46 zasad zdrowego rozsądku

46 zasad zdrowego rozsądku

Gdyby ciężka praca oznaczała sukces, to najbogatsi byliby niewolnicy.


Cena: 21.70 zł
Autor: Witold Wójtowicz
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-678-4

Opinie

Książkę przeczytałam z zapartym tchem chyba w godzinę i nic nie było w stanie mnie od niej odciągnąć, jest nieocenionym poradnikiem i taka mądra, napisana prostym, ciekawym językiem. Czytając czułam jakbym czytała list od przyjaciela. Gorąco polecam.

monika Leśniak, 30 letnia poszukiwaczka szczęścia i sukcesu, mamuśka, pracuję w sklepie
Książka jest dla tych, którym czasami w głowie świta myśl Kurcze, coś tu nie gra . Tu, czyli w życiu, pracy, związkach. Dlaczego zycie wydaje się takie żmudne i jałowe? Czy musi tak być? Czy poczucie szczęścia i spełnienia to coś absolutnie w doczesnym życiu nieosiągalnego? W książce są odpowiedzi na wszystkie te pytania. Odpowiedzi rzetelne, bardzo logiczne, konkretne i nie pozostawiające złudzeń... gwiazdka z nieba nie spadnie, rycerz na białym koniu nie przyjedzie - trzeba się ocknąć i żyć świadomie; odrzeć siebie ze złudzeń, chciejstw, marudzenia, niemocy, bezradności; wymagać od siebie samodyscypliny a jednocześnie celebrować życie w każdym jego przejawie .Nie dorabiać do swojego życia ideologii, tylko po prostu zyć - ODWAŻNIE. Odważnie pragnąć, odważnie przyjmować. Dlatego ta książka jest naprawdę dla każdego.

Magdalena Kozłowska, Mam 38 lat, mam dwie dorastajace córki, pracuję w szkole
bardzo dziękuję za tą pozycję, jestem osobą, której ostatnio bardzo zaczęło zależeć na moim własnym sukcesie i zupełnie nie wiedziałam jak do tego się zabrać. ja jestem osobą, która nie godzi sie na przeciętność- mi to nie wystarcza. postanowiłam że zwyciężę w moim życiu i jak miło dowiedzieć się paru wskazówek jak to zrobić :)

Małgorzata Szybowska, Mam 38 lat, mam dwie dorastajace córki, pracuję w szkole
Ta książka jest moją drugą książką Witolda Wójtowicza, którą przeczytalem. Uważam, że książki te dają niesamowitego kopa by wziąść się w garść i zrobić coś ze swoim życiem. Zawsze znajdziemy sobie jakieś wymówki by czegoś nie zrobić, co by tak naprawdę pomogło nam w przyszłości. Osobiście uważam, że lektura ta jest obowiazkowa jeżeli chcesz osiągnąć sukces. Witold jest człowiekiem, którego warto nasladować, po prostu jest wspaniałym mentorem. Woźnica górą!

Sebastian Gaura, Jestem kucharzem i obecnie i pracuje w Londynskich restauracjach.
Zanim przeczytałem tą książkę, na życie patrzyłem sceptycznie. To dzięki tej pozycji zacząłem myśleć o pasywnym zarobku i zdałem sobie sprawę, że sukces jest dla każdego, kto go bardzo pragnie.

Grzegorz Stęplewski, Student
46-zasad-zdrowego-rozsadku to bardzo rzeczowa i konkretna książka, która poszerza horyzonty, czasami rozbawia a przede wszystkim motywuje do wzięcia odpowiedzialności za swoje ŻYCIE!!! Bardzo polecam tę pozycję ponieważ naprawdę każdy znajdzie w niej coś cennego dla siebie co mógłby wykorzystać w życiu codziennym.Pozdrawiam i życzę miłej lektury JOŁ.

Robert Kulesza, Student
Jest to wspaniały skrót przepisu na szczęśliwe życie. Książka jest napisana tak doskonałym stylem, że nie sposób się od niej oderwać. Polecam na prezent dla dobrych znajomych. Książkę przeczytałam w jeden wieczór, dawno już krąży po rodzinie. Ostatnio się o nią dopytywałam, ponieważ znakomicie poprawia nastrój i dodaje wiary we własne możliwości, można ją otworzyć na obojętnie której stronie...i dostaje się zastrzyk pozytywnych myśli. Nie mogę jej jednak z powrotem odzyskać, gdyż czyta ja obecnie moja zapracowana bratowa, która jest polonistką i sięgnęła po nią z racji stylu jaką jest pisana ( a dotychczas nie interesowały ją książki o samodoskonaleniu, nie miała na nie czasu). Chociaż i na ten argument ja przytaczam często anegdotę, gdy ktoś mówi, że nie ma czasu na naukę z książek: Rolnik piłuje tępą piłą drzewo, męczy się biedaczyna. Przechodzą obok ludzie, żałują biedaczka, że tak mu ciężko idzie, wracając po paru godzinach widzą, że tak mało pracy wykonał przez ten czas i dają mu wskazówkę: naostrz piłę! A rolnik im na to: nie mam czasu!!! A jak często my tak mówimy biorąc pod uwagę kupno jakiejś książki, która na pewno pomogłaby nam naostrzyć nasz umysł, aby lepiej pracował, co znacznie skróciło by nasz czas pracy i codziennych obowiązków?! Na prawdę warto sięgnąć po tą publikację.

Joanna Żarska, Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim, prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Mam 33 lata
Podoba mi się to że w książce uwzględnione są osobiste predyspozycje ludzi oraz to, że porady które są zawarte w książce są zdroworozsądkowe jak wskazuje tytuł, a więc nie ma porad typu sen polifazowy, do którego według jednych publikacji organizm człowieka może się przyzwyczaić i wymienia się wiele zalet takiego trybu życia, a według innych publikacji zdrowy człowiek nie jest zdolny do snu polifazowego i wymuszanie takiego sposobu spania jest wręcz szkodliwe dla ludzkiego organizmu i pociąga za sobą trudności z koncentracją itd.

Rafał Rusek, Informatyk,w tej chwili szukam nowej pracy.
Kupiłem dwie wersje tej publikacji, audiobook i elektroniczną. Często do niej wracam, a Wszystkim gorąco polecam.

Andrzej Dworakowski, terapeuta uzależnień
Książka, która zrobiła na mnie spore wrażenie. Gorąco wszystkim polecam.

Andrzej Dworakowski, terapeuta uzależnień
Najlepszy ebook jaki do tej pory przeczytałem. Chociaż z paroma zdaniami się nie zgadzam to nie zmienia to pozytywnej opinii na jej temat. Gorąco polecam

Józef, inwestor
Uwazam, ze ta pozycja powinna byc przeczytana przez wszyskich. Co prawda niektore przyklady troche szokuja, lub jak kto woli zmuszaja do myslenia. Zaleta jest takze to ze ksiazka napisana jest w prosty sposob, i czytac mozna ja naprawde wszedzie. Zawiera proste rady i sposoby, o ktorych byc moze czesto zapominamy. Jest bardzo prawdziwa. Zycze powodzenia i pozdrawiam Malgorzata

Malgorzata Zarajczyk, Trener, szkolenioweic, coach
Książka naprawdę genialna, niektóre zasady nawet po kolejnym przeczytaniu są nadal wręcz szokujące i zarazem tak prawdziwe. Będąc dopiero w połowie czytania tej książki, od razu zamówiłem inną tego samego autora. Zdecydowanie polecam !!!

Kamil Czechowski, student, 21 lat
Fantastyczna książka, napisana z dużą dawką humoru. Może być doskonałym doradcą w razie życiowych problemów, świetnie nadaje się na prezent. Książkę czyta się jednym tchem, jest bardzo zajmująca:)

Anna Jakczyńska, wolny zawód

Podobne poradniki

Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII
21.90 zł
Odwieczne prawa życia
21.90 zł
Nie ogarniam!
21.90 zł
Prawa sukcesu. Tom 1 Superumysł
0.00 zł