ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu

ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu

Wychowanie dziecka w praktyce. Dowiedz się, jak pomóc swojemu dziecku osiągnąć sukces i sprawić, aby było szczęśliwe.


Cena: 19.90 zł
Autor: Jolanta Gajda
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-280-8

Opinie

Jestem już dojrzałą mamą i młodą babcią i tę książkę kupiłam dla mojej cóki i jej męża, aby te cenne rady wdrożyli w życie i i aby wychowali mojego wspaniałego wnuka na szczęśliwego człowieka. Rady godne wdrożenia w życie, myślę że wiele młodych rodziców powinno się z nimi zapoznać, bo przecież każdemu zależy najbardziej na tym aby wychować szczęśliwe dziecko. Bo to w życiu jest najważneiejsze.

Gabriela Okseniuk, pracuje w ośrodku pomocy społecznej
Jeśli czujesz się odpowiedzialny za swoje dziecko, a niewątpliwie tak jest, ta książka jest dla Ciebie. Mi pomogła zrozumieć lepiej syna, lepiej go motywować do działania a na efekty nie musiałem czekać długo.

Dariusz Kalbarczyk, Przedsiębiorca wydawca między innymi serwisu www.miksuj.pl
Polecam tą książkę wszystkim rodzicom. Zawiera bardzo dużo informacji i porad jak postępować z dziećmi, jak zachęcić dziecko do nauki i nie tylko. Myślę, że gdyby każdy rodzic przeczytał tą książkę - stwierdziłby ile błędów popełnia. Owa książka uczy nas jak powinniśmy postępować, aby wychować nasze dziecko tak, by w swoim dorosłym życiu było dumne z siebie i z tego jakich ma rodziców.

MONIKA, EKONOMISTKA
Bardzo dobra książka, która pozwala zauważyć nasze błędy wychowawcze i doskonale motywuje nas do ich naprawienia. Mając nawet najlepszy przykład wyniesiony z domu rodzinnego nie będziemy sami w stanie uniknąć wszystkich błędów chociażby, dlatego że jesteśmy zajęci pracą lub znajdą się zawsze jakieś powody, ze zapominamy o tym, co naprawdę ważne. Każdy rodzic powinien ją przeczytać bo każdy z nas chce być szczęśliwy, a największym szczęściem dla nas jest szczęście naszych dzieci i bliskich.

jakub, mam 30lat i prowadze dzialalnosc gospodarczą
Lektura ABC-Madrego-Rodzica-Droga-do-Sukcesu jest bardzo ciekawa oraz pouczajaca. Aplikuję w życiu cenne rady autorki i jestem pewna ze ja, moje dzieci oraz rodzina juz odnosimy sukcesy zyciowe.

Anna Kusak, Jestem wyjatkowa kobieta. Kocham odkrywac' oraz aplikowac' we wlasnym zyciu cenne porady madrych ludzi
Bardzo dobre porady ;-)

-, Jestem wyjatkowa kobieta. Kocham odkrywac' oraz aplikowac' we wlasnym zyciu cenne porady madrych ludzi
Wspaniała książka. Jestem w 100% zadowolona z zakupu. Każdy rodzic powinien ją mieć. W pewnym stopniu otworzyła mi oczy na wiele spraw. Polecam.

Aleksandra Jóźwiak, Gospodyni domowa
Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko odniosło w życiu sukces, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli zastosujesz w praktyce chociaż część pomysłów i praktycznych porad służących rozwojowi dziecka zawartych w tej publikacji, będziesz z radością obserwować jak wpłyną one na jego rozwój i dodadzą mu skrzydeł.

Barbara Sitko, Gospodyni domowa
Uważam, że te publikację powinna otrzynać każda kobieta razem z pierwszym zdjęciem swojego maleństwa, czyli zaraz po stwierdzeniu ciąży przez lekarza wykonującego badanie USG. Myślę, że tylko próbując zastosować sie do zaleceń zawartych w w w książce i posiadając zawartą w niej wiedzę mamy szanse na zapewnienie szczęścia naszym dzieciom a przez to nam samym. Dziękuję.

Katarzyna Świeboda, Gospodyni domowa
Fajna książka, naprawdę polecam wszystkim rodzicom, chcącym dobrze wychować swoje dziecko.

Justyna, ksiegowa, 26 lat
Świetna książka!! Obowiązkowa lektura dla każdego rodzica!!! Wskazówki zawarte w tej książce na pewno pomogą w dobrych i fachowym wychowaniu swojego potomka!!!! GORĄCO POLECAM!!!!

Tomasz Sikorski, 32 lata, budżetówka, student
super, napisana w bardzo przystępny sposób i pomaga rozwiązać wiele problemów z życia codziennego. Dodatkowo wybrałam książkę w wersji mp3 więc słucham wielokrotnie w drodze do pracy w celu utrwalenia pewnych zachowań w stosunku do dziecka. Książka godna polecenia!!!

Aleksandra Korona, przede wszystkim matka:)) pracuję w banku
Audiobook, który właśnie skończyłem słuchać powinien stać się obowiązkową lekturą nie tylko każdej matki, ale i żony, jak i każdej kobiety, która pozostaje w związku z mężczyzną. Prawdą jest, że mężczyzna to takie duże dziecko i wiele z porad jakie znajdziesz w niniejszym poradniku z powodzeniem możesz zastosować także na swoim mężczyźnie. Jeśli potrafisz pozytywnie wpływać na mężczyznę, będziesz potrafiła pozytywnie wpływać także i na dziecko, i odwrotnie. Dlatego też zamów ten poradnik i wykorzystaj niniejszą wiedzę podwójnie. Możesz tylko zyskać, a wiedza jak sprawić, by ktoś był szczęsliwy jest wszak bezcenna! Gorąco polecam.

Piotr Mart, autor poradnika Mężczyzna od A do Z
Dzięki temu ebookowi udało mi się inaczej spojrzeć na siebie jako rodzica. Polecam tę pozycję każdemu rodzicowi.

Monika Seyda, 37 lat
Po przeczytaniu tej książki zdobyłam wiele cennych wskazówek, które zaczęłam już stosować w swojej rodzicielskiej roli. Gorąco polecam!!!

Magda M, radca ds ekonomicznych w przedsiębiorstwie państwowym
Ta publikacja uzmysłowiła mi jak ważna rolę odgrywają wypowiadane słowa do naszych pociech, a przede wszystkim w jakiej formie to robimy. Pomogła mi sprawić, że rozwój dzieci jest zajęciem przyjemnym i satysfakcjonującym, ponieważ metody zastosowane szybko przynoszą swoje efekty.

Krystyna Kurasińska, studentka, krawcowa
Książka Jolanty Gajdy utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie marnuję czasu, gdy nie oszczędzam go dla moich dzieci. Uświadomiła mi również, że moje pociechy - podobnie jak każde inne - mają w sobie ogromny potencjał i mnóstwo talentów, które czekają tylko na to, aby rodzice pomogli je wyzwolić. Jak nie popaść w rutynę, spędzając każdy kolejny dzień ze swoimi dziećmi, jak zamienić żmudne wychowanie w przygodę z dużą dawką radości i satysfakcji zarówno dla rodziców jak i dzieci? Dowiedziałam się tego podążając z Jolantą Gajdą drogą do sukcesu . Przeczytaj i ciesz się, że jesteś mamą!

Iwona Grochola, teolog, katechetka
Pragnę wyrazić moje najszczersze podziękowania autorce ebooka ABC Mądrego Rodzica . Dla mnie osobiście przeczytana książka to strzał w dziesiątkę, jest pewnego rodzaju podsumowaniem wieloletniej pracy nad sobą oraz sprawdzianem w pracy z dzieckiem. Bardzo przejrzysta treść, zawierająca istotne - praktyczne wskazówki dla rodzica od rodzica. I najważniejsze nie DOŁUJE (jak niektóre książki o wychowywaniu, wyznaczaniu granic etc...o dzieciach). Najważniejsze jednak jest dla mnie pozytywne przesłanie autorki. Myślę, że świetnie jej się to udało - ta książka daje mnóstwo praktycznych rad i zostawia świetny pozytywny power - o to chodzi!!!

Kasia Kulińska -Wolnik, manager w firmie reklamowej, 35 lat
Super!!! To jest to na co czekałem! Jak my - rodzice możemy bardzo skrzywdzić nasze kochane dzieci nie mając wiedzy, którą posiada ta książka. Powinna zostać wprowadzona do szkoły.

Zbigniew Stecko, własna firma, 45 lat
Dzięki tej książce zrozumiałam jak dziecko odbiera moje zachowanie w różnych codziennych sytuacjach. Nauczyłam się panować nad swoimi emocjami i zanim cokolwiek powiem do mojego dziecka, dwa razy sie zastanawiam. Doskonała książka, aby oderwać sie od codziennego zabiegania i zastanowić się nad własną rodziną.

Agata Hannoush, zajmuję sie domem, 25 lat
Świetny poradnik. Powinien przeczytać każdy rodzic. Przyda się także dziadkom. Po przeczytaniu zyskałam wiedzę jak wychowywać dziecko na człowieka sukcesu. Porady są praktyczne, proste, a jakże mądre. Już rozesłałam do znajomych, wszyscy bardzo dziękowali.

Iwona Wydrzyńska, chemik, mama dwóch córek; 40 lat
Rewelacja! Wychowałam dwoje dzieci, a mimo to dowiedziałam się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy. Przyda się, gdy będę mieć wnuki.

Danuta Lembowicz, wkrótce babcia, 49 lat
To świetna książka, ucząca rodziców wsłuchiwania się we wnętrze ich maleństwa.

Barbara Werner, Lat 25, pracownik naukowy państwowej uczelni
Nie łatwo jest być rodzicem. Sam już to wiem od 1,5 roku. Wielu rzeczy się nie wie, nawet nie rozumie, ale dzięki tej książce bardziej pojąłem istotę rodzicielstwa.

Piotr Gibulski, 31 lat, inżynier elektronik
Znacznie lepsze podejście do sztuki wychowywania dzieci. Od dwóch lat sam wychowuję dwoje dzieci i właśnie tego szukałem.

Artur Marciniszyn, 34 lata ,działalność gosp.
Jestem zafascynowana tą lekturą i myślę ,że warta jest polecenia szczególnie rodzicom jestem nauczycielką dzieci w wieku wczesnoszkolnym i mam zamiar to zrobić.(...)

Kosińska Urszula, 37 lat, nauczyciel, Szkoła Podstawowa
Wiem jak reagować na zachowanie dziecka, bardzo mądra książka.

Grzegorz Doniec, 35 lat
Wspaniała książka, w prosty sposób opisująca jak radzić sobie z wychowaniem dziecka, pokazująca wiele przykładów zabaw edukacyjnych i sposobów na prawidłowy rozwój dziecka.

Agnieszka Rybczyńska, 26 lat, filolog j.angielskiego, mama 2-letniego Roberta
Korzyści, wiedza i dobre rady osiągnęłam sięgając po tę książkę a wspaniałe owoce będziemy (ja i moje dziecko) zbierać mam nadzieję w niedługim czasie.

Aneta Malinowska, przed 30-stką, zawód: pracująca mama

Podobne poradniki

Szkolny start dziecka
19.90 zł
Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety
14.90 zł
ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka
19.90 zł
ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii
19.90 zł