ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii

ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii

Jak sprawić, aby ortografia nie sprawiała Twojemu dziecku trudności?


Cena: 19.90 zł
Autor: Jolanta Gajda
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-418-5

Opinie

To najlepsza książka dla rodziców jaką przeczytałam. Polecam ją osobom które mają szczególne problemy z ortografią. Musisz ją mieć, jeśli Twoje dziecko robi błędy. Najlepsze jest to że jest to książka praktyczna. Jest dużo przykładów, zabaw, krzyżówek, wykreślanek. Są arkusze pisowni wszystkich trudnych wyrazów, ale też i arkusze do wydruku. Naprawdę ta książka to zbiór wiedzy o ortografii.

Anna G, mgr zarządzania i marketingu. Doktorant na SGH. Mama Weroniki:)
Książka bardzo pożyteczna całej jeszcze nie przeczytałam ale fragmentami czytałam i bardzo mi sie przyda do napisania pracy magisterskiej na mój temat oraz polecam ja dla rodziców dzieci .

PatrycjaPietras, jestem studentka 4 roku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej
Bardzo się cieszę z dokonania zakupu tej pozycji, ciekawa, wciągająca. Świetnie i łatwo przedstawia techniki uczenia się. Nie tylko w nauce ortografii mogę je wykorzystać. Choć dopiero zaczęłam naukę z moim dzieckiem ( z tą książką oczywiście:)) to widzę,że już przynoszą świetne rezultaty. Pozdrawiam wszystkich uczących się, powodzenia:)

Małgorzata Śmigla, pracownik socjalny studentka
Jest bardo ciekawą pozycją, czyta się ją szybko, bardzo mi rozświetliła podejście do nauki z moim dzieckiem. Pierwszy raz spotkałam się z tak ciekawym opracowaniem metod uczenia. Choć dopiero zaczęłam pracę nad naszym językiem i obowiązującymi zasadami ortograficznymi widzę że już zaczęła przynosić pozytywne rezultaty. Metoda skojarzeń super ... Jako studentka również muszę się uczyć, sama na sobie kilka metod przetestuję. Pozdrawiam wszystkich uczących się, powodzenia :)

Małgorzata Śmigla, pracownik socjalny studentka
Książke oceniam bardzo pozytywnie. Zawiera cenne wskazówki jak psychologicznie podejśc do nauki ortografii, jak pozytywnie motywować i zachęcić dziecko do nauki ortografii. Przetestowałam już niektóre wskazówki z moim 10 -letnim synkiem i byłam mile zaskoczona uzuskanymi efektami. Mile zaskoczyło mnie również szybka realizacja zamówienia .

Iwona, mama dwojga dzieci

Podobne poradniki

ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii
19.90 zł
Szkolny start dziecka
19.90 zł
ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu
19.90 zł
Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety
14.90 zł