisana, że naprawdę nie ma problemu aby go zrozumieć. Jest napisana w taki sposób, że każdy powinien go zrozumieć. Dziękuję za tą publikację. Polecam. Ta publikacja pozwoliła mi na osiągnięcie większej wiedzy, doświadczenia no i oczywiście inne spojrzenie szefa na moją pracę. Super!!!

Urszula Szczepaniak, elektryk, kontroler jakości; 47 lat
Książka jest po prostu świetna! Nic dodać, nic ująć!

Ewa S., studentka
Wiedza jest przekazana w bardzo prosty i przystępny sposób. Może być z powodzeniem wykorzystana przez osoby mające po raz pierwszy do czynienia z opisanymi w nim narzędziami doskonalenia procesów. Godny polecenia osobom zajmującymi się wdrażaniem i utrzymaniem systemów zarządzania jakością, także jako materiał do szkoleń.

Dominika Dudek, Pełnomocnik ds jakości
Zaletami ebooka Analiza FMEA procesu jest przede wszystkim przystępny i co zaskakujące ciekawy sposób prezentacji tematu. Książka nie jest brykiem, co pozwala zapoznać się z treścią i poznać metodę FMEA przy jednym posiedzeniu .

Jerzy Radomski, Fabryka Wiertła Baildon Sp. z o.o
Jestem w trakcie przeprowadzania pFMEA 2 rozbudowanych procesów produkcyjnych. Przydały mi się przede wszystkim szczegółowy opis pFMEA krok po kroku i użyteczne tabele. Polecam każdemu, kto męczy się z FMEA :)

Małgorzata Staniszewska, 23 lata

Podobne poradniki

Praktyczny Marketing w Małej Firmie
19.90 zł
Import pieniędzy
29.90 zł
Marketing alternatywny
19.90 zł
Idealny pracownik
19.90 zł