Akupresura w praktyce

Akupresura w praktyce

Akupresura to sposób na skuteczne pozbycie się uciążliwych dolegliwości i pomoc w konwencjonalnym leczenie wielu chorób.


Cena: 19.97 zł
Autor: Danuta Popowicz
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-206-8

Opinie

Kasiazke ta zakupilam dla mojej mamy, ktora boryka sie z roznymi schorzeniami, z ktorymi medycyna konwencjonalna nie daje sobie rady. Pozycja bardzo ciekawa, ktora przede wszystkim w jasny i przejzysty sposob ukazuje sposoby na stymulowanie punktow na ciele. Goraco polecam ta ksiazke:)

Anna Koczur, politolog
Dzięki tej książce nauczyłem się radzić sobie z niektórymi bólami jakie czasem mnie dopadają. Teraz zamiast zażywać środki przeciwbólowe masuje punkty energetyczne. A do tego umie poradzić sobie ze zmęczeniem oczu, które towarzyszy mi od wielu lat. Dziękuję za napisanie tej książki.

Łukasz Radwan, 25 lat
Bardzo przydatna pozycja dla osób, które zajmują się własnym zdrowiem w sposób naturalny. Łatwość wyszukiwania tematów i rozdziałów sprawia duże udogodnienie.

Piotr Alejski, prezes zarządu spółki, 57 lat
(...) miałem kłopoty z odnajdywaniem punktów leczniczych na swoim ciele, dzięki udostępnieniu ebooka leczę staw barkowy, po kilku zabiegach zacząłem ręką normalnie pracować, leczę również obstrukcje na co cierpię od lat i muszę przyznać, że bardzo mi pomaga (...)

Jan Oraczewski, 68 lat, emeryt
Książka w bardzo prosty i przejrzysty sposób prezentuje istotę zagadnienia. Wydaje się, że w dobie codziennej gonitwy w walce o egzystencję jest istotne, aby w szybki sposób korzystać z praktycznych podręczników, tak jak z tej pozycji.

Ryszard Bugaj, 50 lat
Akupresurę poznalem już bardzo dawno. Wydawnictwa dostępne na polskim rynku opisują temat bardzo dokładnie jakby wszyscy mieli być profesjonalistami. Ebook Akupresura w praktyce przedstawia jak sobie poradzić w konkretnych sytuacjach w sposób prosty i... praktyczny, oszczędzając nasz czas i pomijając zbędną teorię. Gorąco polecam!

Bogusław Franke, 38 lat, przedsiębiorca
Znam akupresurę i stosuję ją w praktycznie w gabinecie. Dzięki wiedzy zawartej w ebooku mogę szybko znaleźć interesujące mnie schorzenie w trakcie wykonywania zabiegu masażu i dodatkowo wspomóc zabieg działaniem na punkty akupresurowe.

Bogusław Pypno, 48 lat, masażysta i bioterapeuta
Poszukiwałam takiej lektury, bo chcę pomóc bardzo chorej bliskiej osobie. Mam nadzieję, że lektura będzie pomocna. Znalazłam w niej ważne wskazówki, którymi będę sie kierować. Dziekuję za e-booka.

Anna Wilczek, 48 lat, masażysta i bioterapeuta
Zdobyłem większą wiedzę na temat funkcjonowania mojego organizmu. Polecam tę publikację wszystkim, którzy chcą w szybki i łatwy sposób pozbyć się uciążliwych dolegliwości.

Łukasz Nowak, 48 lat, masażysta i bioterapeuta
Książka jest świetnie ułożona i prosta kiedy chcemy szybko uzyskać informacje dla danego pacjenta. Jest rewelacyjna dla osób które dopiero zaczynają i takie jej zestawienia dla jednostek chorobowych to świetny pomysł. Myślę, że poleciłabym ją każdemu kogo interesuje ten temat.

Joanna Krygier, fizjoterapeutka, chiropraktyk i masażystka prowadząca firmę zajmującą się rehabilitacją, fizykoterapią i masażem
Bardzo pożyteczna dla zwykłego śmiertelnika pozycja. W sposób przystępny i bardzo praktyczny pomaga samemu stosować ten rodzaj terapii bez konieczności korzystania z pomocy róznego autoramentu uzdrowicieli . Zawarte w nim treści pozwalają bez obawy na stosowanie akupresury na sobie oraz bliskich. Super!!!!!

Dorota Gutowska, 28 lat, mgr wf, pracuje w szkole
Przydatna pozycja w leczeniu zdrowia przez samego siebie.

Stepnowski, schorowany czlowiek
Poszerzyłem swoją wiedzę na temat masażu. Robię to zawodowo a teraz jestem skuteczniejszy, niektórzy nawet nie wiedzą, że im stosuję pewne zabiegi z akupresury ale podniosło to moją renomę wśród pacjętów ze względu na skuteczność.

Stefan Zoch, masażysta
Napisane prosto i przejrzyście. Nie ma natłoku informacji a tylko to, co najistotniejsze. Mam nadzieję, że zastosowanie okaże się też skuteczne.

Bożena Janisyewska-Rolka, 36 lat, ksiegowa
Zakup ebooka Akupresura w praktyce pozwolił zdobyć mi podstawowe wiadomości dotyczące akupresury i zastosować powyższe w praktyce z czego jestem usatysfakcjonowany gdyż tego oczekiwałem od tej publikacji i polecam ją każdemu.

Wiesław Sławuta, mgr inż.hutnik

Podobne poradniki

Choroby cywilizacyjne
19.97 zł
Jak wyleczyć nieuleczalne choroby
19.97 zł
Jak w 90 dni pokonałem raka?
19.97 zł
Migrena stop!
9.97 zł